حیدرآباد: پروازهای داخلی از سر گرفته خواهد از Shamshabad فرودگاه در حیدرآباد با هوا در هند و پنج دیگر شرکت های هواپیمایی عامل پروازها به مقصد حیدرآباد به بنگلور و بمبئی و دهلی نو و کلکته. اولین پرواز را ترک خواهد کرد در 10.50 am دوشنبه.

مسافران می تواند یک قطعه از توشه و یکی برای چک گفت: یک منبع در فرودگاه. وجود دارد بدون هیچ تغییری با توجه به آنچه که انجام می شود در دست چمدان از جمله لپ تاپ قدرت بانک ها و دیگر ابزارهای, او گفت:.

مسافر ملزم به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله در تمام زمانها. وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در راه CISF پرسنل روشن مسافران و راه چک امنیتی انجام شده است. مسافر ملزم به چک کردن آنلاین.

فاصله اجتماعی نشانه گذاری شده است و در همه حوزه حمل و نقل و روش های استاندارد اجرایی در محل هستند.

GHIAL فرودگاه اپراتور را اعزام اضافی صف مدیران در kerbside چک در سالن بررسی امنیت مناطق و شبانه روزی دروازه. چرخ دستی خواهد بود ضد عفونی از طریق ضد عفونی تونل پس از هر بار استفاده. GHIAL نیز باید امکانات برای منزوی مشکوک Covid-19 مسافران در فرودگاه

عمیق تمیز کردن 1.27-لاخ متر مربع ترمینال در حال انجام هر روز. یک تیم از بیش از 100 حرفه ای مستقر شده اند به انجام مکرر ضد عفونی درایو در یک ساعت در فواصل.

S. G. K. Kishore مدیر عامل شرکت GHIAL گفت: فرودگاه ارائه می شود مبتنی بر تکنولوژی contact-less شبانه روزی برای مسافران است. فرودگاه ورود, بررسی و چک امنیتی ساخته شده است تماس, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de