West Bengal فرماندار اهداف Mamata برای تاخیر در تماس با ارتش برای امداد کار

کلکته: West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar روز یکشنبه آمار در غرب بنگال وزیر Mamata نوری بیان کرد که ارتش می شده اند به نام سه روز به انجام پست-سیکلون امداد کار اگر TMC supremo نگه داشته بود دفتر فرماندار در حلقه.

برچسب زدن به وزیر رسمی رسیدگی در توییتر Dhankhar گفت: “اصرار Mamata – در تماس با Guv – تا به حال این کار انجام شده است ارتش شده اند که به نام 3 روز بازگشت”.

او گفت که او مضطرب است و دردناک در منظره هولناک از افراد مبتلا به کمبود امکانات اولیه برای چند روز و درخواست مردم به آرامش است.

“مضطرب هستم و دردناک در منظره هولناک از افراد مبتلا به کمبود امکانات اولیه در حال حاضر به صورت روز. درخواست من از دولت/سازمان باید در overdrive برای بازگرداندن خدمات. اصرار مردم برای حفظ آرامش در زمان تحمل به عنوان واکنش می توانید صبر کنید,” او اضافه شده است.

فرماندار کارگردانی کرده است همه مقامات به حضور راج بهون تنها پس از حالت عادی است و بازسازی در این شهرستان است.

او در ادامه پرسید, West Bengal دولت به “به اشتراک گذاری از دست دادن واقعی” در مورد طوفان Amphan با دولت مرکزی به عنوان “باد چهره های ضد تولیدی”.

“به اشتراک گذاری از دست دادن واقعی @PMO India: باد چهره های ضد تولیدی” او گفت:, برچسب زدن به سازمان بنادر و دریانوردی را اداره کند. ارتش در شنبه, قبول, West Bengal دولت درخواست برای کمک در بازسازی زیرساخت اساسی و خدمات, ارسال پنج ستون برای کمک به شهرستان کلکتا مدنی دولت.

روز جمعه نخست وزیر نارندرا مودی در طول سفر خود به دولت بود, ستایش, West Bengal دولت تلاشهای وزیر بانرجی برای مقابله با این وضعیت ناشی از طوفان Amphan و COVID-19 بحران است.

نخست وزیر همچنین اعلام کرد 1,000 تومان کرور روپیه بسته امداد برای West Bengal و Rs 2 لاخ برای هر قوم و خویش مرحوم و 50,000 تومان برای مجروح در تخریب ناشی از طوفان Amphan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de