با وجود تلفات مرگبار, مینه سوتا, ساکنان خانه سالمندان با COVID-19 هنوز هم های اتاق

کسی Korum از خواب بیدار شد در کف او مینیاپولیس خانه سالمندان با سوزاننده درد در کمر و هیچ کس به او کمک کند به او روی صندلی چرخدار.

41 ساله و دوره نقاهت بیمار سرطانی در حال صرف شب در خواب نازک فوم پد در منطقه مشترک ویلا در Bryn Mawr پس از یادگیری قبلی شب که هم اتاقی او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

Korum گفت: درخواست برای یک اتاق خصوصی شده بود را تکذیب کرد و او حاضر به بازگشت به یک اتاق تنگ با یک بیمار هم اتاقی. “من می ترسم از ذهن من,” او گفت:. “گفت به بازگشت به آن اتاق احساس مانند یک حکم اعدام است.”

او تجربه برجسته مداوم خطر سلامت در مینه سوتا در خانه های پرستاری: کمبود فضا.

بسیاری از دولت 370 خانه سالمندان گذاشته مانند بیمارستان ها با ساکنان دو برابر شده و چهار عنوان بسیاری از افرادی که به اشتراک گذاشتن یک حمام. برخی از امکانات, پرستاری باید دوش مناطق به اشتراک گذاشته شده توسط ده ها تن از ساکنان در کل طبقه است. این سازمانی طراحی شده بود که به معنای صرفه جویی در هزینه اما آن را کمک به گسترش سریع این ویروس از یکی از آسیب پذیر ساکن بعدی و خیره کننده از مرگ و میر در مینه سوتا را به خانه های سالمندان می گویند کارشناسان بهداشت عمومی.

در مینه سوتا و, در سراسر کشور, مرگبارترین خوشه از coronavirus تمایل به در بزرگ multistory خانه های سالمندان با افراد دو برابر کردن در اتاق و جدا شده از پرده. دو جمله امکانات سنت ترزا از امید و نورث ریج بهداشت و درمان و توانبخشی نیز در جدید امید با هم حساب برای حداقل 105 از دولت 869 ویروس های مربوط به مرگ و میر. اما وجود داشته اند کوچکتر شیوع بیماری در ده ها تن از دیگر خانه های سالمندان از وینونا به Duluth با مشابه نهادی طرح است که تاریخ چند دهه.

انبوه طرح از بسیاری از خانه های سالمندان تبدیل شده است در حال ظهور منبع نگرانی به عنوان امکانات تقلا برای پیدا کردن مکان برای قرار دادن ساکنان آلوده. برخی از پاک کردن کل طبقه و یا بال از ساختمان های خود را برای منزوی کردن COVID-19 بيمار. دیگر لازم نیست فضا. برخی از ساکنان خانه سالمندان گفت: آنها گذاشته شده است برای به اشتراک گذاشتن اتاق با آلوده ساکنان خود اعتراض.

پس از همه گیر شروع این ویروس به بیش از 200 خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در مینه سوتا است.

در سراسر کشور تقریبا 2500 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت قرارداد این بیماری و 709 فوت کرده اند. هم ساکنان این امکانات حساب 81 درصد از دولت و میر ناشی از ویروس است. هیچ دولت دیگر گزارش چنین درصد بالایی از مرگ و میر در مراقبت طولانی مدت.

“ما قبول این ترتیبات به عنوان یک جامعه در حال حاضر بزرگان ما در حال پرداخت قیمت نهایی” گفت: Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری.

دردناک شب

Korum گفت که او نقل مکان کرد و به سمت ویلا در Bryn Mawr چند ماه پیش به نیروی تازه یافتن پس از مصدومیت. مانند دیگر ساکنان در این مرکز او قرار می گیرد در یک اتاق و یک نفر دیگر از هم جدا شده تنها توسط یک پرده با یک حمام مشترک با دو ساکنان در اتاق مجاور.

هنوز Korum نیست ابراز نگرانی در مورد زندگی ترتیب تا زمانی که یک شب حدود یک هفته و نیم پیش زمانی که کارکنان او اطلاع داد که او هم اتاقی حال آزمایش مثبت برای COVID-19. Korum به عهده گرفت که او را به یک اتاق جداگانه برای جلوگیری از آلوده شدن. او گفته بود به قرنطینه در همان اتاق به دلیل نگرانی که او نیز ممکن است دارای ویروس, او گفت:.

“من شگفت زده بود,” Korum گفت. “این ویروس هوابرد. ما در حال دست زدن همان و کاسه همان و غرق همان دستگیره های درب. من نمی خواهم به هر نقطه در نزدیکی این [آلوده] فرد است.”

پس از بحث با کارکنان Korum گفت: او چرخ راه خود را به طبقه اول مشترک منطقه ای نزدیک به پاسیو و باز نقطه بر روی زمین به خواب. یکی دیگر از ساکنان در تاسیسات به او یک تشک و پتو و بالش. به دلیل آسیب عصب در پشت او Korum قادر به حرکت در اطراف و بدون یک صندلی چرخدار.

“این یک درد مقعد, شب, اما من می خواهم به جای خواب در طبقه از مرگ در اتاق من” او گفت:.

در پاسخ نوشته شده ویلا در Bryn Mawr گفت که یک اتاق خصوصی ارائه شد به Korum هنگامی که یک مدیر آگاه ساخته شد وضعیت. 120-تخت تسهیلات گفت: آن را نقل مکان کرد به کاهش گسترش ویروس تست تمام ساکنان آن و با حرکت ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 به یک واحد با کارکنان اختصاص داده شده. از روز شنبه چهار ساکنان در خانه سالمندان فوت کرده از ویروس و 24 تا به حال تبدیل شدن به آلوده.

“مراقبت دراز مدت بالا لمسی محیط اجتماعی که در آن فاصله یک گزینه نیست در ارائه مراقبت” تسهیلات گفت. “بسیاری از مردم ما نمی تواند انجام فعالیت های عادی روزانه زندگی بدون کمک از کارکنان ما است.”

توماس رایت 62 دیگری ساکن در خانه سالمندان آموخته هفته گذشته که او قراردادی ویروس و او مظنون تنگ چهارم زندگی به سرزنش. حتی قبل از همه گیر او گفت: بهداشت شد یک نگرانی جدی است. رایت گفت که او اغلب مجبور به پاک کردن مدفوع کردن توالت او سهام با سه نفر دیگر از ساکنان. گاهی وجود مواد ضد عفونی کننده و یا کاغذ توالت, او گفت:.

رایت می گوید: دوش او یک بار در روز با استفاده از یک جدا کردن است که به اشتراک گذاشته شده توسط حداقل یک دوجین دیگر از ساکنان روی زمین است. او نمی داند که اگر آنها مبتلا به این ویروس هستند.

“این یک COVID پرورش زمین” رایت گفت.

رایت یک نقاش از مینیاپولیس گفت که او نقل مکان کرد و به خانه سالمندان در ماه فوریه برای بهبود یافتن از یک گاو نر گودال حمله و در حال حاضر او هنوز مطمئن شوید که اگر او را به خانه زنده است. هفته گذشته او شروع به نشان دادن نشانه هایی از ویروس ها از جمله تنفس کم عمق و تب.

“من فکر می کنم کاملا فیزیکی طراحی این مکان بسیار مهم است و سزاوار توجه بیشتر” رایت گفت. “این تفاوت بین مرگ و زندگی است.”

دولت ناخرسندی

مراقبت دراز مدت صنعت نمایندگان گفت: ساکنان با COVID-19 نباید های اتاق با ساکنان که به این بیماری مبتلا هستند. اما امکانات اجازه به خانه های مردم با همان پاتوژن در همان اتاق زیر دستورالعمل های فدرال. بسیاری از خانه های سالمندان نیز شروع به جدا COVID-19 ساکنان در تعیین طبقه و یا واحدهای یک عمل شناخته شده به عنوان “cohorting.”

“این در مورد تراکم. که در آن جمعیت در حال متراکم تر آن را سخت تر برای جلوگیری از گسترش گفت:” باب دال مدیر اجرایی سنا یک ادینا-بر اساس اپراتور از خانه های پرستاری و ارشد دیگر امکانات.

سناتور. کارین Housley جمهوری خواه و رئیس مجلس سنا مراقبت از خانواده و پیری کمیته گفت: دولت باید برای کشف تعیین تمام امکانات برای COVID-19 بيمار به عنوان یک راه برای کاهش ازدحام در خانه های پرستاری و حاوی ویروس’ گسترش یافته است. کانتیکات و ماساچوست در حال حاضر شروع به تبدیل امکانات به اختصاص داده شده COVID-19 سایت.

“البته این ایده آل خواهد بود اگر تمام ساکنان در دراز مدت مراقبت از تنظیمات خود را به حال اتاق” Housley گفت. “هر زمان که شما در حال به اشتراک گذاری یک فضا با کسی است که خطر وجود دارد — مگر اینکه هر دو ساکنان در مستند در تمام طول روز است که نیست یک راه حل منطقی.”

برای ماه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان در سراسر مینه سوتا نگه داشته شده است در حالت دائمی خبري به عنوان امکانات مختلط بین مردم و کف اتاق را در یک پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از سرایت بیماری از گسترش.

کیم Orsello قبل از دریاچه گفت: “او بیمار شد به معده من” پس از یادگیری است که پدر او بود در همان طبقه که در آن خانه سالمندان منتقل شده بود ساکنان آلوده با COVID-19.

او نگران بود چرا که او در زمان دوش گرفتن در یک اتاق مشترک با حدود 20 ساکنان دیگر. روز جمعه او ترس متوجه شدند: یک پرستار در مرکز نامیده می شود به او بگویید که پدر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من احساس می کردم که با توجه به طراحی تاسیسات, آن اجتناب ناپذیر بود,” او گفت:.

در حال حاضر حداقل 24 ساکنان از خانه سالمندان Southview هکتار مرکز بهداشت و درمان در غرب سنت پل درگذشت ویروس و نزدیک به 100 شده است بیمار با توجه به خانواده است.

یک سخنگوی Southview هکتار گفت: این مرکز شروع به تلاش برای کاهش گسترش ویروس در اوایل ماه مارس شده است و مسکن COVID-19 ساکنان با هم در همان واحد در همراهی با دستورالعمل های فدرال.

“اگر آنها نبودند در چنین تنگ فضاهای شاید عزیزان ما خواهد بود و نه مرگ آنقدر سریع” Orsello گفت.

پس او شب خواب در طبقه Korum گفت که او نقل مکان کرد و چهار بار قبل از اینکه در نهایت قرار داده شده در پنجره اتاق با یکی دیگر از هم اتاقی جدا شده دوباره با پرده. از جمعه بسیاری از لباس و سایر وسایل هنوز بستهای در جعبه.

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de