لابی برای مینه سوتا شهرها و شهرستانهای همگرا در واشنگتن برای کمک به

از نظر مالی ویران مبارزه با کروناویروس شهرها و شهرستانهای سراسر مینه سوتا و ملت هستند و با عصبانیت لابی کنگره برای پول بیشتر به سر کردن عمیق کاهش به خدمات اساسی.

“این بیماری همه گیر است مانند چیزی که تا کنون دیده ایم در طول عمر ما” گفت: Irma اسپرزا Diggs, مدیر فدرال حمایت برای لیگ ملی از شهرستانها. “ما شاهد روابط در حال تاسیس از ضرورت به کار با هم. ما را دیده اند در شهر کوچک شهرداران … رسیدن به سناتور خود را در راه است که آنها را قبل از.”

در سراسر کشور, استان ها انتظار می رود به سرعت از دست دادن $114 میلیارد دلار در سال درآمد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و شهرستانها انتظار برای از دست دادن $134 میلیارد, با توجه به انجمن ملی از استان ها و لیگ ملی از شهرستانها.

فدرال کمک های اولیه تا کنون متمرکز شده جدید کروناویروس-هزینه های مربوط به جای درآمد از دست رفته. دولت محلی رهبران استدلال می کنند که اگر آنها نمی, دریافت پول برای کمک به ضرر و زیان درآمد آنها را مجبور به اخراج کارگران و یا بریده بریده خدمات اساسی.

بسیج از دولت های محلی به فشار واشنگتن برای کمک به این است که بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه اخیر با توجه به لابی نمایندگی شهرستانها و استان ها. به عنوان سراسیمگی از تماس های محلی و حروف جریان در, رهبران کنگره در هر دو طرف راهرو را نشانه برخی از باز بودن به دور دیگری از کمک ها گره خورده است اما این موضوع به حزبی اولویت است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت او شده است در تماس منظم با دولت فدرال هیئت به درخواست پول برای کمک به جبران کاهش به $200 میلیون دلار درآمد مالیاتی.

“ما مفتخریم به انجام کار ارائه core شهرستان خدمات و کمک به جمعیت های آسیب پذیر ما از طریق یک بیماری همه گیر” فری گفت. “ما همچنین باید منابع آن را به اتفاق می افتد.”

فری و مینیاپولیس شورای شهر به تازگی به توافق صرف اضافی $50,000 برای شرکت Lockridge Grindal نون به لابی به نمایندگی از شهرستان با استناد به بخشی از “افزایش سیاست های فدرال و بودجه برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

در St. Paul مقامات شهرستان در حال تکیه بر لابی که استخدام شده بودند قبل از همه گیر در حالی که همچنین در حال کار به طور مستقیم با مینه سوتا هیئت در واشنگتن به توضیح دهید که چگونه همه گیر اتحادش را تغییر تقاضا برای خدمات شهرستان ،

“من فکر می کنم این امر به طور بالقوه می تواند آسان برای کسی که نمی فهمید و یا نمی nitty-ریگ دار می گویند بیایید نه سطحی با آنچه در شهرستانها انجام و واقعیت این است که واقعا چشمگیر, اثرات مضر بر مردم است که ما در خدمت” معاون شهردار Jaime Tincher گفت.

کوچکتر مینه سوتا شهرستانها نیز درخواست قانونگذاران فدرال برای کمک. Red Wing شهردار Sean میل زدن گفت: جامعه کار کرده است با رودخانه می سی سی پی شهرستانها و شهرهای ابتکار عمل را به صورت.

“ما در حال تلاش به جلو و تمام اهرم ما می توانیم به تاثیر گذشت به خاطر گرفتن بودجه به دولت و شهرداری ها است که واقعا مهم است … برای گرفتن اقتصاد از طریق تاثیر COVID,” او گفت:.

اما او و ویرجینیا, Minn. شهردار لری Cuffe جونیور شک آنها نفوذ بسیار بیش از آنچه که در واشنگتن اتفاق می افتد.

“ما زیادی ندارد و می گویند بدیهی است که” Cuffe گفت. “من شک اگر ما هر رک و پوست کنده در سطح فدرال.”

زمانی که کنگره با تصویب قبلی Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون آن را به پول به طور مستقیم و تنها به دولت های محلی با یک جمعیت از 500 ، 000 یا بیشتر. که بدان معنی است که Hennepin و رمزی شهرستانهای تنها دولت های محلی در ایالت مینه سوتا به دریافت کمک های مالی مستقیم. و پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها به پوشش جدید هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر نیست ساحل تا کمبود بودجه.

جوامع دیگر در مینه سوتا در حال انتظار برای دولت به پرداخت $667 میلیون آن دریافت شده از مراقبت عمل می کنند. که فرایند فرو رفته در کاپیتول دولت و مقامات محلی هنوز قادر به آن دسترسی داشته باشید.

چند مینه سوتا جمهوری خواه کنگره گفت: آنها نا امید که پول هنوز منتشر نشده است به دولت های محلی و آنها را به نام رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به انجام این کار در حال حاضر.

“کنگره نمی تواند مناسب ارزیابی بودجه اضافی نیاز دارد تا این بودجه بحرانی است و اختصاص فضاي به شهرها و شهرک های سراسر کشور” در کنگره ایالات متحده پیت Stauber در بیانیه ای گفت.

حزب دموکرات به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان تصویب $3.3 تریلیون قهرمانان قانون در مارس 15, که شامل بیش از 1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان های مختلف, پارتی, اولویت های. این خانه در یک حزب تا حد زیادی خط رای شد و به سرعت رد شده توسط رهبری جمهوری خواه در مجلس سنا.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آن را به نام یک “لیبرال لیست آرزو.” اما در هفته های اخیر بوده اند به عنوان سخت یک خط در مورد این مسئله به عنوان او در ماه گذشته زمانی که او پیشنهاد متحده می تواند با استفاده از “مسیر ورشکستگی” برای رسیدگی به چالش های مالی به جای داشتن دولت فدرال قرض گرفتن پول بیشتر به حمایت از آنها.

مک کانل R-Ky., گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه که کنگره ممکن است با هم یکی دیگر از بسته کمک, اما او می خواهد به صبر کنید و ببینید که چگونه قبلی پول است که کار اول است. او و دیگر جمهوری خواهان نیز شروع به کراوات بحث کمک به فشار خود را برای مسئولیت پوشی برای محافظت از کسب و کار از دعاوی مربوط به کوروناویروس.

سازمان های ملی به نمایندگی از شهرستانها و استان ها در حال از نزدیک به تماشای یکی دیگر از لایحه به تازگی معرفی شده توسط ایالات متحده سنسور. بیل کسیدی, R-La., و باب منندز D-N. J. لقب هوشمند عمل آن شامل 500 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای محلی و قبیله ای دولت در سراسر کشور است.

مینه سوتا, ایالات متحده سناتور دموکرات ctq و تینا اسمیت گفت: هر دو آنها پشتیبانی انعطاف پذیر برای کمک به دولت های محلی.

“این است که در مورد کمک های مالی از کارگران خط مقدم این خدمات اساسی شهروندان انتظار دارند دولت خود را برای آنها فراهم — پلیس آتش نشانی و اورژانس” اسمیت گفت. “من باور دارم که وجود دارد این است که آمریکا درک درستی از این در کنگره ما فقط نیاز به آن را انجام داده و با فشار به آن شامل در بسته است.”

اسمیت گفت که او با پشتیبانی از قهرمانان قانون که به تصویب مجلس خواهد اما همچنین پشتیبانی هوشمند عمل می کنند. در ادامه احتمالا به مدت 10 روز و اسمیت گفت: او می داند که برخی از همکاران در هر دو طرف راهرو ناراضی هستند و در مورد انجام این کار زمانی که کمک بیشتری مورد نیاز است.

در حالی که مجلس نمایندگان و سنا در حال شروع به بحث در مورد دور دیگری از بودجه دموکراتیک تشکر. بتی McCollum گفت که او شنواى از شهرداران و اعضای شوراهای سراسر منطقه خود که کمک “اتفاق می افتد نمی تواند به اندازه کافی سریع.”

“ما باید چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها مبتلا به این ویروس؟” McCollum گفت. “این است که نمی دور در هر زمان به زودی … آیا این Willernie یا پل یا اوکدیل یا شورویو همه آنها نیاز به جذب هزینه های COVID.”

تحریریه اما نلسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de