واشنگتن – آن را به عنوان آهنگ های coronavirus’ گسترش CDC است ترکیب آزمون است که تشخیص عفونت فعال با کسانی که تشخیص recovery — یک سیستم که muddies ها همه گیر تصویر, اما افزایش, درصد از آمریکایی ها تست شده به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بالد در مورد تست.

در حال حاضر که آزمایشات سرولوژی که به دنبال آنتی بادی در خون افرادی که بهبود در حال گسترده تر CDC مقامات روز جمعه گفت آنها کار خواهد کرد برای جدا کردن آنها از نتایج آزمایش های تشخیصی که با تشخیص عفونت فعال. یکی از آژانس اطلاعات ردیاب وب سایت بوده است و اینکه آنها را با هم.

حیرت زده اپیدیولوژی می گویند اطلاعات از آنتی بادی آزمایش و فعال ویروس آزمون هرگز نباید مخلوط شود زیرا تست تشخیصی به دنبال تعیین مقدار فعال بیماری در جمعیت است. تست سرولوژی نیز می تواند غیر قابل اعتماد است. و بیمارانی که تا به حال هر دو تشخیصی و آزمایشات سرولوژی خواهد بود شمارش دو بار در مجموع.

“این فقط معنا ندارد; همه ما واقعا گیج گفت:” ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا است.

اپیدیولوژی, دولت, مقامات بهداشت و CDC سخنگوی این گفته بود قصد بد; آنها نسبت ناقص سیستم گزارش دهی به سردرگمی و خستگی در overworked ایالتی و محلی بهداشت و درمان بخش است که به طور معمول آهنگ عفونت نیست — آزمون — در طول شیوع بیماری. CDC متکی متحده به خود را گزارش داده است.

اگر این سازمان در نظر گرفته شده برای تقویت این تست عدد برای اهداف سیاسی استفاده برای مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل خواهد بود. اقیانوس اطلس گزارش شده است که روز دوشنبه یکی از CDC انتقالها گزارش داد که 10.2 میلیون ویروسی آزمون انجام شده است در سراسر کشور پس از همه گیر آغاز شد. روز چهارشنبه پس از CDC متوقف افتراق ویروس, تست, تعداد رفت و به 10.8 میلیون.

CDC سخنگوی کریستن Nordlund گفت ویروسی تست شد بسیار شایع تر از آنتی بادی آزمایش در این بیماری همه گیر را در اوایل روز و برخی از کشورهای ترکیب ویروس تست همراه با چند آنتی بادی نتایج آنها بود. “حالا که تست سرولوژی است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس CDC در حال کار به افتراق این آزمون از ویروسی آزمون و گزارش این اطلاعات متفاوت با نوع آزمون عمومی ما COVID اطلاعات وب سایت ردیاب در هفته های آینده,” Nordlund گفت.

مقامات بهداشتی دولت در ویرجینیا و تگزاس گرجستان و ورمونت نیز گفت: آنها ابتدا به disaggregate خود را تست داده است.

“این است که عمدی سوء استفاده از اطلاعات آن را بخشی از مه از بیماری های عفونی جنگ” گفت: Michael Osterholm یک دانشگاه مینه سوتا استاد بود که به شدت انتقادی از مراکز کنترل بیماری در اوایل بیماری همه گیر. “ما انجام داده ایم نظارت برای موارد و در حال حاضر همه ما در حال تلاش برای انجام تست و ارائه چالش های منحصر به فرد.”

هر چه دلیل شماره در حال دامن زدن تهمت های مکرر و نادرست — می بالد که ایالات متحده در حال انجام تست های بیشتر “از همه کشورهای دیگر در ترکیب” ادعا می کنند که این واقعیت-چک کردن سایت PolitiFact اعلام کرده است “شلوار در آتش اشتباه است.” فرمانداران تکیه بر تست در تصمیم گیری تا چه حد به در بازگشایی اقتصاد خود را. با تمام 50 ایالت در حال حرکت به بازگشایی ردیابی دقیق ضروری است.

“ما مانند نابینایان اپیدیولوژی تلاش برای درک فیل گفت:” مایکل لوی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا است. مقامات بهداشت گفت: نیاز به خوب گزارش به “درک رابطه بین این بیماری همه گیر است که ما می توانید ببینید و داده هایی را که ما می توانید ببینید.”

اسکات بکر مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه وجود دارد گفت: یکی دیگر از دلایل متحده پیگیری می شد و تست: تهمت می خواهد اعداد.

“ما هرگز نیاز به گرفتن تست حجم. این چیزی است که کاخ سفید می خواستم به می دانم که چگونه بسیاری از تست هایی که انجام می شود” بکر افزود: “معمولا این همه آثار از طریق سیستم بهداشت عمومی اما در این پاسخ وجود دارد یک درایو به داده ها و اعداد در سطوح مختلف.”

مانند Nordlund در CDC مقامات بهداشتی در سراسر کشور می گویند آزمایش های تشخیصی که با تشخیص حضور این ویروس تا به حال در ابتدا مراتب رشد بادي تست بنابراین سازمان ها و گروه بندی آنها را با هم. در حالی که هر دو اعداد مفید در ارزیابی مقیاس شیوع تنها ویروسی آزمون شماره می توانید نشان می دهد دولت توانایی شناسایی افرادی که در حال حاضر ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله