Hardeep پوری: Aarogya Setu برنامه اجباری نیست خود فرم اظهارنامه نیز خوب

از دوشنبه به بعد هند شروع خواهد شد پرواز داخلی خدمات. در حالی که هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد به برخی از سردرگمی در مورد استفاده از Aarogya Setu, برنامه, برای, شبانه روزی, اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep پوری در چهار شنبه گفت که برنامه خواهد بود و نه اجباری برای آگهی که خود فرم اظهارنامه نیز کافی است.

این روش عملیاتی استاندارد منتشر شده توسط فرودگاه اقتدار هند ساخته شده بود برنامه اجباری برای مسافران خطوط هوایی. وزیر گفت که کسانی که بدون برنامه هنوز هم می تواند به هیئت مدیره پرواز اگر آنها می تواند خود فرم اظهارنامه اطلاع رسانی خود را COVID-منفی وضعیت در فرودگاه.

پس از خود اعلام مسافران نیاز به انجام حرارتی غربالگری. که بخشی است و نه اختیاری.

مسئله این است که بیشتر پیچیده است. در حالی که SOP او داده معافیت به chiildren زیر سن 14 سالگی آن را نیز گفت که همه خروج مسافران باید ثبت شده در نرم افزار بر روی تلفن همراه خود را و آن را تایید توسط CISF یا کارکنان فرودگاه در ورود به دروازه ساختمان ترمینال.

به این وزیر گفت که کسانی که بدون برنامه همچنین قادر به سفر در پروازهای اضافه کرد که SOP فقط مشاوره. “بهتر است به برنامه دارند اما اگر شما Aarogya Setu برنامه شما می توانید خود اعلام فرم” اعلام کرد.

او در ادامه به مقایسه این برنامه به یک گذرنامه این ادعا که با داشتن ترخیص از نرم افزار کمک خواهد کرد که مسافران جست و خیز دوره قرنطینه.

“اگر کسی Aarogya Setu, برنامه, آن را مانند یک پاسپورت. اگر شما سبز, وضعیت, چرا باید هر کسی که می خواهید هر قرنطینه” پوری گفت.

این برنامه به رنگ رمزی تعیین کاربران به عنوان در هر وضعیت سلامت خود را و سفر تاریخ است. این کمک می کند تا کاربر را می دانم که اگر او و یا او نزدیک است هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است.

وزیر بیشتر روشن است که کسانی که این نرم افزار می توانید تست شده برای این ویروس دو یا سه روز قبل از پرواز خروج دریافت یک گواهی پزشکی و فقط فرم را پر کنید که او COVID-19 منفی است.

اما او اصرار مسافران به این برنامه تاکید بر قرنطینه عامل: “اگر شما arogya Setu برنامه و اگر شما خودتان تست شده برای COVID-19 شده اند و منفی و اگر شما را نشان نمی دهد هر گونه علائم پس از آن من فکر می کنم وجود دارد بدون نیاز به قرنطینه” او گفت:.

به غیر از استفاده از نرم افزار, استفاده از ماسک و دستکش و حرارتی غربالگری مسافران نیز الزامی است.

در این پست Covid جهان, پرواز تنظیم شده بود همه با هم متفاوت را تجربه کنند. اجتماعی فاصله شخصی و بهداشت هنجارها در محل follwoing این هنجارها تبدیل خواهد شد بسیار مهم برای اطمینان از مناسب و معقول پرواز را تجربه کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de