بالتیمور — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار آمریکا کاهش یافته خدمات اعضا روز دوشنبه او به عنوان بزرگداشت روز یادبود در back-to-back حضور در میان همه گیر.

“ما با هم خواهد پیروز شدن ویروس و امریکا خواهد رفت از این بحران به جدید و ارتفاع و حتی بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مراسم در بالتیمور تاریخی فورت مک هنری. “هیچ مانعی و هیچ چالش و تهدیدی است که یک مسابقه برای تعیین خالص از مردم آمریکا است.”

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن در سکوت افتخار ملت جنگ مرده در یک مراسم در Arlington National Cemetery که مانند فورت مک هنری است که در حال حاضر از حد به دلیل بیماری همه گیر. رئیس جمهور در روز یادبود به طور معمول ذخیره کردن یک تاج گل و صحبت در مقدس دفن زمین در ویرجینیا. اما coronavirus بحران به زودی به ادعای خود 100.000 هفتم زندگی در ایالات متحده ساخته شده در این سال متفاوت است.

بسیاری از وارد کنندگان با پوشیدن ماسک اما حذف آنها را برای مراسم در فضای باز در مقابل آرامگاه سرباز گمنام. مغلوب ساختن پیشی جستن maskless مثل همیشه در مکان های عمومی, به اظهارات. او نزدیک به یک تاج گل در حال حاضر در محل لمس کردن آن و دادن سلام.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سفر به نیویورک به غم وغصه از شهردار این شهرستان و اشاره کرد که ده ها هزار نفر از خدمات اعضای گارد ملی پرسنل در حال حاضر “در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک.”

ایالات متحده منجر جهان با بیش از 1.6 میلیون تایید coronavirus موارد و بیش از 97,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رزمندگان شجاع از کشور در گذشته نشان داده اند که “در امریکا, ما با سرداران خود ما سرنوشت.”

فورت مک هنری بنای یادبود ملی و تاریخی حرم است که در آن یک شعر نوشته شده است پس از یک پرچم آمریکا بود برافراشتند برای جشن یک پیروزی مهم بیش بریتانیا در طول جنگ سال 1812 شد “The Star-Spangled Banner.” این قلعه به روی عموم بسته است به دلیل بیماری همه گیر.

شهردار برنارد C. “جک” جوان اعتراض به برگ برنده دیدار و گفت آن را می فرستد پیام اشتباه در مورد stay-at-home بخشنامه ها و شهرستان نمی توانیم هزینه اضافه از میزبانی او را هنگامی که آن را در حال از دست دادن 20 میلیون دلار در ماه به دلیل بیماری همه گیر.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است قصد در تسریع برنامه های خود را به عنوان او به تصویر می کشد این کشور به عنوان بازگشت به آن قبل از همه گیر راه. در این ماه ناروا سفر کرده است کارخانه در ایالت آریزونا در پنسیلوانیا و میشیگان است که همه گیر لوازم. او قصد دارد در فلوریدا روز چهارشنبه برای تماشای دو فضانورد ناسا موشک به فضا و, او با بازی گلف در باشگاه خصوصی در ویرجینیا در روز شنبه و یکشنبه.

جوان یک دموکرات در هفته گذشته با اشاره به نامتناسب اثر این ویروس تا به حال در شهر خود و به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به “تنظیم یک مثال مثبت” با سفر در طول تعطیلات آخر هفته. “که رئیس جمهور تهمت است تصمیم به دنبال غیرضروری سفر می فرستد پیام اشتباه به ما ساکنان,” او گفت:.

کاخ سفید به صدا بی حرکت.

“این مردان و زنان شجاع که باید حفظ آزادی های ما برای نسل نیست در خانه بمانند و انتخابات را ندارد و یا او به عنوان افتخارات خود را قربانی با مراجعه به چنین نقطه عطفی تاریخی در کشور ما سابقه” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز یکشنبه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته توصیف یک کنگره منطقه که شامل بالتیمور به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” که در آن “هیچ انسانی می خواهم به زندگی می کنند.” او تعداد بازدید بالتیمور ماه بعد به آدرس جلسه کنگره جمهوری خواهان و غول تورم موش آراسته با مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک مو و کراوات قرمز به سخره او از چند بلوک دور. مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه نمی کند هر بالتیمور محله.

او در بازدید از روز دوشنبه بیش از یک هفته پس از مریلند شروع به بلند کردن برخی از محدودیت های آن قرار داده شده بود در محل coronavirus هر چند آنها در اثر باقی می ماند در بالتیمور. بالتیمور و واشنگتن در منطقه است که این کشور بالاترین درصد موارد مثبت به گفته دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de