علامت قبر نشسته در ماشین خود را در پارکینگ در Phelps پارک در جنوب مینیاپولیس در اخیر بعد از ظهر دنبال کردن در خالی بسکتبال است که به طور معمول خواهد بود شلوغ با فعالیت.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” او شگفت زده.

در حال حاضر در 18 سال به عنوان یک مدیر برای Southside روستای شعبه از پسران و دختران باشگاه از شهرهای دوقلو و 30th کلی با باشگاه های کمی وجود دارد که قبر را ندیده است.

این که آیا آن یک دست و یک پت در پشت و یا یک کلمه دوستانه Graves شده است وجود دارد برای تعداد بی شماری از کودکان و نوجوانان با مسائل خانواده و یا مشکلات مدرسه — یک سنگ در یک جریان از نگرانی.

اما این متفاوت است.

بسته شدن پارک های شهر و مدارس و مراکز اجتماعی و سنتی دیگر مکان های تجمع هزاران نفر از ورزشکاران جوان و کودکان و نوجوانان در پاسخ به کروناویروس همه گیر befuddled است حتی دست مانند گور.

“من دیده ام متفاوت سختی از خانواده ها کمک کرده و آنها را از طریق مختلف تراژدی. من از دست داده اند و کودکان و نوجوانان از طریق باند خشونت است. این بزرگترین چیزی که من تا کنون دیده ام” گفت: گور خود را به طور معمول با اعتماد به نفس لحن آمیخته با نگرانی است. “تاپیک سردرگمی در اطراف چه می گذرد در حال حاضر. این نوع ویرانگر به این بچه ها. بسیاری از آنها هیچ سرنخی چه خبر است. آن سخت است.”

برای بسیاری از نوجوانان شهر و مدارس و پارک ها و باشگاه های. مکان برای دیدار با دوستان یک نیش به خوردن, قطع, انجام کاری سازنده. برای خیلی از دو ماه گذشته شده اند از حد خود را پناهگاه زنجیر. آشکار ترین پس از موج اول پارک تعطیلی در مینیاپولیس بسکتبال رینگ حذف شد یا padlocked بیشتر برای محدود کردن اوباما برای جمع آوری.

“من فکر نمی کنم آنها به طور کامل آن را درک کنیم” گفت: TJ Valtierra یک مدیر برنامه برای کوچک زمین شعبه از پسران و دختران باشگاه. “برای بسیاری از این کودکان و نوجوانان از آنها محروم ، این [بحران] ناشی از این بیماری همه گیر است که یک نوع روش زندگی است. آنها استفاده می شود به مرگ ناگهانی و بیماری و مصیبت. در حال حاضر همه چیز مانند ورزش و دو و میدانی است که برای بسیاری از آنها این است که بهترین چیز در زندگی خود هستند بسته است. آن را سخت به روند.”

علامت قبر دیده می شود هزاران نفر از جوانان تحت تاثیر بسته شدن پارک های شهر و مدارس و مراکز اجتماعی و سنتی دیگر مکان های تجمع. (کارلوس گونزالس/استار تریبیون)

• • •

در شب آخر هفته هنگامی که بسکتبال نبود در فصل, C. J. Brown معمولا می توان در Farview پارک بدنسازی در مینیاپولیس’ شمالی سمت بهره گیری از شب.

آن بود که در آن او را به هر دو به یاد داشته باشید و فراموش نکنید که به از دست دادن خود را در یک زمین بسکتبال در راه او و پدرش را قبل از او پدر و درگذشت ناگهانی در پاییز گذشته.

“این سخت است برای صداقت” گفت: قهوه ای, گارد تیراندازی برای مینیاپولیس شمالی تیم بسکتبال و یک پایان و میانه linebacker برای Polars تیم فوتبال. “در خانه من بود فکر کردن در مورد خاطرات از آنچه که ما انجام می دهد — احتمالا رفتن به ورزشگاه و یا کار کردن.”

قهوه ای انشعابات وقت خود را بین مادرش townhome در شمال حومه و خواهر خود را در جنوب مینیاپولیس. در حالی که بیشتر عمر خود را وجود دارد در مینیاپولیس, او در بر داشت او صرف زمان بیشتری را با مادر خود, عمدتا به دلیل در دسترس حلقه بسکتبال در مجتمع است. آن را یک ارزش کالا.

“اجتماعی فاصله شده است برای به چالش کشیدن بسیاری از ورزشکاران” براون گفت. “نیست که در کلاس قادر به زندگی می کنند زندگی خود را. که نوع سخت است.”

محدودیت نبوده و همه بد ، براون گفت که زندگی با مادر خود که “کار نمی کند” زمانی که او در حال رشد بود تا به آنها کمک کرد تا رشد نزدیک تر است.

“بودن در خانه با هم داشتن مکالمات طولانی با آن کمک زیادی” براون گفت.

با وجود های اخیر خود را شکست, قهوه ای احساس نمی متاسفم برای خودش. او آن را بر خود را به کمک به دست به هر یک از دوستان خود و یا تیمی که با داشتن همه گیر مربوط به مشکلات پرداخت مهربانی و حمایت او احساس پس از از دست دادن پدرش.

“همه را وسوسه به ترک خانه و خارج” براون گفت. “برخی از خانه های خود نیستند ، آنها همیشه می توانید با من تماس بگیرید و من باز تا من به خانه آنها فقط می خواهم آنها را باز کرد و با خود به خانه من است.”

و او عهد کرد که هرگز دوباره کساد کردن در دو و میدانی.

“من احساس می کنم مثل من استفاده می شود به ورزش مسلم,” او گفت:. “آخرین ما [بسکتبال], بازی, بازی می کنم و OK اما من احساس نمی مثل من مثل آن بود که من آخرین بازی. و شما باید بازی هر بازی مانند آن را خود گذشته است.”

C. J. Brown میانه و Davon تونلی (دهانه) راست آویزان کردن در خانه از Datrell McCrimmon در جنوب مینیاپولیس. جلوی خانه backboards را تبدیل به ارزش کالا است. (کارلوس گونزالس/Star Tribune)

• • •

هزینه های زیادی از عمر خود را در زمین کوچک بومی آمریکایی مجتمع مسکونی در جنوب مینیاپولیس دبیرستان ارشد جاش شنگرف است و آشنا با مشکلات محله.

“من قصد ندارم به طور خاضع در مورد آن. افرادی هستند که با اعتیاد مردم انتخاب اشتباه مسیر مواد مخدر و باند خشونت” او گفت:. “من می تواند راه رفتن را از طریق جامعه و پیدا کردن یک سوزن تخمگذار وجود دارد از مواد مخدر. این وحشتناک است.”

Vermillion که دارای شش خواهر و برادر زندگی می کردند در نگهداری تا زمانی که او بود 11, زمانی که او در نقل مکان کرد و با مادر بزرگ خود را. او در اجلاس Nawayee جایگزین دبیرستان و نمرات خوب. او همچنین نقش مرکز زمین کوچک قرمز خرس AAU تیم بسکتبال که به پایان رسید یک برنامه-بهترین دوم در بازی لیگ در این فصل است.

بازی بسکتبال آیا برای سازماندهی تیم و یا در محلی پارک شده است و دستور او برای فرار در یک محله که جلب بسیاری در گرداب ناامیدی است.

“من خیلی فرد اجتماعی, بنابراین من معمولا فقط راه رفتن به دادگاه های محلی فقط به بحث حلقه های کمی پیدا کردن دوستان جدید,” او گفت:. “آن شخص که شما فقط نمی تواند انجام دهد. گاهی اوقات من نیاز به شکستن قوانین.”

Valtierra که مربیان یک AAU تیم بسکتبال در میان بی شمار وظایف در زمین کوچک جامعه را درک ضرورت اجتماعی فاصله. اما او نگران است که خاموش کردن مکان های بسیار حیاتی برای رفاه جوانان محلی می تواند تاسف اثرات طولانی مدت.

“برای برخی از این کودکان و نوجوانان آن را سالم چیز در زندگی خود را,” او گفت:.

Valtierra تخمین می زند که 50 عنوان بسیاری از بچه ها و یا بیشتر باز ورزشگاه او نظارت هر شنبه. بازی بسکتبال, خنده و گرفتن با دوستان آن بالا با پیتزا ارائه شده بعد از آن در بعد از ظهر. یک روال عادی است که در شهرستانها در سراسر کشور یکی با زندگی تایید کیفیت است که به عنوان مهم به عنوان آنها آشکار است.

“این یک نگرانی بزرگ است که این همه در نظر گرفته شده است به دور از آنها” Valtierra گفت. “خود را در کل ساختار اجتماعی است که با الهام بسکتبال — کفش خود را به توپ کوله پشتی خود را زندگی می کند. در حال حاضر خود را در کل ساختار اجتماعی شکسته است.”

شنگرف و گفت: در حال حاضر شاهد شکننده محله اکوسیستم شروع به نزاع.

“مردم مانند TJ و پسران و دختران باشگاه و YDC [Youth Development Center], آنها برای مردم زمانی که آنها در حال مبارزه است.” “کودکان و نوجوانان می تواند فرار از واقعیت در خانه. در حال حاضر که در آن آنها بروید ؟ زمین کوچک است یک جای خوب اما وجود دارد بسیاری از مردم بد است.”

• • •

Demetrius “Meech” Seay فکر این خواهد بود زمان خود را برای دریافت نام خود را در فوتبال کالج استخدام.

مینیاپولیس جنوبی فوتبال نشده تا به حال موفقیت های زیادی را در فصل های اخیر اما Seay های در حال اجرا به عقب و linebacker شده ورزشکاری و تمایل به بازی خود را به سطح بعدی. اما با جنوب به ندرت یک مقصد برای استخدام ارشد-به-توان امیدوار بود به صرف بهار و تابستان آموزش و حضور در اردوگاه ها و ترکیب.

بسیاری از این برنامه کنار گذاشته شده اند. او شده است قادر به گرفتن یک تمرین یا دو در از خانه اما در حال حاضر او را تنزل به شمارش در یک فصل در این پاییز. مشکل این است که بازی در حال اجرا بازگشت تنها برای یک سال است. او می داند که این خواهد بود که خود را تنها فرصت برای نشان دادن مسائل خود را.

“من فکر نمی کنم آن را به من,” Seay گفت. “من فقط باید تمرکز خود را سخت تر در من ارشد سال است.”

از دست رفته فرصت برای بهبود آینده خود Seay گفت که او در زمان وسوسه عمدتا هنگامی که دوستان شما را به سر خارج و ملاقات با آنها را در نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش.

“من فکر نمی کنم مردم آن را به طور جدی به عنوان آنها باید” او گفت:. “آنها گاهی اوقات و بگو بیا به پارک فقط برای یک ساعت.’ آن را سخت نیست.”

Seay دارای انگیزه بیشتری به سخت کوش. مادرش Renel Coffey, دارای دیابت است که خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن خود را. او در مورد به اجازه یک لحظه از ضعف سازش مادر خود ایمنی است.

“همه دوستان من درک می کنم. آنها را در درک که در آن من از” او گفت:. “او می تواند بیمار واقعی آسان است. اما از آن شده است آسان نیست.”

او در بر داشت برخی از مثبت اما.

“من احساس می کنم بیشتر در ارتباط با خانواده من” Seay گفت. “و مادر من به من نشان داد یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد نحوه کباب کردن.”

• • •

Walz اخیر آرامش بخش از اقامت در خانه محدودیت به این معنی است که صدها نفر از رشته های ورزشی, ورزش, دادگاه ها و فضاهای بازی در مینیاپولیس شروع به بازگشایی بیش از دو هفته آینده, با, اجتماعی, فاصله, قوانین هنوز هم در اثر. آن است که به احتمال زیاد به کاهش برخی از فشارهای داخلی-شهر بچه ها که در تلاش بودند با محدودیت.

اما برخی احساس می کنم وجود خواهد داشت برخی از اثرات دراز مدت برای مبارزه با.

“من نگران سلامت روحی و روانی این کودکان” شمالی پسران بسکتبال مربی لری مکنزی گفت.

بسیاری از کودکان و نوجوانان احساس او هرگز واقعا در زمان محدودیت به طور جدی به دنبال در آنها به جای فقط یکی دیگر از موانع در زندگی پر از آنها است.

“من فکر می کنم برخی از تصمیم گیری برای بستن ساخته شد بسیار با عجله. برخی از این نوع مسائل آنها فکر نمی, طریق,” او گفت:.

تضعیف چارچوب زندگی کودکان و نوجوانان که نیاز به ساختار اکثر مکنزی گفت: می تواند منجر به مشکلات.

“بسیاری از این کودکان و نوجوانان ندارد و ساختار آنها نیاز دارند در زندگی خود را. من بسکتبال بود بچه ها در حال حاضر در دو سه AAU مسابقات در حال حاضر. با زمان زیادی که از آنها استفاده نمی شود به مدیریت آن را افزایش می دهد امکانات ساخت و [تاسف انتخاب].”

گفت: گور: “بیکار دست راست ؟ بسیاری از این بچه ها عصبانی شده گیر در خانه, اما آنها نمی دانند که چگونه به آن را بیان شفاهی. من نگرانی در مورد آن را به سر خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de