با صدای بلند سر و صدا ارسال شمال غربی ویسکانسین مرد بی باک کردن صفحه اصلی به بزرگراه که در آن او نجات سه تازه متولد شده fawns از عبور ترافیک به عنوان مادر خود را دراز مرده نزدیکی پس از با یک ماشین تصادف.

سازمان حفاظت محیط زیست رسید جمعه شب در جنوب ویلر در دان County, تنظیم در حرکت یک ماموریت نجات از طرف خال خال نوزادان با توجه به کلانتر و شهروندان ساخته شده است که بقای یک واقعیت برای هر سه fawns.

دوست دختر شخص ساده کلی از نزدیک Boyceville گفت: او از رفتن به خانه بر عازم شمال بزرگراه. 25 و “آمار سازمان حفاظت محیط زیست که از غرب. من هرگز او را دیدم در حال آمدن است.”

کلی گفت باردار گوزن “آمار جلویی ماشین من با او شانه و پس از آن او شلاق در اطراف. لب به لب او ضربه من فندر” ترک مادر مرده در خندق و fawns در بزرگراه.

در نزدیکی مقیم داستین اکرت شنیده اغتشاش دیدم fawns “و برداشت آنها را به خارج از جاده” کلی گفت. “او تا به حال به طفره رفتن یک کامیون. وجود ترافیک است که حتی توقف.”

اکرت گفت که او برای اولین بار شاهد doe در خندق و سپس نگاه به بزرگراه که در آن “من می توانم چشم در جاده ها است. من نزدیک تر و نزدیک تر است. سپس من اتفاق افتاده است به شنیدن bleats. من دیدم یکی از بچه گوزن در وسط جاده و دو نفر دیگر به شانه.”

سازمان حفاظت محیط زیست “تا به حال بچه ها به عنوان او پرواز کردن جاده” 32 ساله اکرت گفت. “این یک معجزه بود که آنها صدمه دیده است. … تنها یکی از آنها تا به حال کمی از جاده راش.”

Eckert را Caillie ارائه حوله و آورده swaddled نوزادان بازگشت به خانه خود که در آن او و کلی ترکیب برای تغذیه fawns. Caillie اکرت ارائه شده از بطری که برای تغذیه بچه گربه در حالی که کلی برگرفته از یک مزرعه حیوانات, شیر و مکمل های غذایی از خانه اش.

نمایندگان وارد شده و fawns گرفته شد به کلانتر و مراقبت وجود دارد قبل از نقل مکان به حیات وحش احیا و انتشار در Colfax, Wis.

Patti ea sports madden nfl اجرا می شود که این مرکز نوتوانی گفت: بعد از ظهر یکشنبه که یک زن و دو مرد fawns “همه باید یک نگرش بزرگ و انجام می دهند فوق العاده است.”

Ea sports madden nfl گفت: یک باند در اطراف مچ پا مصدوم است اما در غیر این صورت سه دور آمد صدمه ندیده است. سه نفر خواهد بود برای مراقبت تا حدود روز کارگر قبل از اینکه مجموعه رایگان.

“این شگفت انگیز است که هر سه آنها آن را گفت:” 29 ساله کلی مشتاق ماهی گیر و شکارچی گوزن که با این نسخهها کار به عنوان یک حفاری اپراتور.

در حالی که او زندگی می کند در یک سرگرمی مزرعه با بز و خوک کلی گفت او هیچ طرح در بالا بردن fawns خودش.

“آنها باید برای رفتن به عقب در وحشی” او گفت:.

داستین اکرت نیز یک شکارچی گوزن اما او اذعان داشتن s نقطه نرم برای بچه های حیوانات.

“همانطور که من راه می رفت تا درایو با آنها” او به یاد می آورد: “من فکر می کردم” من نمی دانم اگر من می تواند شکار گوزن دیگر.’ این [تجربه] طول می کشد به نوبه خود متفاوت در همه چیز برای شما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله