Illustration for article titled Beenie Man and Bounty Killer Gave Us the Best iVerzuz/i Battle So Far

تصویر: Instagram (@verzuztv)

اگر یک چیز وجود دارد جامائیکا دانید که چگونه به انجام آن را در یک نمایش قرار داده. و اگر هر کسی می تواند در یک نمایش قرار داده آن را کهنه dancehall هنرمندان Beenie Man و فضل قاتل که Verzuz نبرد در Instagram Live شب گذشته بود یادآور یک درگیری در یک زندگی واقعی جامائیکا کنسرت.

تبلیغات

قبل از اینکه شما را متهم من از بودن مغرضانه برای گفتن نبرد بین دو جامائیکا هنرمندان بهترین Verzuz تا کنون (با توجه به خود من جامائیکا ملیت) را در نظر بگیرید مواد:

این احساس واقعی کارائیب حزب از همان ابتدا—به ویژه هنگامی که پلیس نشان داد تا در اوایل زندگی می کنند و سعی کردم به آن را قفل کردن.

تبلیغات

خوشبختانه پلیس بحران جلوگیری شد و بیش از 400 ، 000 بینندگان که تنظیم برای Verzuz نبرد باقی مانده بودند را به طور کامل درک مجازی رایگان کنسرت ما از دو legends—blessedly با مسائل فنی است. Beenie Man و فضل قاتل نیست جدید برای مبارزه با. آنها تا به حال بدنام رقابت در سراسر 90s که محرک بسیاری آتشین عملکرد در مرحله در نیش افسانه ای: آدرس کنسرت در جامائیکا که می گیرد هر سال در روز بعد از کریسمس. (لطفا این کلیپ از یکی از خود را نیش چهره آف در سال 1995).

غرفه عملکرد تئاتر در حال تمام همتراز برای دوره کلاسیک: آدرس برخورد و هر چند رابطه بین فضل و Beenie طولانی mellowed شده پس از روز جوان خود را—آنها هنوز هم می دانم که چگونه به سرگرم کردن مخاطب با بالا رفتن در برابر هر یک از دیگر. Kurt رایلی یکی از جامائیکا مشهور ترین دی جی خوبی چرخید یاد آهنگ از Beenie Man کاتالوگ مانند “خاطرات” و “Girls Dem, قند” و سرودهای از Bounty Killer مانند “تغذیه” و “بنز و Bimma.” دو جانبازان نیز در یک مسیر از قبل ضبط شده و آهنگ ها به قطع کردن میکروفون:

تبلیغات

نبرد پر بود از لحظات شوق و شعف مانند زمانی که فضل به نام به همکار islander ریحانا که در نظرات زندگی می کنند. این Bajan خواننده مدتها در انتظار آلبوم بعدی گزارش شده است به شدت تحت تاثیر موسیقی جامائیکا.

تبلیغات

اما برجسته مطلق شب برای من این بود که فضل در درست: آدرس clash مد بازی dubplate که او تا به حال ثبت شده فقط برای Verzuz نبرد. من دو برابر بیش از خنده در دوبله هنگامی که پادشاه: آدرس ضربه به عقب با یک آزاد در فضل خود EDM آهنگ به وضوح در نظر گرفتن دومی عقب:

تبلیغات

اگر شما از دست رفته آن شما هنوز هم می تواند دیده بان ضبط زنده در مقام Verzuz کانال یوتیوب و گوش دادن به لیست پخش از آهنگ ها را از نبرد در Spotify در یا جزر و مدی.

در ضمن من خواهید بود برای استراحت آخر هفته:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de