مینه سوتا اعلام کرد 745 به تازگی تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه 12 اضافی مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی ویروسی.

ده نفر از کسانی که مرده بودند و زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از زندگی کمک و یا گروه رفتاری-امکانات بهداشتی است. همه کسانی که کشته شدند بین سنین 60 تا 99 با توجه به به روز رسانی روزانه از مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان.

مینه سوتا تایید کرده است 21,315 موارد COVID-19 از طریق تست از اوایل ماه مارس هر چند مقامات بهداشت عمومی می گویند که تنها کسر کوچکی از تعداد واقعی موارد در دولت است.

شناسایی افراد مبتلا به این بیماری دشوار است به دلیل محدود تست لوازم و واقعیت این است که بسیاری از افراد آلوده — شاید 18 درصد یا بیشتر — هرگز تجربه علائم حتی زمانی که مسری است.

حدود دو سوم از مردم در مینه سوتا تایید به coronavirus یا 14,816 را بهبود از بیماری خود و دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا زیرا آنها نداشته علائم 14 روز.

اکثر موارد COVID-19 خفیف هستند اما به عنوان بسیاری از 5 درصد نیاز به مراقبت های ویژه است که می تواند به معنای طولانی باقی می ماند در بیمارستان مراقبت های ویژه. مردم با شرایط بهداشتی اساسی هستند در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید و مزمن از جمله بیماری های ریه آسم کنترل نشده جدی قلبی immunocompromise دیابت, کبد و بیماری مزمن کلیه و چاقی شدید است.

در مینه سوتا 881 نفر فوت کرده اند و پس از اخذ COVID-19 و حداقل سه چهارم از آنها تا به حال حداقل یکی از آن هفت شرایط بهداشتی مزمن, با توجه به وزارت بهداشت. تنها تعداد انگشت شماری از تلفات هشت عنوان از مارس 17 — تایید شده اند به رایگان از آن شرایط.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de