Illustration for article titled Its Racism, Stupid. Its Always Racism.

تصویر: اقیانوس اطلس

دختر من که 4 سال است که در حال حاضر در یک ابرقهرمان فاز. دیروز مثلا من صرف مقدار زیادی از روز را در تمدید پنج ساعته ریف با او که در آن او می خواهم به من نزدیک هر 40 دقیقه یا تا به سهم او کشف می خواهم یک ابر قدرت جدید و پس از آن او می خواهم نمایش آن برای من است. (“پریدن جک با چشمان بسته!” احتمالا او یکی از بهترین.) فقط امروز صبح او بیدار شدم با یک درخواست که من کراوات او را خواب در اطراف گردن او به صورت موقت پلی استر کیپ.

تبلیغات

خوشبختانه من فقط به عنوان وسواس با ابرقدرت به عنوان دختر من است. به خصوص یکی از بسیاری از مردم سفید دارای, جایی که آنها crochet خود را به چوب پنبه گره به فشار برای پاسخ به آمریکا اسرار در زمانی که یکی است که به وضوح وجود دارد. بنابراین در هنگام خواندن تام نیکولز’ “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین Unmanly رئیس جمهور” امروز من اشتها بود سیرچشم. ما فقط نیاز به پیدا کردن تام نیکولز اتصالات ابرقهرمان نام چون “نژاد پرستی نقطه کور مرد” یا “خنگ به عنوان مرد” و یا “نژاد پاک کن مرد” یا “آه…او فقط یک مرد سفید پوست مرد” فقط همین نیست که همان حلقه که مرد آهن می کند.

مسلما قضیه نیکولز’ مقاله—که بسیاری از مردان بر این باورند که در انجام به طور سنتی سفت و سخت شکل مردانگی حمایت از یک مرد که نقطه مقابل آن آرمان—یک شروع خوب است. و در حالی که خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن یک wussy در مقایسه با مردان مانند جان وین و جان رمبو تقویت این ایده که سمی و خشونت و پيشينه سفید مردانگی آنها نشان دهنده این است که در استاندارد وجود دارد را می توان منحرف سود بشود shamer.

تبلیغات

اما سوال او صرف 2000 واژه های درخواست شده-مشابه لعنتی جواب بده.

چرا طبقه کارگر سفید مردان—قابل اطمینان ترین جزء دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه—پشتیبانی از کسی که خود استانداردهای حداقل مردانه مرد تا به حال به نگه داشتن مدرن ریاست? سوال این است که آیا تهمت نتواند به دیدار با برخی از کهنه یا آرمانی نسخه از مردانگی. رئيس جمهور در عدم توانایی اندازه گیری تا به مارکوس اورلیوس یا عمر برادلی این مسئله نیست. بلکه سوال این است که چرا بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن طبقه کارگر سفید نر رای دهندگان حاضر به نگه دارید تهمت به خود را با استانداردهای مردانگی—چرا از آنها حمایت یک مرد که رفتار بیشتر شبیه به یک پسر بچه کوچک است.

چون سپیدی—به طور خاص این باور است که وضعیت سفیدی کمک های مالی آنها را کاهش—جانشین دیگری است.

قرار داده راه دیگر به عنوان یک سوال من خواسته اند بسیاری از مردان من می دانم: که مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد خود را پدر و پدر بزرگ را محترم?

تبلیغات

بله. زیرا او سفید است.

به عنوان نویسنده ویندزور مان اشاره کرده استتهمت رفتار در راه است که بسیاری از طبقه کارگر مردان خواهد بود: “او می پوشد bronzer دوست دارد طلا و شایعات بی اساس است و با وسواس خود را ظاهر فیزیکی whines به طور مداوم نمی تواند خود را کنترل احساسات ساعت در طول روز تلویزیون برخوردار رژه و تزئینات داخلی و استفاده می شود برای فروش عطر.”

تبلیغات

اما او را بیش از حد پر سر و صدا.

اما که نمی تواند توضیح دهد که چرا مردان که به طور معمول طرد کسی مثل مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به آغوش او.

تبلیغات

(آواز در falsetto) به دلیل whiiiiiiiiiiiiite!

است تهمت محترم? این است که به طور معمول حاضر به پرداخت مردم کار خود را به علت دستمزد و سپس lawyered آنها را به زمین زمانی که آنها در اعتراض به اینکه بهره برداری است. مغلوب ساختن پیشی جستن غنی در مرکز شهر قلدر مرتب کردن بر اساس اکثر مردان معمولا نفرت.

تبلیغات

(Falsetto دوباره) Whiiiiiiiiiiite!

این مربوط به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مشکلات قابل توجه این است که او هرگز نمی تواند به توقف صحبت کردن. قدیمی مدرسه استاندارد مردانگی این است که قوی و سکوت نوع مثل گری کوپر در روز یا تام هاردی امروز. مغلوب ساختن پیشی جستن, مقایسه است و نه قوی و نه قادر به از سکوت

تبلیغات

(هنوز هم falsetto) Whiiiiiiiiiiite!

این است که تهمت مردی که زنان احترام می گذارد? این چیزی است که امن و مردانه مردان انتظار می رود به خصوص از یک شوهر و یک پدر و دو دختر.

تبلیغات

LOLOLOLOLOLOLOLOL. شما به طور جدی نشان می دهد که مردانی که می خواهم fricassee خود spleens اگر آن را به معنای سفیدی حفظ وضعیت آن را گه در مورد زنان در زندگی خود را? LOLOLOLOLOLOLOLOL. گه مقدس. من نمی توانم نفس بکشم.

آیا تهمت قبول مسئولیت و نگاه کردن برای تیم ؟ نه در حداقل. در این مجموعه او نمایشگاه یکی از مهمترین unmanly از رفتارهای او یک blamer. هیچ چیز برای همیشه تقصیر او.

تبلیغات

(بازگشت به falsetto) اما این معمولی است whiiiiiiiiiiiiiite رفتار است.

نباید تعجب پس از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن یک قهرمان به یک فرهنگ که در آن بسیاری از مردان در حال حاضر به دام افتاده در دوران جوانی ابدی. و به خصوص برای مردان که احساس زندگی ممکن است باید آنها را تصویب که fondest خاطرات هستند که ریشه در جایی شخصی خود تعجب می کنم سال از مدرسه ابتدایی تا دبیرستان فارغ التحصیلی مغلوب ساختن پیشی جستن یک راه رفتن لغزش اجازه به شانه مسئولیت مردانگی.

تبلیغات

این بیش از حد.

من نمی دانم چقدر از این می تواند توضیح دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه پشتیبانی در میان طبقه کارگر سفید زنان است. (تعداد کسانی که در حال حاضر رو به کاهش است.)

تبلیغات

همه از این می تواند در واقع. مانند به معنای واقعی کلمه همه آن.

در عوض زنان نشان داد تا در تظاهرات با پیراهن های فلش با اشاره درست به جایی که تهمت می تواند آنها را با شتاب.

تبلیغات

چرا که زنان سفید پوست هستند…صبر کنید…خوب اینجا می آید….(falsetto) whiiiiiiiiiiite بیش از حد.

من فکر می کنم که کار مردان نوعی مطرح شده به عنوان من می دانم چه نوع از “مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

من بیش از حد! این یک کلمه است که شروع می شود با “w” و قافیه با (این آخرین falsetto, I promise) liiiiiiiiiiiiight.

چه بسیار نا امید کننده در مورد گه مثل این است که اندکی محوری (“چگونه نژادپرستی باعث تهمت حامیان تضاد مردانه خود را آرمان“) می تواند آن را ساخته ام خیلی بهتر است. اما این امر نیاز به کناره گیری از آن ابرقدرت. و اگر وجود دارد هر چیزی که مردان مانند تام نیکولز عشق بیش از سفید این تظاهر که مهم نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de