مینه سوتا استراحتگاه دوباره مهمان نوازی برای مقابله با COVID-19

NISSWA, MINN. – وجود خواهد داشت هیچ پرتاب بالش روی تخت در گرند مشاهده, تسلیم, رفت و آمد مکرر در تابستان امسال است. هیچ مجلات بر روی میز قهوه. هیچ بازدیدکننده داشته است روزانه از کارکنان خانه داری.

قبل از اینکه یک مهمان جدید وارد یک تیم را پاکسازی هر اتاق با یک سمپاش الکترواستاتیک به آرامی dousing توالت سینک ظرفشویی و حتی صندلی وبهلسترد و پرده ها با مواد ضد عفونی کننده. این بخشی از نمایش بزرگ جدید در تلاش برای فریب و اطمینان مسافران که آنها را امن ماندن وجود دارد در میان جهانی همه گیر.

“این جدید مهمان نوازی گفت:” علامت گذاری Ronnei Grand نظر مدیر کل. “حداکثر خدمات با حداقل رابط.”

COVID-19 در حال حاضر هزینه مینه سوتا سفر اقتصاد 2 میلیارد دلار با توجه به داده ها از اقتصاد گردشگری بین المللی تحقیقات شرکت. در حال حاضر به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش و رو به رشد تابستان فصل تعطیلات آغاز بسیاری از کسب و کار وابسته به گردشگری دلار بر روی لبه هستند.

با مراسم ازدواج به تاخیر افتاد و حوادث شرکت های بزرگ به تعویق افتاد کوچک شده و یا لغو تفریحی و کسب و کارهای دیگر هستند و امیدوار به نجات هر چه آنها می توانند از طریق محلی vacationers. صاحبان ابداع راه های جدید برای کاهش نگرانی در مورد رمان coronavirus — از پیشرفته روش تمیز کردن به فعالیت های جدید است که ترویج و اجتماعی فاصله.

“در بسیاری از عصبانیت در مورد آنچه که در تابستان به ارمغان خواهد آورد” گفت: جان Edman مدیر اکتشاف مینه سوتا دولت به گردشگری بازو. با یک فصل کوتاه به طور معمول نگه داشتن بسیاری از شناور “بقای خود بستگی دارد چه اتفاقی خواهد افتاد بیش از شش ماه. ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانید آنها را به سود و یا حداقل زنده ماندن.”

کلید تحلیلگران می گویند خواهد بود مطمئن شوید که بازدید کنندگان بالقوه احساس خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus کم است.

“وجود دارد این مقید کردن تقاضا است که مردم می خواهید برای دریافت آنها می خواهند به کشف” Edman گفت. “اما آنها می خواهند به اطمینان می شود که آن را امن است.”

ماندن محلی

نزدیک به 70 درصد از آمریکایی مسافران مورد بررسی در اوایل آوریل گفت که آنها برنامه ریزی برای سفر در شش ماه آینده با توجه به اوهایو بر اساس Longwoods بین المللی گردشگری شرکت تحقیقات بازار. برای اولین بار در لیست سفر — زمانی که تلقی OK به انجام این کار است — بازدید از دوستان و خانواده ، دوم این است که اوقات فراغت سفر با ماشین.

“دولت هر نوع بازگشایی در سرعت خود گفت:” Longwoods رئیس جمهور امیر Eylon. “بسیاری از کسانی که برای اولین بار در منطقه academist:: دانشجویان در حال رفتن به منطقه ای بسیار درایو سفر. آنها ممکن است شروع به عنوان روز سفر.”

که دقیقا همان چیزی است که Ruthie و چاک سهره انجام شده است در این بهار. بازنشسته زن و شوهر از Litchfield سوار چند ساعت به دلوت و بنادر دو هفته گذشته در سفر یک روزه — تا آنجا که آنها می تواند به سفر دور یک مخزن گاز.

“این است که احتمالا محل های مورد علاقه ما به” ننه گفت: پس از به دنبال لیک برتر کشتی در دلوت به کانال پارک. “از آن پس تا اینجا.”

اگر زن و شوهر می خواهم به ماندن در رفت و آمد مکرر در ساحل شمالی آنها گفت: آنها مطمئن نیستند که آنها را راحت احساس می کنید که دوباره.

برعکس صاحبان کسب و کار در برخی از مناطق گردشگری خواهد بود تعادل خود را باید برای زنده ماندن با مردم محلی’ نگرانی از خارجی ها در آینده ترس آنها ممکن است این ویروس با آنها. این یک نگرانی است که ظهور در گردشگری و جوامع در سراسر جهان است.

مسافران به طور کلی در حال نشان دادن علاقه بیشتر در uncrowded اماکن و سواحل و کوه ها, جنگل ها و دریاچه ها — جایی که آنها احساس آنها می تواند کنترل بیشتری بر محیط خود تحلیلگران آموخته اند. که امیدوار کننده برای ستاره شمال کشور.

“مینه سوتا بسیاری از دارایی است که متناسب با این بیماری همه گیر جهانی” گفت: ارین فرانسیس-کامینگز رئیس جمهور از سفر, شرکت تحقیقات بازار مقصد تحلیلگران.

تفریحی خلاق شدن

بسیاری از خانواده متعلق به تفریحی در Otter Tail County متکی اند که عشق به طبیعت به استقبال بازگشت همان گروه در هر سال گفت: نیک لئونارد یک رفت و آمد مکرر مالک و معاون شهرستان مدیر که مسئول نظارت بر توسعه اقتصادی و گردشگری است.

اما برخی از این گروه ها شامل خانواده از پرت و دور افتاده مناطق کشور لئونارد گفت و reunions مانند است که کمتر احتمال دارد در حال حاضر.

بسیاری از رفت و آمد مکرر صاحبان امیدوار به دریافت نیمی از خود را کسب و کار عادی لئونارد گفت: هر چند دیگران بیشتر خوش بینانه است.

صاحبان Gunflint الج & Outfitters در لبه مرز آب قایق رانی منطقه بیابان در حال شمارش را بر دوري گسترده محیط. پس از بسته شدن به مدت پنج هفته در طول اقامت در خانه, منظور جان و Mindy Fredrikson گفت: آنها معتقدند خانواده ها خواهد شد مشتاق به استراحت در رفت و آمد مکرر خود کابین دور از ویروس استرس است.

“دیگری را که در آن شما می خواهید به زمانی که بقیه جهان است ناجور است؟” جان Fredrikson گفت. “در جنگل با یک لون شنا و کانادا حق در سراسر دریاچه.”

این Fredriksons اضافه شدن Wi-Fi به کابین بنابراین مهمان می تواند رسیدن به میز جلو از راه دور به جای دیدن در فرد است. این فقط یکی از راه های آنها در حال تلاش برای نگه داشتن مهمانان و کارکنان امن از جمله شایع تر تمیز کردن فضاهای عمومی و تجهیزات. یا باد کردن کیکس و دیگر دنده کمپینگ برای آبهای مرزی سفر در حال حاضر مقادیر است. سواران خود را zipline دوره قادر خواهد بود خود را به خرید دستکش چرم برای اعمال ترمز در خطوط. و برای اسب سواری آنها را مانی نقاش خواهد بود پوشش داده شده با یک پارچه قابل شستشو به طوری که اگر سوار یک سرفه یا عطسه بعدی سوار نیست در معرض خطر.

“در بسیاری از hoops به پرش از طریق, اما ما متعهد به انجام آن حق” Fredrikson گفت.

در Cragun را توچال در منطقه دریاچه برینرد نقاط در پارکینگ در حال حاضر تعیین شده برای درایو کردن چک در پس از ورود مهمانان لازم نیست که به نگرانی در مورد ورود احتمالا شلوغ لابی.

چمن بازی در حال رفتن به اجاره-رایگان برای خانواده ها به اتمام مدیر کل اریک پترسون گفت: به عنوان او بیش از رفت و آمد مکرر گسترده ساحل در Gull Lake. ده اضافی چاله آتش اضافه شده به لبه آب است بنابراین خانواده می تواند لذت بردن از آتش به دور از مهمانان دیگر.

“ما سواحل و آتش باز هستند” پترسون گفت. “ما امیدواریم که خانواده ها و کسب و کار اجتماعی خواهد آمد.”

نمایش بزرگ ارائه خواهد شد دوچرخه بیشتر و مقرون به صرفه قایق اجاره برای خانواده ها و همچنین ترویج تماس-رایگان بازی مانند بدمینتون و pickleball. رفت و آمد مکرر است همچنین قرار دادن چتر و بخاری در فضای باز ناهار خوری فضاهای.

به عنوان اطلاعات و آمار در مورد رمان coronavirus را تغییر های متفاوت از قوانین و استانداردهای که به ناچار دنبال آن را سخت به پیش بینی دقیقا چه تفریحی را مجاز به ارائه در طول دوره تابستان مدیران گفت. هنگامی که داخل سالن ناهار خوری بود اجازه ؟ آنچه در مورد استخرهای شنا? مراکز تناسب اندام?

“ما هیچ راهی برای طرح دیگر برای نگه داشتن برنامه ریزی” Grand مشاهده رفت و آمد مکرر مدیر کوین Karau گفت. “ما را pivoting.”

جامعه در شار

این فقط استراحتگاه و هتل ها که در حال کار برای کاهش نگرانی های توریستی.

هفته گذشته یک منطقه دریاچه های برینرد گروه محلی از جمله اتاق های بازرگانی و دولت ها و بیمارستان ها و کسب و کار راه اندازی یک دریاچه کشور مراقبت کمپین با استفاده از Paul Bunyan با مضمون پیام به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ به منظور جلب بازدید کننده به منطقه است. این شامل پوستر به تصویر می کشد شطرنجی ماسک و اجتماعی فاصله گیری از دو تبر دسته.

کسب و کار شرکت ها را تشویق به فایل های خود را COVID ایمنی قصد دارد با وب سایت این کمپین را که در آن هر کسی می تواند آنها را ببینید. کسب و کار می تواند انتخاب کنید که برنامه های نوشته شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. آنها همچنین یک پوستر ماسک و موارد دیگر به محل اطراف خود را از فروشگاه ها به مشتریان اجازه می دانم که آنها در حال اقدام مسئولانه گفت: Matt Kilian, دریاچه برینرد اتاق بازرگانی و رئیس جمهور. “ما امیدوار به ارسال پیام است که در این منطقه دریاچه های برینرد یک مکان امن به,” او گفت:.

با بسیاری از کسب و کارهای محلی در نظر گرفته غیرضروری و بیکاری بالا کمپین مهم است که برای جذب توریست به عقب و احیای اقتصاد محلی, Kilian گفت.

“من نمی توانم درک ویرانی اقتصادی است که ما کسب و کارهای کوچک در حال تجربه,” او گفت:. “ما باید برای خستگی ناپذیر تمرکز بر مشتری, ایمنی, و, که به سریعترین راه برای بازیابی.”

بسیاری از صاحبان رستوران وجود دارد و در سراسر کشور ناراحت شدند در هفته گذشته توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz را اعلام کرد که با شروع ماه ژوئن 1, آنها می شود و در فضای باز ناهار خوری.

“به خصوص در گردشگری جوامع برخی از شلوغ ترین زمان برای رستوران ها در حال هنگامی که آن را باران” Kilian گفت. “وقتی که باران از مردم می خواهم به اویختن در رستوران ها و میله های زندان است.”

در تعارف یک بوتیک در مرکز شهر Nisswa است که به طور معمول باز ممکن است از طریق اکتبر, لیزا صاحب Omodt است که محدود کردن ترافیک برای شش نفر — بسیار پایین تر از ظرفیت مجاز توسط قانون. او توسعه پروتکل های برای نگه داشتن مشتریان امن — همه چیز از نگه داشتن محموله لباس های جدید در بسته بندی اصلی خود را به quarantining لباس که مشتریان امتحان کنید اما نمی خرید. او مکان های ضد عفونی کننده دست در درب و دستکش در دسترس او می پرسد مشتریان به پوشیدن ماسک.

فروشگاه خود را, یکی از بسیاری از مغازه ها عجیب و جالب که در آن تابستان گردشگران به طور معمول پرسه زدن به سادگی نمی توانیم برای دیدن بازدید کنندگان و کسب و کار — دور ماندن.

“ما یک فصل کوتاه” او گفت:. “من فکر نمی کنم Nisswa خواهد وجود داشته باشد اگر ما نمی گردشگری در اینجا.”

 

[email protected] 612-673-7102

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de