پس از 17 سال زیرزمینی cicadas مرحله جنوبی تهاجم

آنها را از طریق شکستن زمین مانند ارواح در حال ظهور از قبر.

آنها فرضا در بسته در همان جهت از طریق کف جنگل و درختان که در آن حل و فصل آنها در شاخه های. آنها از خود exoskeletons در ابتدا بیمار سفید و نرم و قبل از اینکه آنها را در خود red-eyed زغال سنگ سیاه بالغ فرم و پرواز کردن با میلیاردها.

پس از 17 سال به عنوان پوره رشد زیرزمینی و تغذیه ریشه های درخت cicadas هستند در سراسر خیلی از جنوب بسیار به لذت از راکون ها و لاک پشت ها و پرندگان که در تنگه آنها و متخصص حشره شناس که در انتظار است با صبر و حوصله.

“آنها بزرگ آنها پر سر و صدا گفت:” اریک بعد یک حشره شناس در ویرجینیا. “چه چیزی را دوست ندارد در مورد آنها؟”

دوره cicadas’ عمر است که در میان طولانی ترین از هر گونه حشرات, اما آنها صرف تنها بریدن از روز خود را در خورشید است. پس از رشد زیرزمینی برای 13 تا 17 سال یک نوزادان خواهد آمد که در یکی از 15 مناطق خاصی از ایالات متحده است. در این سال مردان در حال حاضر آغاز شده خطاب به زنان در غرب ویرجینیا و ویرجینیای غربی و بخش هایی از کارولینای شمالی, جفت گیری زمینه نوزادان IX.

به طور معمول در اطراف این زمان بعد شروع به گرفتن تماس برای مشاوره از عصبی عروس و دامادی که ترس cicadas را رها شامپاین فلوت یا مختل کردن فضای مراسم را با صدای بلند وز وز او گفت:. (صدا ساخته شده است تنها توسط مردان جذب زنان.)

اما با کروناویروس محدود کردن تجمعات این می تواند زمان خوبی برای جنوبی ها به نشستن در پشت حیاط خود را و تعجب در موجودات بعد گفت. برخی حتی ممکن است وسوسه به خوردن آنها با توجه به بعد که در گذشته آنها را سرخ کرده تا با خاطر و سیر. “این یک پدیده بیولوژیکی,” او گفت:. “بنابراین ما می توانیم آنها را مشاهده و شاید حتی از آنها لذت ببرید.”

Debbe Noonkester هیچ برنامه است. Noonkester که صاحب Windy Hill باغ در آرارات, Va., در نزدیکی کارولینای شمالی, مرز, گفت که او نگران آسیب cicadas می تواند انجام دهد برای او جوان سیب و درخت هلو.

Cicadas نیست سمی — یک بخشی از درخواست تجدید نظر خود را به حیوانات و به آنها صدمه نمی زند انسان است. اما آنها ذخیره کردن مقادیر زیادی از تخم مرغ در هوا که کمی آسیب به درختان بالغ اما می تواند شیرین کاری رشد درختان جوان و انگور و یا حتی آنها را بکشند. “آنها مانند کسانی که فیلم های ترسناک,” Noonkester گفت.

او گفت که او تا به حال شنیده آشنا وزوز دیدم صدای cicadas در اخیر روز شنبه بود و بلافاصله این فکر در “درخشان” است که در آن جک نیکلسون انفجار از طریق یک درب با تبر و اعلام کرد “در اینجا جانی!”

او اسپری باغ زمینه را با سم به حفظ کردن شماره در حال ظهور پوره شده است اما مراقب باشید به ترک درختان به تنهایی. Noonkester گفت که او نمی خواست برای کشتن عنکبوت و دیگر شکارچیان که خوردن cicadas.

به صورت جداگانه cicadas درمانده هستند. زمانی که آنها خود را ریخته exoskeletons خود را بال هستند و آنها باید صبر برای آنها را به خشک قبل از آنها می تواند پرواز کردن آنها را در معرض خطر شکارچیان که چنگ زدن به آنها و آنها صدای بوقلمون در اوردن. حشرات نیز به راحتی سقوط به حوضچه که در آن قورباغه ها و لاک پشت ها می توانید آنها را.

اصلی خود را دفاع … محض اعداد. مدت کوتاهی پس از یک نوزادان پدیدار شکارچیان هستند و به سرعت غرق حشرات’ فراوانی است.

“شکارچیان می توانید یک دندانه در جامعه” گفت: Doug فایفر یک Virginia Tech استاد حشره شناسی.

میلیاردها دلار که زنده باقی مانده و سپس می تواند همسر در صلح و ذخیره کردن تخم مرغ خود را. بزرگسالان به سرعت می میرند و پس از کار انجام شده است. هنگامی که تخم مرغ خود را دریچه پوره سقوط به زمین که در آن آنها خواهد نستله به زمین بعد از 17 سال.

متخصص حشره شناس بر این باورند که دوره cicadas تکامل یافته به ظهور هر 13 تا 17 سال برای جلوگیری از همگام سازی با درنده جمعیت کوپن.

Noonkester گفت که او انتظار دارد که cicadas خواهد آمد از دیگر بخش های دولت و فرود به زودی در درختان جوان به تخم. همه او می تواند انجام دهد او گفت: علاوه بر این امید است که اکثریت آنها را به چوب جنگل است هرس هر شاخه که آنها آسیب و نگه داشتن گرفتن و stomping سیار cicadas.

“وجود دارد می رود یک پرواز بیش از من در حال حاضر — من می توانم او را در رسیدن به” او گفت:. “او پرواز به جنگل. او بهتر می داند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de