چگونه گسترده تر سیاه مهاجر است که نهفته COVID-19


Local workers in Nairobi, Kenya on March 18, 2020.

کارگران محلی در نایروبی کنیا در 18 مارس سال 2020 است.
عکس: گتی ایماژ

مردم سیاه و سفید در آمریکا در حال مرگ هستند از coronavirus در یک نرخ بالاتر از هر جمعیتی و در تقریبا 3 برابر نرخ سفید آمریکایی است. ساختاری نژادپرستی و تعصب تعبیه شده در این کشور سیستم های بهداشتی همراه با دیگر نابرابری کمک کرده به COVID-19 مخربی بر مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

تبلیغات

در اینجا چگونه دیگر کاربران جهانی سیاه و سفید خارج شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر تا کنون:

آفریقا

حدود 3,100 اند از COVID-19 در آفریقا یک قاره که در خانه های بیش از 1 میلیارد نفر. در مقایسه نزدیک به 100000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که جمعیت حدود 380 میلیون نفر است.

تبلیغات

“این بیماری همه گیر به نظر می رسد با در نظر گرفتن مسیر های مختلف در آفریقا و” سازمان بهداشت جهانی گفت: اخیرا با توجه به ABC News. آفریقا مرکز کنترل بیماری ها و گشت روز جمعه اعلام کرد که این قاره به حال پیشی گرفتن در آستانه 100,000 عفونت.

از ABC اخبار:

“در حال حاضر COVID-19 ساخته شده است یک نرم ریزش زمین در آفریقا و قاره بخشوده شده است که تعداد مرگ و میر آن را ویران کرده اند دیگر مناطق جهان” که در آفریقا رئیس Matshidiso Moeti روز جمعه گفت. “اما ما نباید آرام به خوشنودی است.”

موارد می تواند افزایش قابل توجهی در حال حاضر که بسیاری از کشورها در حال کاهش مستندات این که گفت.

آمریکای جنوبی

Illustration for article titled How the Wider Black Diaspora Is Being Impacted by COVID-19

تبلیغات

جنوب امریکا است “جدید کانون برای این بیماری” رویترز گزارش داد که کارشناسان گفت: بیش از آخر هفته. برزیل که دارای یکی از بزرگترین سیاه جمعيت است دوم تنها به ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 330,000 تایید coronavirus موارد است.

برزیل گزارش 653 جدید مرگ و میر در این آخر هفته در آوردن این کشور COVID-19 تلفات به بیش از 22 ، 000. روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد این امر محدود کردن ورود شهروندان غیر آمریکایی که از برزیل به ایالات متحده با توجه به بالا بودن تعداد موارد تایید شده وجود دارد.

تبلیغات

با وجود گسترده مرگ در برزیل کشور مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند رئیس جمهور گزارش شده است کم اهمیت جلوه دادن جدی بودن بیماری و برگزاری تظاهرات عمومی با هواداران است.

از سی ان ان:

سیستم مراقبت های بهداشتی در برزیل و بزرگترین شهر سائو پائولو است و سستی در آستانه سقوط است. آن شهردار هشدار داد که سیستم بهداشت و درمان می تواند ضعف به زودی اگر ساکنان پیروی نمی اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به اخراج تهدید ویروس و گفت قرنطينه و مستندات می تواند بدتر تاثیر در برزیل اقتصاد. او بارها و بارها رد Covid-19 به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و خواست کسب و کار برای بازگشایی حتی به عنوان بسیاری از فرمانداران تقلا برای پیاده سازی اجتماعی-فاصله اقدامات و سرعت گسترش یافته است.

تبلیغات

مقامات در برزیل را تایید گسترده استفاده از این دارو هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 هر چند که پزشکان تصریح کرد: در روز جمعه که شواهد بالینی پشتیبانی نمی کند این دارو را استفاده گسترده علیه این بیماری با توجه به خطرات ناشی از آن گزارش رویترز،.

کارائیب

بسیاری از کشورها در کارائیب در حال شروع به دیدن خود coronavirus عفونت منحنی های صاف, اخبار آمریکا و گزارش شده است. اما هائیتی و جمهوری دومینیکن—که به اشتراک گذاری یک جزیره مسکونی با 22 میلیون نفر—هنوز هم بسیاری از موارد فعال.

تبلیغات

از اخبار آمریکا:

جمهوری دومینیکن همچنان به رهبری منطقه هنوز هم با 5,843 فعال موارد از جمله 113 مهم است. در کل این جزیره دیده می شود 13,657 موارد اما 7,366 بهبود یافته اند در حالی که وجود داشته است تنها 488 مرگ و میر.

هائیتی است شروع به دیدن آن اعداد افزایش روزانه با 620 فعال موارد از شب گذشته از مجموع مورد تایید شده از 663 معنی تنها 21 نفر تا کنون از بهبود ویروس.

تبلیغات

در شنبه هائیتی را به وزارت بهداشت گزارش داد که این کشور تا به حال ثبت شده 78 جدید COVID-18 عفونت در قبل از 24 ساعت تحت فشار قرار دادند که مجموع آن تعداد از موارد به بیش از 800.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de