پلیس کرک مورد خوبی قتل: یک حزب و یک چند مهمان ناخوانده

واراناگل: کارآگاهان در حال بررسی مرگ و میر مرموز نه کارگران مهمان در روستایی واراناگل در Telangana تعیین کرده اند که آنها در واقع به قتل و zeroed در دو مردان که آنها بر این باورند رسم و انجام جرم و جنایت.

اجساد شش نفر از اعضای یک خانواده و سه نفر دیگر از کارگران بدست آمده در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

محققان پلیس گفت که این قتل گفته می شود رسم توسط Sanjay Kumar Yadav مهمان کارگر از بیهار همراه با خاتون مادر در قانون از مقصود علم. Khathun باقی می ماند در دهلی نو و ganged با Yadav که تا به حال یک اختلاف مالی با مقصود علم.

منابع پلیس گفت: خاتون از هم جدا کرده بود از مقصود دختر Bushra سه سال پیش پس از آنها تا به حال یک کودک است.

تحقیقات نشان داد که سانجی دیدم یک فرصت برای اجرای این طرح که مقصود جشن بود نوه اش تولد on May 20. او خریداری قرص های خواب آور از سه پزشکی مغازه رفت به مهمانی ناخوانده و مخلوط قرص در نوشیدنی های غیر الکلی.

پس از همه کسانی که در حال حاضر در حزب کاهش یافت و ناخودآگاه او و autorickshaw راننده موهان ساکن Chintal کشیده و آنها را به رها خوبی و پرتاب آنها را در داخل. آنها در زمان های همراه از قربانیان و دفع آنها را در حومه شهر.

فیلم از دوربین های مدار بسته در نزدیکی چاه و تماس ها از گوشی های متوفی کمک پلیس شناسایی قاتل.

منابع گفت: Sanjay اعتراف به جرم و جنایت. پلیس ممکن است رسما بازداشت متهم پس از به طور کامل بازجویی از او را.

مقصود علم یک مهمان کارگر از, West Bengal, همسرش, Nisha علم خود را فرزندان شهباز علم و سهیل علم پدر Bushra علم او سه ساله پسر کارگران مهمان از بیهار Sriram و Shyam و شکیل یکی دیگر از کارگران مهمان از تریپورا کشته شدند.

یک متخصص پزشکی قانونی که بررسی صحنه جرم گفت: هفت نفر از اجساد بود و کبودی بر روی آنها نگاه مانند آنها شده بود کشیده به خوبی. پزشکی قانونی گزارش انتظار می رود در 10 روز.

“ما باید حفظ شود و همه ارگان ها و همان فرستاده بودند به پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) برای معاینه… برخی دو یا سه نفر از افراد ممکن است درگیر در جرم و جنایت. وجود خراش و جراحت در بدن,” او گفت:.

“به نظر می رسد که آنها به آب انداخته… هیچ آسیب وجود دارد در بدن کودک. ما در انتظار گزارش پزشکی قانونی (معلوم) آیا آنها مسموم شدند. به نظر نمی رسد به عنوان اگر آنها مرتکب خودکشی” کارشناس که انجام پس از مرگ گفت.

منابع پلیس گفت: حداقل دو نفر برداشت شد برای بازجویی.

قتل به نور آمد هنگامی که بدن از سر خانواده اش, همسر, دختر و سه نوه ساله یافت شد شناور بودند و صید در روز پنج شنبه. در صبح روز جمعه یکی دیگر بدن دیده می شد شناور زیر که پلیس پمپ چاه و چهار ،

48 سال مقصود علم به حال مهاجرت از غرب بنگال بیش از 20 سال پیش و تا به حال حل و فصل کردن در اینجا. خانواده اش شده بود و ماندن در دو اتاق در محل واحد پلیس گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de