چهار فضانورد هندی رزومه Gaganyaan آموزش در روسیه پس از Covid19 ترساندن

بنگلور: چهار فضانورد شارت برای Gaganyaan هند اولین ماموریت فضایی سرنشین دار سر گرفته اند آموزش خود را در روسیه و پس از آن در انتظار قرار داده شد با توجه به COVID-19 ترساندن.

فضایی روسیه, شرکت, Roscosmos در بیانیه ای گفت: “گاگارین تحقیق و آزمون فضانورد مرکز آموزش (GCTC) در 12 ماه مه از سر گرفته آموزش فضانورد روسیه و هند ISRO, فضا, ماموریت نیروی هوایی مسکو Gaganyaan ماموریت هندی فضانوردان تحت قرارداد بین Glavkosmos JSC (بخشی از دولت شرکت فضا Roscosmos) و انسان Spaceflight مرکز اروپا (ISRO).”

چهار فضانورد هندی بودند در سلامت خوب است.

“GCTC همچنان به رعایت ضد اپیدمی مقررات با توجه به آن بهداشتی و اقدامات بهداشتی انجام شده در تمام GCTC امکانات اجتماعی فاصله اقدامات می شود و حضور افراد غیر مجاز محدود شده است; همه کارکنان و دانشجویان باید با پوشیدن ماسک های پزشکی و دستکش” به آن اضافه شده است.

Roscosmos نیز توییتی یک عکس از فضانوردان با پوشیدن لباس فضایی تحمل پرچم هند.

چهار نیروی هوایی هند جنگنده خلبانان در حال حاضر در حال آموزش در روسیه هستند و به احتمال زیاد نامزدهای بالقوه برای Gaganyaan پروژه.

تومان 10,000-کرور پروژه بلند پروازانه است که انتظار می رود راه اندازی می شود در سال 2022 سال 75 سالگرد استقلال هند Roscosmos بیشتر گفت: این هفته GCTC متخصصان ارائه کلاس های نظری در مبانی astrogation, اصول سرنشین دار فضاپیمای کنترل و زبان روسی به فضانوردان.

قرارداد برای آموزش از فضانوردان بین Glavkosmos و انسان Spaceflight مرکز ISRO امضا شد در 27 ژوئن 2019 و آموزش های خود را در روسیه آغاز شده و در فوریه 10 سال 2020 است.

پس از پایان ماه مارس به دلیل شیوع COVID-19 عفونت یک مستند شد توصیه می شود برای هند فضانوردان که آنها را به دقت مشاهده کرده و گفته است”.

قبلا مقامات گفته بود که پس از آموزش در روسیه فضانوردان را دریافت ماژول-آموزش های خاص در هند که در آن آنها خواهد بود آموزش خدمه و خدمات ماژول های طراحی شده توسط ISRO یاد بگیرند به آن عمل و کار در اطراف آن و انجام شبیه سازی های.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de