پشت صحنه: Aldis Hodge امید او نبود “نگاه احمقانه’ فیلمبرداری مرد نامرئی که غیر ممکن است


Aldis Hodge in The Invisible Man (2020)

Aldis Hodge در مرد نامرئی (2020)
تصویر: Universal Pictures Home Entertainment

Aldis Hodge درمان است.

هر چند تازه ترین فیلم بزرگ او است که به نام مرد نامرئیخوشبختانه او نیست عنوانی است که نامرئی است. ما می توانیم او را به وضوح به خاطر خدا واقعی است. به زودی شما را به دیدن او در خانه خود را در حالی که شما در خود انزوا.

تبلیغات

خلاصه ای از تصاویر جهانی:

مرد نامرئی به دنبال یک داستان مدرن وسواس با الهام از جهانی کلاسیک شخصیت هیولا. سیسیلیا کاس(الیزابت ماس) به آرامی شروع به بازسازی زندگی خود پس از مرگ او سوء استفاده, دوست پسر سابق (Oliver Jackson-Cohen). اما قبل از اینکه طولانی او شروع به سوال که آیا یا نه او واقعا رفته است.

تبلیغات

در یک منحصر به فرد کلیپ های به دست آمده توسط ریشه ما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به تولید از مرد نامرئی و چگونه Aldis شد جیمز Lanier است که به خصوص شایان ستایش به عنوان یک پدر از سیدنی (طوفان رید).

مرد نامرئی پشت صحنه کلیپ / Universal Pictures Home Entertainment

به سمت وسط کلیپ, Aldis utters مسخره ترین چیزی که برای انسان شناخته شده “امیدوارم من گام مناسب و به من نگاه نمی احمقانه است.”

من متاسفم چه ؟ این است که از نظر علمی غیر ممکن است. دکتر AldisHodgeThirstbucket انجام مطالعات بر روی این. آیا شما دیده می شود خودتان Aldis Hodge? باید شما؟!

تبلیغات

من رفتم به پیشرفته اکران این فیلم در اوایل سال جاری (به یاد داشته باشید تئاتر؟) و من باید بگویم آن می آید بسیار توصیه می شود. من به طور معمول دچار خستگی بیش از اکثر فیلم های ترسناک و پلیسی از آنجا که بسیاری از آنها تکیه بیش از حد به شدت در ارزان پرش می ترساند اما این یکی از بهترین تعلیق استراتژی های من دیده می شود در حالی که. آن خجالتی نیست و دور از ماندن در لحظه و مخاطب کاملا ناراحت کننده و بدون کشیدن “ارزان ترساندن” ماشه. به علاوه الیزابت ماس به طور مداوم اعمال کون کردن و شیمی بین Aldis و طوفان افسانه است به سازمان دیده بان.

تبلیغات

مرد نامرئی در حال حاضر در دسترس دیجیتال و در دسترس خواهد بود در 4K, Blu-ray و دی وی دی (شامل تا بیست دقیقه از محتوای پاداش منحصر به فرد) در تاریخ 26.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر