پرواز های از سرگیری اما آماده برای لغو, تغییر زمان تاخیر

دهلی نو: پس از روز مذاکرات روز یکشنبه میان چندین ایالت و دولت مرکزی برای پروازهای داخلی از سر در هند در روز دوشنبه ، پس از مخالفت با از سرگیری پروازها میان coronavirus همه گیر در ایالت ماهاراشترا دولت در اواخر شب گذشته موافقت کرد به همراه پرواز سرگیری اما تنها به یک حد محدود است.

همه برنامه ریزی تجاری مسافر پرواز معلق شده بود از مارس 25 زمانی که دولت اعمال شده در سراسر کشور مستند به جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صدها نفر از مردم رسیده ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو را صبح زود پرواز به خانه خود شهرها و محل های کار است. کسانی که در زمان اولین پرواز شامل شبه نظامی پرسنل ارتش مردان, دانش آموزان و مهاجران که تا به حال شده است قادر به رزرو بلیط در قطار ویژه در حال اجرا توسط راه آهن هند است.

گفت: بسیاری از آنها پوسته بیشتر برای رسیدن به فرودگاه به عنوان وجود دارد محدود حمل و نقل عمومی گزینه های در دسترس است. با قطار در حال اجرا کامل و بین دولت و اتوبوس خاموش جاده Sandeep Singh, 19, صرف 5,500 تومان برای رسیدن به دهلی نو از دهرادون که در آن او به مطالعه. “من باقی مانده گیر PG. مومیایی و پاپا بودند نگران بسیاری است. من از اولین پرواز, صفحه اصلی,” او گفت:.

چند نفر سفر در مسافت های طولانی تنها برای پیدا کردن که پروازهای خود را لغو شده بود.

Naik ساتیش کومار کلکته-محدود پرواز لغو کردم به عنوان دولت تصمیم به از سرگیری عملیات تا مارس 28.

توافق شد در اواخر یکشنبه شب خواهد بود که محدود عملیات تجاری پروازهای داخلی شروع دوشنبه و از مترو فرودگاه مانند بمبئی و حیدرآباد. ماهاراشترا به توافق تنها 25 خروج و ورود هر یک از بمبئی از دوشنبه که بدان معنی است که در مجموع 50 پرواز. دهلی-بمبئی مسیر شلوغ ترین در هند.

وجود دارد و انتظار می رود تنها 15 خروج و ورود هر یک از حیدرآباد در مجموع 30 پرواز. همچنین ممکن است تنها در حدود 10 پرواز به و از کلکته (20 پرواز در تمام) و همچنین از Bagdogra فرودگاه در شمال بنگال از مارس 28 به بعد. فقط یک پنجم از تابستان برنامه پرواز به احتمال زیاد به کار گیرند و از ویجیاوادا و ویساکاپاتنام در آندرا پرادش از روز سه شنبه (26 مه) در حالی که تنها یک سوم از پروازهای انتظار می رود به کار گیرند تا به بخش هایی از ماهاراشترا دیگر از بمبئی.

وجود دارد بسیاری از سردرگمی با توجه به متفاوت ورود پروتکل در آمده است که شامل نهادی قرنطینه در برخی از. با توجه به این خطوط هوایی تجدید نظر خود را قبلا در برنامه یکشنبه شب به مقصد مانند بمبئی پس از مشورت با هواپیمایی وزارت.

به عنوان یک نتیجه هرج و مرج و عدم قطعیت غالب در سراسر یکشنبه برای شرکت های هواپیمایی و هزاران نفر از مسافران بیچاره به علت پرواز در روز دوشنبه. با کشورهای مختلف داشتن خاص ورود پروتکل مسافران نیز توصیه می شود برای بررسی این پیش قبل از سفر.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز یکشنبه صادر داخلی, سفر, راهنمای سفر هوایی قطار و بین دولت و اتوبوس گفت: تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به سفر حرارتی پس از غربالگری در خروج امتیاز. در بدو ورود آنها را یک بار دیگر توان حرارتی به نمایش در آمد. کسانی که بدون علامت می تواند با مشاوره به “خود-نظارت بر سلامت خود را برای 14 روز”.

اگر آنها توسعه علائم آنها باید به اطلاع مقامات منطقه است. کسانی که علائم خفیف خواهد شد که گزینه صفحه اصلی قرنطینه یا انزوا در یک Covid واحد مراقبت در حالی که کسانی که با متوسط یا شدید علائم ارسال خواهد شد به یک Covid مرکز مراقبت از. مسافران نیز “توصیه می شود” برای دانلود Arogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه خود را.

با ورود مسافران از خارج از کشور با بازگشت پروازهای تحت Vande بهارات ماموریت دستورالعمل نیز صادر شده در روز یکشنبه برای ورود بین المللی که بر اساس آن مسافران باید به تعهد در پیش است که آنها را تحت 14 روز از قرنطینه اجباری. در مورد شرایط اضطراری از جمله پریشانی بارداری یا بیماری خانه قرنطینه مجاز ممکن است.

عدم اطمینان برای مسافران پرواز به بمبئی افزایش یافت و پس از ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray گفت: هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری که در حال حاضر تنها حداقل ممکن پروازهای داخلی باید شروع شود اما دولت بعد relented اجازه می دهد تا تنها 25 خروج/ورود شروع هر دوشنبه.

اواخر یکشنبه شب آقای پوری توییتی آن شده بود “یک روز طولانی سخت مذاکرات با دولت” و اضافه کرد که پروازهای داخلی روز دوشنبه آغاز خواهد شد از جمله محدود پروازها به مقصد بمبئی به جز آندرا پرادش که در آن از آن خواهد شد از شنبه و و, West Bengal در روز پنج شنبه. در تامیل نادو وی افزود: وجود خواهد داشت یک حداکثر 25 واردان در چنای اما وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد از خروج.

اواخر یکشنبه شب وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل هوایی عمران (مستقل شارژ) Hardeep سینگ پوری توییتی که آن را به حال شده است “یک روز طولانی سخت مذاکرات با دولت” و اضافه کرد که پروازهای داخلی دوباره آغاز خواهد شد در سراسر کشور در روز دوشنبه از جمله محدود پروازها به مقصد بمبئی به جز آندرا پرادش که در آن از آن خواهد شد از شنبه و و, West Bengal در روز پنج شنبه. او افزود که برای تامیل نادو وجود دارد خواهد بود حداکثر 25 واردان در چنای اما این است که هیچ محدودیتی در تعداد از خروج و اضافه کرد که برای فرودگاه های دیگر در تامیل نادو پرواز خواهد عمل به عنوان در سایر نقاط کشور است.

پوری پرسیدم از آن شده است یک روز طولانی سخت مذاکرات با دولت برای recommence مدنی عملیات حمل و نقل هوایی در کشور است. به جز آندرا پرادش آن شروع خواهد شد در 26/5 & West Bengal در 28/5 داخلی پرواز خواهد recommence در سراسر کشور از فردا. شروع فردا وجود دارد محدود خواهد شد پرواز از بمبئی به عنوان در هر مورد تایید ⅓ برنامه از فرودگاه های دیگر در دولت است. محدود عملیات به بنگال غربی آغاز خواهد شد و در 28 آوریل سال 2020 است. به عنوان در هر درخواست از دولت عملیات در آندرا پرادش خواهد recommence در مقیاس محدود از 26 مارس. برای تامیل نادو وجود دارد خواهد بود حداکثر 25 واردان در چنای اما وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد از خروج.برای دیگر فرودگاه های TN پرواز را به کار گیرند به عنوان در سایر نقاط کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de