چنای: coronavirus همه گیر است و برخورد همراه در تامیل نادو اما مستند محدودیت های در حال محدودتر هم پایین یکی یکی. تعداد مثبت در صدر 740 به مدت چهار روز در یک ردیف و مرگ و میر از طریق شکست 100 روز گذشته اما دولت روز یکشنبه اجازه 17 شهرکهای صنعتی در Chennai, the reddest از شهرستانها به سر کار از فردا دوشنبه اما با شرایط.

رئیس در میان است که نیروی کار را باید محدود به 25 درصد و اقدامات ایمنی را باید اجرا شود. شهرکهای صنعتی واقع در غیر مهار مناطق از جمله Ambattur و Guindy خوشه در اینجا می توانید سر کار از آوریل 25, اما کارکنان ساکن در مهار مناطق نمی خواهد اجازه رفتن به کار می کنند.

وجود خواهد داشت حرارتی اسکنر در تمام کارخانه ها و کارگاه های آموزشی به صفحه نمایش, کارکنان, انتشار رسمی گفت. اجتماعی فاصله خواهد بود و پس بین کارگران و مکان کار خواهد بود ضد عفونی دو بار در روز.

صنایع بسته شده اند به مدت دو ماه.

روز یکشنبه سالنهای زیبایی و سالن بازگشایی سراسر کشور به جز کسانی که در بیشتر چنای پلیس محدودیت. آنها تحت سفارشات برای اطمینان از کارگران و مشتریان پوشیدن ماسک در تمام زمانها. محل را باید ضد عفونی حداقل پنج بار در روز. وجود دارد می تواند بدون استفاده از دستگاه های تهویه مطبوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله