نائومی اوزاکا در صدر فهرست امسال پرداخت بالاترین ورزشکاران زن [اصلاح]


Illustration for article titled Naomi Osaka Tops This Years List of Highest Paid Female Athletes [Corrected]

عکس: علامت Kolbe (گتی ایماژ)

ستاره تنیس نائومی اوزاکا را شکسته و با تمام رکورد زمان برای زنان ورزشکار درآمد در یک سال با توجه به یک گزارش جدید از فوربس. 22 ساله اوزاکا به دست آورده $37.4 میلیون دلار در 12 ماه گذشته از پول جایزه و تاییدیه های ساخت او جهان بالاترین پرداخت ورزشکار زن.

تبلیغات

یکی دیگر از معروف سیاه, بازیکن تنیس, سرنا ویلیامز برگزار شده بود این موقعیت را برای 4 سال گذشته در حالی که ماریا شاراپووا آخرین مجموعه ای از رکورد برای زنان ورزشکار تنها در سال درآمد در سال 2015. اوزاکا و ویلیامز تنها دو زنان به صفوف مجله 2020 لیست از 100 بالاترین پرداخت ورزشکاران فوربس گزارش شده است.

اوزاکا برنده گرند اسلم در سال 2018 آمریکا باز زمانی که همسان با بت ویلیامز و رفت به پیروزی استرالیا در سال 2019. با توجه به فوربس بازیکن ژاپنی و انگلیسی-آمریکایی میراث فرهنگی نقش مهمی در موفقیت مالی همراه با سر او را در دادگاه:

تبلیغات

از فوربس:

“برای کسانی که خارج از تنیس جهان اوزاکا نسبتا تازه صورت با یک داستان می گوید:” دیوید کارتر ورزشی کسب و کار استاد در USC است لوریر دانشکده کسب و کار. “ترکیب که با اینکه جوان و bicultural دو ویژگی های است که کمک به او طنین انداز با جوان, مخاطبان جهانی و در نتیجه ظهور جهانی بازاریابی ورزشی icon.”

اوزاکا برگزار شد تابعیت دوگانه در حال رشد ساخته شده اما انتخاب عاقلانه به نمایندگی از ژاپن جلوتر از توکیو 2020 المپیک تابستانی, در حال حاضر به تعویق افتاد 2021. تصمیم های ساخته شده او حتی داغتر کالا برای حامیان مالی المپیک مانند Procter & Gamble, All Nippon Airways و Nissin که امضا و تایید معاملات با اوزاکا به استفاده از او در اطراف بازاریابی برای بازی. او انتظار می رود که به یکی از چهره های المپیک بود که باعث شده سطح بی سابقه ای از شور و هیجان در میان ژاپنی قبل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de