گجرات دادگاه عالی سوالات خارجه دولت coronavirus تست سیاست

احمدآباد: در گجرات بالا دادگاه مورد سوال دولت تصمیم دولت برای اجازه نمی دهد آزمایشگاه های خصوصی برای انجام COVID-19 آزمون گفت: آیا این به معنای “مصنوعی” کنترل داده ها از تعداد coronavirus موارد در دولت است.

آن را کارگردانی کرده است دولت به تهیه حداکثر تست کیت برای فعال کردن هر دو خصوصی و دولتی بیمارستان برای انجام coronavirus آزمون ها در دولت نرخ.

یک بخش از نیمکت قضات JB Pardiwala و IJ Vora در آن منظور در روز جمعه نیز گفت: این استدلال که “تعداد بیشتری از آزمون منجر به 70 درصد از جمعیت آزمایش مثبت برای coronavirus در نتیجه منجر به جنون ترس” باید یک زمین به رد و یا محدود کردن تست.

این کارگردان دولت برای برطرف کردن ترس و وحشت در میان مردم از طریق تبلیغات و اطمینان از خانه انزوا است که رعایت.

دادگاه گفت آزمایش باید اجباری قبل از تخلیه از یک COVID-19 بیمار به عنوان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل برای انجام دور با استفاده از آزمون به صورت خفيف و متوسط یا بدون علائم به مدت سه روز یا بیشتر است توضیح داد: “داده های علمی یا پژوهشی یا استدلال”.

دادگاه سوال گجرات دولت برای اجازه دادن به آزمایشگاه های خصوصی و حتی آنهایی که قبلا مجاز به انجام RT-PCT (real-time رونویسی معکوس polymerase chain reaction آزمون) گفت: آن را افزایش می دهد این موضوع که آیا دولت در تلاش بود تا به “مصنوعی کنترل داده ها qua (در رابطه با) تعداد موارد در دولت”.

این پرسش که آیا این 12 آزمایشگاه های خصوصی و همچنین 19 دولت در آزمایشگاه های “کافی و به اندازه کافی خوب” برای انجام COVID-19 آزمون آن را گفت.

دادگاه گفت: هر آزمایشگاهی که برآورده شدن معیارهای مربوط به زیرساخت ها و می توانید با ثبت نام اعتباربخشی ملی هیئت مدیره برای آزمایشگاه (NABL) باید مجاز به انجام این تست است.

این نرخ برای تست توسط آزمایشگاه های خصوصی باید یک سقف, کلاه, که در این مورد در حال حاضر است 4,500 تومان, دادگاه عالی گفت.

دولت قبل به دادگاه گفت که این تصمیم به انجام آزمایش تنها در آزمایشگاه های دولتی رایگان همانطور که در بسیاری از موارد آزمایشگاه های خصوصی انجام شد “تست های غیر ضروری ساخت بيماران تحمل هزینه های غیر ضروری”.

“آزمایشگاه های خصوصی مجاز به انجام تست های, اگر و زمانی که ظرفیت دولت labs خسته شده است ،

دادگاه گفت: “ICMR راهنما (در انجام آزمون بر روی گروه خاصی از بیماران قبل از تخلیه آنها) کاملا بر خلاف آن زودتر دستورالعمل. هیچ گونه اطلاعات علمی یا پژوهشی یا استدلال توضیح داد: برای تغییر ناگهانی در دستورالعمل.”

“با فرض این که حکمت ICMR نمی توان شک حتی در چنین شرایط زیر با احتیاط مورد نیاز خواهد بود — تست قبل از تخلیه باید اجباری” دادگاه مشاهده در یک suo motu پیل ثبت در اقدامات انجام شده توسط دولت برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

دادگاه همچنین گفت که حتی در صورت چنین بیمار بودن مجاز به تخلیه محل اقامت خود باید حمل مدیره تعیین انزوای خود را دوره و مچ دست خود را باید مشخص شده با جوهر پاک نشدنی در مورد آخرین روز از انزوا.

مشاهده است که حتی زمانی که وجود دارد این است که “هیچ قحط و غلا از تست کیت” قبل از تایید از مقامات دولتی برای COVID-19 تست شد و ساخت آن را سخت برای پزشکان برای انجام آزمایش حتی در بیماران مشکوک به آلوده به ویروس و یا کسانی که نیاز به چنین آزمایشات قبل از درمان یا عمل جراحی برای جلوگیری از ارسال-درمان پیچیدگی.

در حالی که هر کس باید مجاز به COVID-19 آزمون انجام می شود باید آن را اجباری برای کسانی که بستری برای coronavirus بیماری و که می خواهید به آزمون انجام می شود پست ترخیص از بیمارستان و همچنین اعضای خانواده از بیماری بیماران و کسانی که با نوشته نسخه صادر شده توسط یک دکتر.

“در نهایت این بیمار است که رنج می برد. برای COVID-19 بیمار به صبر برای سه تا پنج روز گاهی اوقات خواهد مهلک. برای غیر COVID بیمار نیاز به درمان های پزشکی دیگر نیز آن منجر به ناراحتی و گاهی ممکن است منجر به بسیاری از مشکلات” دادگاه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de