نیویورک: نقش تکنولوژی در کمک به عقب راندن برابر رمان coronavirus شده است به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد. اما آن را نیز بدان معنی است که مردم دائما در حال تماشا اشخاص است که می تواند مجموعه ای از تن برای رفتار بدون دادن یک تکه از توجه به حفظ حریم خصوصی مردم. یکی از بزرگترین متفکران معاصر, Noam Chomsky هشدار از عواقب ناشی از تکنولوژی مجاز به کنترل زندگی ما را در پوشش ساخت زندگی ما را آسان تر است.

در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گزارشی از صحبت در مورد چگونه dystopian از نظارت دیجیتال در حال حاضر در اینجا. “وجود دارد در حال حاضر شرکت در حال توسعه فناوری است که آن را ممکن است برای کارفرما … نگاهی به آنچه که بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما و به بررسی کلید خود را و اگر شما به بالا و از راه دور برای یک لحظه آنها را به شما ارسال یک هشدار است.”

“که در حال نصب در حال حاضر…. آن را به آینده است.”

خیلی از چیزهایی که مناسب هستند که تهاجمی او اشاره کرد. “به اصطلاح اینترنت از چیزهایی که در حال آمدن است همراه است. آن راحت است. به این معنی که اگر شما در حال رانندگی در صفحه اصلی شما می تواند به نوبه خود بر روی اجاق گاز — اما آن را نیز بدان معنی است که اطلاعات که با رفتن به گوگل و Facebook به دولت آمریکا, دولت, دولت فرانسه آن را به یک مقدار زیادی از پتانسیل کنترل و نظارت و تهاجم. اما این اتفاق افتاده است. آن را نه آینده.

“اگر ما اجازه می دهد بزرگ با تکنولوژی شرکت های دولت برای کنترل زندگی ما است که چه اتفاقی خواهد افتاد. آنها به نوبه خود آن را به چیزی مانند چین که در آن شما باید اجتماعی اعتباری سیستم و در برخی از شهرستانها شما می توانید مقدار مشخصی از اعتبارات وجود دارد تشخیص چهره تکنولوژی همه جا و همه چیز شما انجام می شود تحت نظارت است.

“اگر شما عبور از خیابان در محل اشتباه شما می توانید … از دست دادن برخی از اعتبارات و غيره.

“این اجتناب ناپذیر درست مثل گرم شدن کره زمین است که آن را به اتفاق می افتد — مگر اینکه مردم آن را متوقف کند.”

وقتی پرسید که آیا استفاده از نظارت توجیه بود در مبارزه با COVID-19 گفت: “ممکن است — در طول دوره از تهدید. وجود کنترل های مورد نیاز در زمان جنگ شما باید سهمیه بندی. اما آن را ندارد به طور دائم…. “بله, ما به شما اجازه شما این قدرت در حال حاضر, اما می توان آن را در هر زمان لغو.'”

صحبت کردن در مورد دیگر مشکلات عمده مواجه نوع بشر چامسکی گفت: گرمایش جهانی یک تهدید بزرگتر از حتی کشنده بیماری همه گیر. . “به عنوان شدید به عنوان این بیماری همه گیر است که آن را بدترین مشکل است. وجود خواهد داشت بهبودی از این بیماری همه گیر در شدید هزینه … اما نمی تواند هر گونه بهبودی از ذوب یخ های قطبی کلاه و بالا آمدن سطح آب دریا و دیگر اثرات زیان گرمایش جهانی” او گفت:.

با این حال آشکار است که عمومی است یا آگاه نیست و یا ناراحت نیست برای دیدن گرمایش جهانی به عنوان جدی به اندازه کافی مشکل است.

که نوع یک عمومی در آمریکا نیز رای دادند و رهبری است که ثابت کرده است خود را کاملا نابرابر به وظیفه مدیریت این بیماری همه گیر در کشور که در آن بیش از 100,000 که مردم از آن است . “وجود دارد هیچ منسجم رهبری است. این هرج و مرج. ریاست جمهوری کاخ سفید در دست یک sociopathic megalomaniac که علاقه مند به چیزی جز خود قدرت انتخاباتی چشم انداز — نمی مراقبت از آنچه اتفاق می افتد به کشور, جهان,” چامسکی گفت: در داغدار انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چامسکی املای چگونه دولت تحت تهمت هرگز حتی به ما فرصت برابر COVID-19. “به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده در آمد اولین حرکت خود را به از بین بردن تمام بیماری همه گیر پیشگیری ماشین آلات. در آغاز defunding مرکز کنترل بیماری ها, که با این معامله. و لغو برنامه هایی که مشغول به کار بودند با دانشمندان چینی برای شناسایی ویروس های بالقوه. بنابراین ما بود فوق العاده آماده,” چامسکی گفت.

او توضیح داد که مدل اقتصادی که منجر به وضعیت فعلی. “این یک خصوصیسازی کنند جامعه بسیار ثروتمند با مزایای بسیار زیادی — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری — اما آن را در خفه خصوصی کنترل.

“این را ندارد که یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی…. آن را نهایی نئولیبرالی سیستم در واقع.”

او در مقایسه با آن به اروپا که در “از بسیاری جهات بدتر است چرا که برنامه های ریاضت اقتصادی فقط تقویت معرض خطر به دلیل حمله شدید دموکراسی در اروپا تغییر تصمیم گیری برای بروکسل….” اما او افزود: “حداقل این است که باقی مانده از برخی از نوع سوسیال دموکرات ساختار فراهم می کند که برخی از پشتیبانی همان چیزی است که من فکر می کنم وجود ندارد در ایالات متحده است.”

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله