حیدرآباد: باید مستند تسهیلات انجام هر گونه خوب به حیدرآباد? خوب روی چیزی حساب کردن با این: پس از مرکزی و Telangana دولت کاسته مستند شهر ثبت 620 Covid-19 موارد و 15 مرگ و میر در طول 14 روز.

و coronavirus موارد که قبلا محدود به Charminar, Susanilow, Malakpet و LB ناگار در حال حاضر به سکوندربد و Khairatabad.

اما بر خلاف کشورهای دیگر گسترش به مناطق جدید و فوران از موارد جدید است که به علت انتقال عفونت توسط کسانی که در بازگشت از خارج از کشور هستند و در پرداخت قرنطینه و یا توسط کارگران مهمان که بازگشت به دولت و یا در حال ترانزیت از طریق Telangana.

به گفته مقامات نظارت بر Covid-19 وضعیت در این شهر به این بیماری است که به صورت محلی منتقل می شود به علت ازدحام در مغازه مشروب فروشی, رسانه های بیمارستان بازارهای هفتگی, بانک ها و سازمانهای خصوصی.

را Musheerabad به عنوان مثال. تا هفته گذشته محل که سابقه حیدرآباد و سکوندربد شد Covid-19 رایگان. اما بیش از 15 مورد گزارش شده است وجود دارد در دو روز.

و در سکوندربد منطقه مقامات داشته اند به اطلاع بیش از 25 مهار مناطق از جمله خانه-سطح خوشه وجود دارد.

یک مقام رسمی گفت: Deccan Chronicle: “بنابراین ما فقط به دنبال روش عملیاتی استاندارد (SOP) بدون اطلاع از این موارد را به مقامات بالاتر که خواسته ما فقط به دنبال دستورالعمل و بدون irking آنها اغلب.”

بنابراین دکن کرونیکل خواسته مقامات ارشد بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) و از آنها خواست سوال: آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از مهار مناطق و یا خانه خوشه وجود دارد ؟

یک مقام ارشد در GHMC HQ گفت: او نداشت. شماره نوسان روزانه.

“آنچه که من به یاد داشته باشید این است که ما تا به حال 165 مهار مناطق دو یا سه هفته پیش. ما هیچ سرنخی پس از آن. ما شده اند نگه داشتن تعداد دفعات مشاهده است. تیم های محلی خواسته شده است به دنبال دستورالعملهای عملیاتی استاندارد” این مقام گفت.

بیشتر, او گفت که این شرکت نمی تواند رسما از اطلاعات وارد شده به دلیل وجود دستورالعمل از مقامات بالاتر به انجام این کار. “ما Covid-19 در حال انتقال به دیگر نقاط شهر اما ما درک نمی کنم که چگونه به محدود کردن انتقال با توجه به تسهیلات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de