دهلی نو: هند همه گیر در حال حاضر یک قطار فراری با هر روز تولید اعداد با شکوه از روز قبل است. بنابراین در دوشنبه ملت پدید آمده مست از چهره های toted تا روز یکشنبه. و این شد: افزایش 6,977 جدید کروناویروس موارد بزرگترین روز به روز افزایش می دهد ما را دیده بود و در مجموع تعداد 1,39,049 قرار می دهد که هند در حال حاضر در براکت بدترین افراد مبتلا به این بیماری همه گیر و مرگ و میر 4,024 که بدان معنی است که 159 نفر به علت Covid-19 سراسر کشور در روز یکشنبه.

مهلت از این انبوه خبر بد این است که بعید است تا زمانی که وجود ویروس abates خود در اوج ایالت ماهاراشترا تامیل نادو و گجرات و یا واکسن به نظر می رسد به طور معجزه آسایی در افق محاکمه که وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: ممکن است شروع در سه تا پنج ماه است.

در تابستان درجه حرارت در اوج بیش از 44 درجه سانتیگراد اما هیچ نشانه ای که Harsh Vardhan را پیش بینی بازگشت در ماه فوریه که این ویروس خواهد بود بوداده هند سوزان تابستان در حال آمدن است درست است.

اما نشانه های وجود دارد که دولت مرکزی در نهایت خسته کننده از اشاره به Tablighi Jamaat نقش در superspreading سرایت در هند. دیروز تصویری در تعامل با BJP سخنگوی G V L Narasimha Rao Harsh Vardhan گفت: در واقع وجود دارد یک سنبله در عفونت با توجه به “Nizamuddin مرکز حادثه’ اما این یک درس برای همه جوامع و نه فقط Tablighi Jamaat.

در همان زمان او گفت: وجود دارد هیچ نقطه صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر به عنوان دقیق تماس ردیابی از Tablighi Jamaat جماعت شرکت کنندگان انجام شده است و کسانی که قرارداد coronavirus درمان شده اند.

پرسید که آیا Tablighi Jamaat حادثه شد را نقطه نقطه برای این بیماری همه گیر Vardhan گفت: “ما احساس بد در بالا بردن این موضوع اما بدون شک وجود دارد که حدود هفته دوم مارس زمانی که coronavirus شد و به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان و تعداد موارد در هند بودند و تعداد بسیار کمی از زمانی که این مایه تاسف و غیر مسئولانه حادثه اتفاق افتاده است.”

“در این کشور یک تکان خوردن در آن زمان هنگامی که موارد افزایش ناگهانی و این باعث شد تا دولت تصمیم گیری به مرحله شدید از مستند و اقدامات دیگر,” او گفت:.

“این یک حادثه ناگوار است و یک درس برای همه بخش ها و جوامع در این کشور است که زمانی که یک کشور با یک تصمیم جمعی همه باید به دنبال آن با نظم و انضباط به عنوان آن را در همه بزرگتر علاقه” Vardhan گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله