تلاش های در جریان برای به دست آوردن غذا از ما مزارع به نیازمندان

OMAHA, Neb. — به عنوان مواد غذایی بانک ها را به تلاش برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از مردم به طور ناگهانی از کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از آن شده است به خصوص نگران کننده برای دیدن کشاورزان مجبور به دفن تولید کمپرسی شیر و euthanize خوک.

در حال حاضر برخی از کشورهای در حال ارائه پول بیشتری برای کمک به پرداخت هزینه برای مواد غذایی که ممکن است در غیر این صورت به هدر ایالات متحده در بخش کشاورزی صرف 3 میلیارد دلار برای کمک به محصولات کشاورزی به بانک های مواد غذایی و یک سناتور است که به دنبال 8 میلیارد دلار بیشتر برای خرید مزرعه تولید برای بانک های مواد غذایی.

“بدیهی است که هیچ کس دوست دارد به دیدن اتلاف مواد غذایی خوب گفت:” علامت گذاری Quandt, مدیر اجرایی منطقه ای مواد غذایی بانک مرکزی شمال شرقی نیویورک. “و بدانید که کشاورزان قرار دادن خیلی کار و پول و انرژی به تولید این محصول است. که رو به شکستن قلب خود را به پس از آن مجبور به تخلیه محصول مانند آن و یا فقط آن را دور بیاندازید و یا شخم زدن آن را تحت.”

کشاورزان مانده بودند با انتخاب کمی پس از بسته شدن رستوران ها و مدارس به طور ناگهانی به پایان رسید خیلی از تقاضا برای مواد غذایی آنها تولید می شود.

هزاران هکتار از فلوریدا میوه ها و سبزیجات و کالیفرنیا و سبزی های برگ دار شده اند کشت و زرع و یا بیش از چپ به پوسیدگی. در ضمن دامداران در ورمونت نیویورک و ویسکانسین مجبور به تخلیه میلیون ها گالن شیر است. گراز کشاورزان شد که شاهد افت تقاضا و بسته شدن موقت برخی از کشتارگاه و آنها را وادار به euthanize خوک ها است که نمی تواند پردازش به بیکن و گوشت خوک.

این است همزمان با افزایش تقاضا در بانک های مواد غذایی با نزدیک به 39 میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی از کار. در فلوریدا برای مثال 12 مواد غذایی بانک ها را تا به حال به تلاش برای افزایش زایمان از 6 میلیون پوند از مواد غذایی در هر هفته به 10 میلیون پوند است.

A U. s. اداره آمار نظرسنجی نشان داد که بیش از 10 درصد از خانواده های ایالات متحده گزارش داد که قادر به دریافت مواد غذایی به اندازه کافی به برخی از زمان و یا اغلب و بررسی برای اطلاعات بنیاد یافت که 37 درصد از بیکاران آمریکایی فرار از غذا در ماه گذشته است.

با تشکر مختلف دولتی و خصوصی تلاش حداقل برخی از مواد غذایی است که می شده اند به هدر رفته است و در حال حاضر در حال تحویل به افرادی که به آن نیاز دارید.

ایالت نیویورک ایجاد کرده است $25 میلیون برنامه در این بهار به طوری که بانک های مواد غذایی می توانید به صورت محلی ساخته شده محصولات کشاورزی. Quandt گفت: او در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای استفاده از $4.3 میلیون مواد غذایی خود را از بانک دریافت خواهد کرد به خرید شیر و پنیر و ماست و سیب, آب انگور و دیگر محصولات.

“این خواهد بود که کمک فوق العاده ای است.”

کریس شریف است که در مزرعه های لبنی در حدود 30 مایل (50 کیلومتر) در جنوب روچستر گفت: تغذیه نیویورک برنامه به او یک خروجی برای برخی از شیر خود را در قفس بود آزادسازی و ارائه پول برای پوشش هزینه های خود را. او با دیگر کشاورزان در غرب نیویورک به ارسال محصولات لبنی به یک بانک مواد غذایی در شهر نیویورک است.

“آن را احساس نمی کند خوب کار زندگی ما پایین تخلیه می مانند که گفت:” نجیب. “قادر به پاسخگویی به نیازهای جامعه ما با مواد غذایی تولید کنیم و آن را به هدر واقعا تاثیرگذار.”

در آیووا مقامات دولتی و آیووا تولید گوشت خوک انجمن مطرح شده بیش از $130,000 برای کمک به پرداخت هزینه برای پردازش از خوک به عرضه گوشت برای مواد غذایی بانک ها. تلاش می گراز کشاورزان مانند کوین راسموسن یک خروجی به طوری که آنها نمی خواهد که به euthanize حیوانات خود را, اما آن را نمی کند جبران آنها است. تا کنون 364 خوک ها اهدا شده است.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که زباله هر چیز گفت:” راسموسن که اهدا هفت خوک از او northern Iowa مزرعه به برنامه های این ماه است. “همه در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن از euthanizing حیوانات و پرتاب محصول به دور است.”

کشورهای دیگر مانند فلوریدا و کالیفرنیا به حال برنامه های موجود برای کمک به اهدا محصولات کشاورزی به بانک غذا با پرداخت بخشی از هزینه برداشت آنها. کسانی که برنامه های در حال گرفتن یک افزایش از کمک های مالی در حال حاضر و کالیفرنیا است که با اضافه کردن 2 میلیون دلار برای آن بودجه دولت برای آن برنامه است.

بزرگترین تلاش است 3 میلیارد دلار برنامه فدرال با هدف خرید محصولات تازه لبنی و گوشت و تحویل آن به بانک های مواد غذایی. که برنامه شده است آهسته سوال در مورد برخی از شرکت هایی که موفق به دریافت اولیه $1.2 میلیارد دلار قرارداد.

“برخی از شرکت هایی که کردم مناقصه مردم نوع از خاراندن سر خود را مانند” صبر این نیست که مواد غذایی توزیع چرا آنها برنده جایزه?'” گفت: Celia کول از تغذیه تگزاس انجمن بانک های مواد غذایی.

یکی از شرکت هایی است که دریافت کرده است که بیشتر موشکافی سان آنتونیو عروسی و رویداد برنامه ریزی شرکت به نام CRE8AD8 که دریافت یکی از بزرگترین قراردادهای به ارزش حدود 39 میلیون دلار. چند بزرگ و شناخته شده توزیع مواد غذایی شرکت تصویب شد در مناقصه به نفع شرکت های کوچکتر.

برنت Erenwert مدیر عامل شرکت برادران تولید هوستون مبتنی بر تولید و توزیع است که اعمال می شود اما نمی توانید یک قرارداد گفت که او نگران است USDA برنامه را به سقوط کوتاه از اهداف آن به دلیل شرکت اعطا قرارداد.

“ما باید یک شکست مفتضحانه در دست ما حق در اینجا” Erenwert گفت. “فقط هیچ راهی وجود دارد یا شکل این کمک خواهد کرد که کشاورز یا کاربر نهایی که نیاز به رفتن به این محصول است.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده در انتخابات گفت: آنها اعتماد به نفس, شرکت های منتخب می تواند به تکمیل این کار است.

در تحولی دیگر ، کریستن جیلیبرند از نیویورک پیشنهاد کرده است که هزینه 8 میلیارد دلار در تولید تازه رشد کرده در 20 ایالت و ارائه محصولات کشاورزی به بانک های مواد غذایی. که پیشنهاد را ارائه پول به بانک های مواد غذایی به خرید میوه ها و سبزیجات و آجیل به طور مستقیم از کشاورزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de