با زمین های بازی و امکانات تعطیل, خانواده, زندگی در سنت پل لورل خیابان نگه داشته و خود را سرگرم این تابستان با نوسانات حلق آویز در با شکوه بلوار درختان.

خود را از مد افتاده سرگرم کننده ممکن است در آینده به پایان ،

مقامات شهرستان گفت: این نوسانات باید برداشته شود در ماه ژوئن 1 به دلیل آنها را نقض فرمان حفاظت از شهر متعلق به درختان.

در مواجهه با اعلامیه از شهر بچه ها در این اجلاس-دانشگاه محله سرعت چرخد و از غم و اندوه به نفوذ رسانه های اجتماعی. آنها ساخته شده پوستر و عکس گرفت بر نوسانات در محله به گسترش آگاهی و جمع آوری حمایت های خود باعث صرفه جویی در نوسانات امید شهر به آنها اجازه اقامت.

“این نوع از احمقانه” گفت: 10 سال لوسی آرتور. “من واقعا نمی کنید چرا که آنها در مورد مراقبت از این حق در حال حاضر.”

خانواده او شگفت زده شد زمانی که شهر را اداره جنگلداری در اوایل هفته گذشته با ارسال آنها یک اخطار برای حذف نوسانات. سه خانواده دیگر در امتداد 900 جلوگیری از لورل خیابان بودند به همین منظور و در ابتدا ساکنان داده شد و سه روز برای حذف نوسانات.

لوسی یک چهارم کلاس در St. Paul آکادمی گفت: آن را در حال حاضر ناراحت کننده است که زمین بازی بسته هستند و به طور بالقوه اردوگاه بعد از این تابستان.

“نوسان است که واقعا سرگرم کننده,” او گفت:. “اگر آنها در حال آمدن به آن را پایین, ما فقط در حال رفتن به نشستن در آن است.”

اما خانواده به آمده تا با یک راه حل در صورت نیاز به درمان نوسان مانند امام جواد توسط حلق آویز آن را به طور موقت. “که احتمالا کار” لوسی گفت:, و اضافه کرد که آن را “واقعا نمی کردند.”

مادر آملیا آرتور گفت: لوسی و برادر 7 ساله وینستون هر دو گریه پس از اطلاع بود به طور ناگهانی به سمت چپ خود به آستان.

“ما می خواهیم بچه های ما قادر به بازی در نزدیکی خانه ما و که سرگرم کننده دوران کودکی” او گفت:. “این مضحک در میان این بحران که هر کسی بود به توجه به نوسان پایین.”

زمانی که آنها نقل مکان به خیابان لورل تابستان گذشته آنها را دیدم دیگر نوسانات در بلوار برخی شده است که حلق آویز بیش از یک دهه است. بدون یک درخت بزرگ در حیاط خلوت خود را برای حمایت از یک نوسان آنها را تا یکی در بلوار. “این هرگز رخ داده است به ما این موضوع بود,” او گفت:.

فرمان به وضوح بیان می کند که موارد نمی تواند متصل به هر شهر درختان: “این غیر قانونی است برای هر فرد به ضمیمه هر شی به هر درخت در حال رشد ایستاده یا در واقع بر هر محل عمومی …” فرمان متحده است. “هیچ فرد باید, کراوات, با پارچه مزین کردن یا ضمیمه آیات چراغ یا هر چیز دیگری آنچه به هر درخت و … بدون اخذ مجوز از مدیر جنگلداری.”

آملیا آرتور گفت که او و دیگر کشورهای همسایه در حال برقراری ارتباط با امید مقامات را در نظر بگیرید یک استثنا برای این منظور حداقل در حالی که امکانات رفاهی دیگر باقی می ماند بسته شده است.

“به نظر می رسد مانند هر کس در جهان در تلاش است تا این عادی قابل اجرا به طوری که آن را مانند چرا آنها نمی?” او گفت:. “من فکر می کنم همه ما سعی به تجدید نظر نیست فقط به رشته های قلب اما به عقل و حس مشترک. در این بیماری همه گیر بسیاری از قوانین و مقررات شده اند را در خود نگه دارد و یا خم یا اصلاح شده برای دیدار با نیازهای آنچه که مردم قادر به انجام در این زمان است.”

مایک Hahm مدیر سنت پل پارک ها و تفریح و سرگرمی است که در مارس 22 نامه به Arthurs که این شهر هنوز هم اجرای این فرمان برای حفاظت از سلامت درختان و اطمینان از ایمنی عمومی در حقوق عمومی از راه مربوط به مجاورت پیاده رو و خیابان.

مایک Merissa گفت: سه فرزند خود را در سن 9 12 و 14 هستند “بیشتر خوشحال و befuddled از ناراحت” در مورد وضعیت.

“در این طرح از چیزهایی که آن را یک مشکل بزرگ است, اما آن را فقط به نظر می رسد یک ذره سنگین دست,” او گفت:. “در نور از بسته شدن مدرسه و پارک و بسته شدن اردوگاه و فعالیت های دیگر بسته به نظر می رسید به من دادن کمی خواهد یک راه طولانی را بروید.”

Merissa زندگی می کردند در خیابان لورل با خانواده اش برای 16 سال و گفت: نوسانات چیز جدیدی نیست. کارگران شهرستان انجام تعمیر و نگهداری منظم دیده می شود نوسانات و هرگز موضوع را قبل از.

“آنها را تشخیص و آنها می توانند ورزش است. امتناع در این لحظه می آید به عنوان clueless,” او گفت:. “این است که از لحاظ فنی اما ما در حال صحبت کردن در مورد آن نرم افزار است.”

او با تشبیه آن به پایین آمدن در کودکان و نوجوانان فروش لیموناد چرا که آنها لازم نیست که یک مجوز. “یک نفس بیش از حد” او گفت:. و اضافه کرد که او می داند مردم وظيفه خود را انجام.

“این فقط بچه های کوچک در تلاش برای ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de