حیدرآباد: نشان می دهد بازی ناپاک در مرگ نه نفر از جمله شش نفر از یک خانواده که بدن شد صید از یک چاه در نزدیکی واراناگل یک کارشناس پزشکی قانونی در روز یکشنبه عملا حکومت خودکشی تئوری و گفت آن را به نظر می رسد هفت نفر از آنها تا به حال کشیده شده است و به آب انداخته بدن.

رمز و راز کفن مرگ نه نفر از جمله شش نفر از یک خانواده که کشته شدند و پنج تن از آنها در روز جمعه و چهار روز پنج شنبه در حومه واراناگل در Telangana.

پلیس افزایش پروب و تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی نیز در جریان است در مورد.

این متخصص پزشکی قانونی که برای بازدید از صحنه جرم به عنوان بخشی از بررسی با استناد به آزمون های اولیه گفت که هفت نفر از نه نفر بودند ابتدا صدمات و به نظر می رسد شده اند “کشیده” و “پرتاب” را به خوبی.

گزارش پزشکی قانونی انتظار می رود در 10 روز کارشناس پزشکی قانونی گفت: رسانه ها در روز یکشنبه افزود پس از بررسی صحنه جرم به نظر می رسد که مرگ و میر بودند نه خودکشی.

“ما باید حفظ شود و همه ارگان ها و همان فرستاده بودند به پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) برای معاینه… برخی دو یا سه نفر از افراد ممکن است درگیر در جرم و جنایت. وجود خراش و جراحت در بدن,” او گفت:.

“به نظر می رسد که آنها به آب انداخته… هیچ آسیب وجود دارد در بدن کودک. ما در انتظار گزارش پزشکی قانونی (معلوم) آیا آنها مسموم شدند. به نظر نمی رسد به عنوان اگر آنها مرتکب خودکشی” کارشناس که انجام پس از مرگ گفت.

منابع پلیس گفت: حداقل دو نفر برداشت شد برای بازجویی.

بدن از سر خانواده, همسر, دختر و سه نوه ساله یافت شد شناور و صید در روز پنج شنبه.

در صبح روز جمعه برخی از بدن دیده می شد شناور زیر که پلیس پمپ کردن آب از چاه و دیگران.

48-سال بودند مهاجرت از غرب بنگال بیش از 20 سال پیش و تا به حال حل و فصل کردن در اینجا. خانواده اش شده بود و ماندن در دو اتاق در محل واحد پلیس پیشتر گفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de