SC اجازه می دهد تا هوایی هند به کار پرواز با وسط صندلی های پر شده برای بعد از ده روز

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه اجازه مرکز ملی و حامل هوایی هند برای حفظ عامل آن در برنامه ریزی پرواز با وسط صندلی های پر شده برای بعد از ده روز در حالی که رعایت که دولت باید بیشتر نگران سلامت شهروندان به جای سلامت خطوط هوایی تجاری است.

بالا دادگاه خواسته دادگاه عالی بمبئی برای تصمیم گیری در مورد درخواست در برابر DGCA بخشنامه سرعت و گفت: هوا در هند و سایر شرکت های هواپیمایی را به دنبال سفارش داده شده توسط HC با توجه به اقدامات ایمنی از جمله حفظ اجتماعی فاصله داخل هواپیما با نگه داشتن وسط صندلی های خالی بین دو مسافر در یک ردیف.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde انجام فوری شنوایی در تعطیلات عید از طریق ویدئو کنفرانس برای شنیدن درخواست های خود از دولت مرکزی و هوایی هند در برابر دادگاه عالی بمبئی در سفارش.

“شما باید در مورد نگران سلامت شهروندان در مورد سلامت, تجاری, شرکت های هواپیمایی,” نیمکت هم چنین به عنوان Bopanna و Hirshikesh Roy گفت: وکیل عمومی Tushar مهتا که به نظر می رسد برای مرکز.

دادگاه عالی تا به حال در 22 مه به دنبال پاسخ از هوایی هند و اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در یک درخواست از یک هوش مصنوعی خلبان این ادعا که شرکت هواپیمایی بود پس از اقدامات ایمنی برای COVID-19 در حالی که بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور.

دادگاه عالی تا به حال کارگردانی هوایی هند و DGCA به فایل گواهی حسن روشن خود ایستاده و ارسال درخواست برای بیشتر شنیدن در تاریخ 2 ژوئن.

خلبان Deven Kanani در درخواست خود ادعا کرد که یک دایره صادر شده توسط دولت هند در 23 مارس سال 2020 گذاشته برخی از شرایط برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حالی که بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور با توجه به همه گیر.

اما این وضعیت مربوط به نگه داشتن صندلی میانی بین دو مسافر خالی نمی شد که به دنبال هوایی هند گفت: در درخواست.

Kanani ارسال شده عکس های هوایی هند پرواز عمل بین سان فرانسیسکو و بمبئی که در آن تمام صندلی ها اشغال شد.

هوایی هند, اما, مخالفت با درخواست خلبان و گفت: دادگاه عالی که دایره مارس 23 بوده است در حال حاضر جایگزین با یک دایره جدید صادر شده توسط دولت هند در 22 مه سال 2020 که مجاز پروازهای داخلی به کار از آوریل 25.

جدید دایره نمی گوید که وسط صندلی باید خالی نگه داشته هوایی هند گفت: دادگاه است.

دادگاه عالی تا به حال کارگردانی هوایی هند و DGCA به فایل گواهی حسن روشن خود ایستاده و ارسال درخواست برای بیشتر شنیدن در تاریخ 2 ژوئن. دادگاه نیز مجاز Kanani به اصلاح دادخواست خود را برای به چالش کشیدن دایره از مارس 22.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de