کارناتاکا را تاج خوشنودی دمیده باز به عنوان 136 جدید موارد یافت

بنگلور: آن را در حال حاضر به دنبال به طور فزاینده ای بعید است که در کارناتاکا خواهد بود امان عمیق coronavirus تروما از نوع ماهاراشترا در حال حاضر تحت. پس از ظاهری به کاهش ویروس در اوایل ماه مه دولت در حال حاضر برخورد نسبت به تمام عیار بیماری همه گیر.

موارد جدید عفونت کروناویروس دوباره در صدر 100 روز یکشنبه 130 به طور دقیق در آن زمان تعداد کل گذشته از 2000 علامت گذاری به عنوان. آن بود در 2089 در روز یکشنبه.

در اواسط ماه مه در کارناتاکا تا به حال به نظر می رسید که موفق حاوی ویروس, یک شاهکار تنها کرالا می تواند ادعا می کنند در کشور است. Coronavirus موارد در کارناتاکا شد دوم پایین ترین در جنوب و به مراتب پایین تر از Mahararashtra و حتی پایین تر از Telangana که تعداد کم هستند و با توجه به محدود تست.

اما هجوم کارگران از ماهاراشترا در هفته گذشته یا بیشتر دمیده شده است باز کارناتاکا را خوشنودی است. از 130 مورد جدید ثبت شده در پنج شنبه شب 105 موارد از مردم با ایالتی سفر majorly از ماهاراشترا.

تازه موارد گزارش شده از Chikkaballapura (27, Yadagiri (24), Udupi (23), مندیا (15), حسن (14), بیدر (6) و Kalburgi (6), Davangere (4), Shivamogga, تومکور و Dakshin Kannada (هر 2) و هر یک از Dakshin Kannada, ویجیپورا, Dharwad بنگلور و Kodagu.

بین دولت موارد از ماهاراشترا ثبت شده از Chikkaballapura, Udupi, مندیا و حسن و Yadagiri, Kalburgi, Uttara کانادا تومکور و Kodagu.

در چهار از 15 مورد از مندیا مثبت بیمار با یک سفر سابقه به ماهاراشترا آلوده 4 از ابتدایی خود را تماس با ما.

سه مورد از Udupi از آن مهار مناطق و در سه مورد مقامات شده اند قادر به شناسایی منبع عفونت است. Udupi یک مورد از یک مسافر بین المللی از دبی.

چهار مورد از حسن است که در گزارش از آن مهار منطقه.

یک مورد از Kalburgi و Dharwad یک سفر سابقه به آندرا پرادش است.

مورد از ویجیپورا دارای سابقه شدید عفونت های حاد تنفسی.

مورد از بنگالور یک مسافر بین المللی با سابقه سفر به انگلستان است. او شده است از تغییر قرنطینه تسهیلات برای تعیین Covid 19 بیمارستان.

در حالی که وجود دارد این است که تنها یک مورد از بنگلور, مقامات بهداشت هنوز ترسیم منبع عفونت از یک سر پاسبان متصل به Pulikeshinagar ترافیک ایستگاه. او آزمایش مثبت در روز پنج شنبه و برخی از مخاطبین اولیه قرنطینه بودند. فقط به تصریح خود نتایج نمونه خود را فرستاده شده به Covid 19 آزمون و نتایج در حال انتظار. منابع ادعا کرد که پلیس نوشته شده بود در انجام وظیفه در نقاط مختلف به اجرای مقررات منع رفت و آمد و او می توانست آلوده در خودرو چک کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de