مینه سوتا نظرسنجی: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را تصویب اعتبار رشد در میان coronavirus پاسخ

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را تصویب امتیاز افزایش یافته است به عنوان اولین-اصطلاح فرماندار هدایت coronavirus بحران با دو سه ثبت نام رای دهندگان حمایت از عملکرد خود را در نزدیکی یک استار تریبیون/MPR اخبار/KARE 11 مینه سوتا های نظرسنجی ها یافت می شود.

65% تصویب امتیاز افزایش از مینه سوتا نظرسنجی انجام شده در ماه فوریه هفته قبل از همه گیر طرح میتوانست زندگی روزانه و سیاست منجر به یک سری از اقدامات اجرایی به طور موقت بسته شدن کسب و کار و محدود کردن جنبش مردم. قبل از بحران 56 درصد از رای دهندگان ثبت شده تایید شده از DFL فرماندار کار می کنند.

اما سهم مینه سوتا رای دهندگان که از رد Walz را با عملکرد شغلی نیز رشد کرده است به عنوان بحث سیاسی تشدید در مورد دولت را مستند سفارشات. در فوریه 25 درصد از Minnesotans گفت: آنها مخالف از شغل خود به عنوان فرماندار در مقایسه با 30 درصد در ماه مه حتی به عنوان یک اکثریت رای دهندگان ثبت شده همچنین به حمایت محدودیت قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس.

پلیموث ساکن Cheri Rolnick حمایت کرده است Walz پس از خود را تا سال 2018 اجرا برای دفتر. او گفت: “اخرین” پاسخ به بحران را تقویت حمایت از او.

“من احساس می کنم او بسیار سریع عمل و توجه به دانشمندان,” او گفت:. “من یک بازنشسته اپیدمیولوژی بنابراین علم به معنای زیادی به من. افکار معنی بسیار کمی.”

این نظرسنجی تلفنی از 800 رای دهندگان ثبت نام انجام شد مارس 18 تا 20 مه پس از پایان این ایالت اقامت در خانه سفارش, اما فقط به عنوان فرماندار شد نورد از قوانین جدید اجازه می دهد برای برخی از بازگشایی رستوران ها و سالن. این نظرسنجی توسط میسون-دیکسون رای گیری و استراتژی یک حاشیه خطا از 3.5 درصد.

Walz آخرین تصمیم گیری اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها برای باز کردن پتیس تا 50 مراجعان از ژوئن 1 و کلاه شخص اجتماعات به 10 نفر. رستوران, برخی از رهبران کلیسا جمهوری خواهان در مجلس و دولت پرستاران اتحادیه همه انتقاد و عناصر مختلف این طرح است.

تحت فشار کلیسای کاتولیک رهبران و دیگران Walz تغییر دستور خود در روز شنبه اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای باز کردن در 25 درصد اشغال شروع شنبه تا زمانی که آنها به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی.

اما در حالی که نزدیک به یک سوم از Minnesotans گفت: محدودیت رفته اند بیش از حد دو سوم گفت که آنها “در مورد حق” و یا نیست به اندازه کافی دور.

گیل Gehle یک خلبان خطوط هوایی تجاری از Wayzata سهام نگرانی در مورد فرماندار رویکرد است. Gehle که خم محافظه کار اما گاهی اوقات آرا برای حزب دموکرات گفت که او فکر نمی کنم آن را عادلانه بود که خرده فروشان بزرگ مانند Costco و خارج “رو قوانین مختلف از کوچکتر مردم” که تعطیل شد اولین دستور داد. و او نگرانی در مورد هزینه های اقتصادی از این اقدامات است.

“من به طور کلی عقیده بر این است که: او را به انجام آنچه او تا به حال به انجام و گوش دادن به کارشناسان پزشکی, اما من فکر می کنم او انجام می شود خیلی بیشتر آسیب کلی به لحاظ اقتصادی و در بسیاری از زندگی است که در حال خراب,” او گفت:.

حتی با کسانی که انتقادات Gehle که رای برای حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزد جف جانسون در سال 2018 گفت: او هنوز تصویب DFL فرماندار کلی عملکرد شغلی.

“من فکر می کنم روزانه خود را دید در اخبار ما به روز رسانی شده است, مفید, آرام همه را,” او گفت:. “او یک کار خوب از انتقال آنچه که او انجام شده بود و به همین دلیل او آن را انجام می دهند.”

Walz پاسخ به این ویروس به راحتی بزرگترین آزمون خود را در زمان کوتاه مدت مواجه شده است و بلندترین انتقاد از توافق قانونگذاران و فعالان که باید سوال خود را در حال استفاده از قدرت اضطراری که به طور گسترده ای انتظار می رود تمدید شود در ژوئن 12. چندین پرونده های حقوقی واصل شده اند به چالش کشیدن اقدامات خود از جمله یکی آورده جمهوریخواه آمریکا نامزد Jason Lewis. انتخاب دولت دموکرات را تا حد زیادی پشتیبانی Walz اقدامات.

نتایج نظرسنجی که منعکس کننده عمیق حزبی تقسیم: 61 درصد از جمهوری خواهان از رد Walz عملکرد بالا از 51 درصد در ماه فوریه در حالی که 33 درصد را تایید کند. در میان دموکرات فرماندار تصویب رتبه بندی پرش به 93% است. مستقل رای دهندگان نیز تایید Walz کار توسط یک حاشیه گسترده ای: 65 درصد به 28 درصد.

اگر چه روستایی ایران قانونگذاران بوده است Walz را بلندترین منتقدان در مجلس, آخرین, مینه سوتا, نظرسنجی نشان می دهد فرماندار برنده شدن پشتیبانی از اکثریت رای دهندگان در تمام مناطق. بیش از 60 درصد از رای دهندگان در شمال مینه سوتا و مترو حومه ابراز موافقت در حالی که نزدیک به سه-در-چهار در Hennepin و رمزی شهرستان برگزار شد مطلوب views. در جنوب ایالت مینه سوتا یک منطقه که شامل Walz سابق ایالات متحده خانه منطقه 55% تایید و 39 درصد رد از عملکرد شغلی.

استانداران سراسر کشور را به خود جلب قوی تصویب رتبه بندی در پی COVID-19 شیوع با دولت منتخب رهبران در هر دو طرف سیاسی راهرو تا حد زیادی outpolling جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین مینه سوتا نظرسنجی نشان داد مشابه پویا با Walz برگزاری 20-نقطه favorability لبه بیش از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور.

Walz منتخب در سال 2018 است در انتخابات دوباره تا 2022. اما او قوی favorability امتیاز می تواند کمک به او حرکت مداوم coronavirus بیماری همه گیر. دانشگاه مینه سوتا دانشمند علوم سیاسی کاترین پیرسون گفت: این نتایج نشان می دهد رای دهندگان به طور کلی حمایت از Walz’ پاسخ و آشنایی بیشتر با فرماندار از آنها در ماه فوریه. در حالی که خود تصویب اعداد به احتمال زیاد شیب به عنوان انتقاد از رهبران جمهوری خواه و دیگران تشدید پيرسون گفت: بالا تصویب رتبه بندی می تواند افزایش فرماندار هر دو از یک سیاسی و بهداشت عمومی نبوده است.

“در کل این اعداد مفید برای او را به عنوان او همچنان به دنبال وزش شواهد مبتنی بر استراتژی در مشاوره با دانشمند و کارشناسان بهداشت و درمان و دیگران” گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de