چین ساخت پناهگاه در دو لکه بر روی لاک

دهلی نو: ایستاده کردن بین هندی و چینی سربازان در Ladakh به نظر می رسد عطف جدی با برخی از گزارش ها نشان می دهد که چین در حال ساخت پناهگاه در دو مکان برای جلوگیری از هند نیروهای نظامی از گشت زنی در مناطق مورد مناقشه.

دو مکان در Galwan منطقه و Pangong Tso, 110 متر از هم جدا.

ارتش چین: مردم ایران ارتش آزادی (PLA) گزارش شده است که بنا 100 چادر در Galwan ولی در دو هفته گذشته و در آورده تجهیزات سنگین برای ساخت پناهگاه.

بر اساس گزارش ها تعداد زیادی از نیروهای نظامی وارد خاک ادعا توسط هند در چهار محل از جمله گشت نقطه 14 (PP14) و Gogra پست.

ارتش هند است با عجله نیروهای اضافی به این منطقه است.

این معمول نیست رویارویی گشت احزاب از دو طرف است که معمولا خلاص پس از کوتاه صورت آف.

در Pangong Tso بیش از حد ارتش چین گزارش شده است ساختمان پناهگاه در یک منطقه مورد مناقشه در اطراف انگشت 3 برای متوقف کردن نیروهای هندی از گشت زنی در منطقه است. در Pangong هندی نیروهای گشت راه پیش رو تا انگشت 8 منطقه است.

ارتش چین نیز در آورده اضافی قایق به گشت Pangong Tso رودخانه برای ایجاد فشار بر هند نیروهای نظامی است. ارتش هند نیز با استفاده از قایق به گشت رودخانه است.

هند فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane بازدید له در روز جمعه به بررسی وضعیت این زمینه فرماندهان. اما او نمی بازدید از مناطق به جلو.

بالا زمینه نظامی و فرماندهان در له از جمله شمال فرمانده ارتش Lt Gen یکا Joshi, 14 سپاه رئیس Lt Gen Harinder سینگ و دیگر افسران ارشد توجیه فرمانده ارتش در لاک وضعیت.

مشاور امنیت ملی agnew نظارت بر وضعیت همراه با رهبری نظامی.

در اوایل این ماه در دو رویداد جداگانه هندی و چینی نیروهای درگیر در دعوا مشت و سنگ-pelting در هند و شمال بانک Pangong Tso.

اما هند به عنوان این دو faceoffs گفت که حوادث تهاجمی رفتار رخ می دهد در لاک گشت و به طور معمول خلاص پس از محلی تعامل و گفت و گو است.

“در واقع شما در حال آمدن به می دانم که تنها در مورد مناطق که در آن صورت آف رخ داده است اما روزانه ما جلسه در 10 جاهای دیگر که در آن وجود دارد کاملا در کسب و کار به صورت عادی. آن است که تنها در یک یا دو مکان این اتفاق افتاده است” ژنرال Naravane گفته بود هفته گذشته است.

وجود دارد گزارش می دهد که در هفته گذشته چینی سربازان بازداشت و آزاد شد و سربازان هندی در Ladakh. اما ارتش هند را تکذیب کرد که هر گشت حزب بازداشت شد توسط چینی ها سربازان در Ladakh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de