Gophers زمین با استعداد ترکیه گارد دیوید Mutaf برای سال 2020 کلاس

Gophers مربی ریچارد Pitino دریافت تعهد یکشنبه از ترکیه گارد دیوید Mutaf او به تایید استار تریبیون.

6-پا-6, 200 پوند بومی استانبول شد یک عضو از ترکیه تاریخ تیم ملی. او مینه سوتا بیش از آرکانزاس بود اما همچنین در حال استخدام توسط SEC بزرگ شرق و Pac-12 مدارس.

“من برداشت Gophers چون من احساس می کنم آن را مناسب برای من” Mutaf گفت استار تریبیون از طریق پیام متنی. “ما تا به حال خوب comminication با [Pitino] و کارکنان خود را. همچنین من معتقدم که آنها یک تیم خوب و حتی بهتر از طرفداران. من می خواهم برای کمک به این تیم تا آنجا که من می توانید و می خواهید برای ایجاد یک تاثیر — و بهترین بازیکن تیم من می تواند باشد.”

Mutaf که به طور متوسط 22 امتیاز و 44 درصد از سه نقطه محدوده خود را برای تیم باشگاهی در آدیداس نسل بعدی مسابقات در ماه فوریه است شناخته شده برای خود محدوده عکسبرداری و توانایی خود را ایجاد شات کردن دریبل. برادر بزرگتر خود را در طب مکمل و جایگزین ماکسیم Mutaf عضو ترکی ارشد ملی بسکتبال تیم و موفقیت حرفه ای در کشور است.

در هفته گذشته Mutaf گفت که او تصمیم گیری بین آمدن به بازی به صورت Gophers و یا اقامت در ترکیه به دنبال یک نرم افزار حرفه ای مانند برادر خود را.

“این یکی از گزینه های من” Mutaf گفت. “اما من تصمیم به بازی [بسکتبال] و در ادامه مدرسه و بازی بسکتبال در همان زمان [برای] بهبود است.”

پس از در نظر گرفتن یک تور مجازی از مینه سوتا امکانات و پردیس در اوایل این ماه Mutaf قادر به یادگیری بیشتر در مورد Gophers از هم میهن همکار سابق Gophers به جلو Alihan دمیر که “به من کمک کرد در مورد تصمیم من” Mutaf گفت.

دمیر لذت می برد ارشد خود را سال در مینه سوتا در فصل گذشته پس از انتقال از درخل. او فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد از تو این ماه.

“من او را ملاقات نمود” دمیر گفت استار تریبیون. “او به من در مورد مدرسه و تیم به نظر من. من واقعا او را تماشا می کردند اما من شنیده ام که او یک بازیکن خوب است.”

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط 247sports.com ملی استخدام مدیر اوان Daniels که آن را به نام “کیفیت علاوه بر این برای مینه سوتا است. به مینه سوتا عمده محیط عکسبرداری کنید.”

Mutaf می پیوندد 2020 اول کلاس که شامل چهار ستاره استخدام جمال Mashburn جونیور از بروستر آکادمی (N. H.) و Martice میچل از شیکاگو هایتز بلوم. Pitino که هنوز یک scholarsip باقی مانده برای فصل آینده نیز امضا کرده و انتقالات لیام رابینز از دریک و Brandon Johnson از غرب میشیگان.

Gophers امیدوار هستند به اضافه کردن یکی دیگر از انتقال به پایان کلاس. یوتا بال هر دو Gach سابق Austin standout است خود را اولویت است. Gach که در حال استخدام بیش از یک دوجین مدارس در زمان یک تور مجازی با Pitino و کارکنان پیش از آن در هفته.

پست های قدیمی تر

هاپکینز فارغ التحصیل Mailhot بازده به عنوان U بسکتبال مردان دستیار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de