مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی توهین ترویج بی اساس ادعای نقش گلف در آخر هفته اختصاص داده شده به جنگ مرده

واشنگتن – به عنوان تلفات در رمان coronavirus همه گیر نزدیک 100000 آمریکایی ها این آخر هفته روز یادبود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر و توهین تصور دشمنان و ترویج بی پایه و اساس تئوری توطئه در بین دور از گلف.

در سراسیمگی از توييتها و رسانهها شنبه و یکشنبه تهمت تمسخر سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز’ وزن تمسخر به نظر می رسد از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و نام سابق دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب.”

او دوباره بلند افشا و خنثی حدس و گمان است که یک مجری تلویزیونی با آنها تهمت است feuded ممکن است به کشته شدن یک زن و مردى بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری به طور معمول تولید رای گیری چاشنی.

او کمی ذکر قربانی آمریکایی ها افتخار در روز یادبود یا گریم تلفات ویروس.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن رگبار گلوله از رسانه های اجتماعی حملات ایستاده بود در تضاد به هوشیار در یک آخر هفته برای عزاداری نظامی dead – تعداد آمریکایی که زندگی شده اند ادعا coronavirus است تحت الشعاع ترکیب ایالات متحده آمریکا در مجموع مرگ و میر ناشی از جنگ در ویتنام و خلیج فارس و عراق و افغانستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد برای شرکت در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در Arlington National Cemetery روز دوشنبه و بازدید از فورت مک هنری در بالتیمور که در آن 1814 نبرد که الهام گرفته از “The Star-Spangled Banner” مبارزه بود. این شهر دموکراتیک شهردار بود دلسرد بازدید گفت: با ارسال پیام های متناقض در مورد اهمیت ماندن در منزل و حفاظت از دیگر آمریکایی.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تا به حال نام برای نمازگزاران به بازگشت به کلیسا در فرد این تعطیلات آخر هفته خود را مغلوب ساختن پیشی جستن نیست. او با بازی گلف در صبح روز یکشنبه.

نه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany که تا به حال تکرار تهمت تماس برای بازگشت به pews و نه دیگر نمایندگان در پاسخ به سوال در مورد تهمت فعالیت در روز یکشنبه.

در ویرجینیا حومه واشنگتن که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف خود را مغلوب ساختن پیشی جستن ملی باشگاه در استرلینگ خانه عبادت می تواند نگه دارید خدمات با 10 شرکت کنندگان و یا بزرگتر از تنظیمات که در آن شرکت کنندگان باقی مانده در اتومبیل های خود را.

اگر چه چند کلیساها بودند باز در منطقه واشنگتن یک coronavirus نقطه داغ, St. john’s, کلیسا یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید که تهمت با حضور چند بار به عنوان رئیس جمهور برگزار شد یک سرویس آنلاین مارک معراج یکشنبه.

چند معترضان با حضور در باشگاه گلف خروج در یکشنبه, شعار, “Stop killing ما!” و برگزاری دستگیری تصویر از صفحه اول از روز یکشنبه نیویورک تایمز: ردیف نام coronavirus مرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز بازی گلف در باشگاه در روز شنبه برای نخستین بار از زمان او تا به حال انجام داده است تا آنجا که در اوایل بیماری همه گیر. در آن تفرج تهمت بود عکس بدون ماسک و ایستاده نزدیک به گلف همکاران از توصیه می شود توسط مقامات بهداشتی فدرال. انتخاب برای بازگشت به گلف یکی از روشن ترین نمادها در عین حال از نحوه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به نوبه خود صفحه در یک بحران بهداشت عمومی است که خود را آسیب دیده است ایستاده در سراسر کشور است و ممکن است مخاطره خود شانس انتخاب مجدد.

در توییتر پاسخ به تهمت کمپین از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن برجسته افزایش مرگ و میر با تصاویری از مراقبت های بهداشتی کارگران بیمار درمان و تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گلف به عنوان دموکرات را سوال که آیا رئیس جمهور قادر است همدلی.

کاخ سفید روز سه شنبه اعلام کرد که برنده خواهد سفر هفته آینده به فلوریدا چهارم سفر به یک میدان نبرد دولت در بسیاری از هفته به عنوان او را تشویق می کند و بازگشت به زندگی عادی و تجارت در خیلی از کشور است.

“موارد اعداد و مرگ و میر در حال پایین رفتن در سراسر کشور!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نادرست در روز یکشنبه.

موارد جدید در حال کاهش است در بسیاری از سابق نقاط داغ از جمله شهر نیویورک اما “plateauing” به جای کاهش در واشنگتن شیکاگو, لس آنجلس, و, مینیاپولیس, کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

پس از هفته جهانی نزدیک پناه در محل به طور کلی روزانه تلفات شروع به کاهش به دلیل کاهش شدید مرگ و میر و عفونت های گزارش شده در برخی از سخت ترین-آمار مراکز شهری. اما این ویروس تسریع در مناطق دیگر.

همانطور که از اواسط ماه مارس هر دولت تا به حال برنامه ای برای شل محدودیت در فعالیت و کسب و کار به عنوان مقامات بهداشت عمومی اصرار احتیاط برای جلوگیری از موج دیگری.

روستایی شهرستان در حال حاضر برخی از بالاترین نرخ از coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور با شکوه حتی سخت ترین ضربه نیویورک, شهر نیویورک, یک تحلیل واشنگتن پست یافت می شود.

افزایش هشدار دهنده سیگنال های فاز جدیدی از این بیماری همه گیر یکی از پراکنده شیوع بیماری های است که می تواند نابود برخی از کشور های آسیب پذیر ترین شهرهای متحده به عنوان بالابر اقامت-صفحه اصلی سفارشات. این ویروس به سرعت در حال گسترش بیش از ماه گذشته در مکان های که در آن حتی یک افزایش جزئی در بیماران تهدید به پایمال موجود در سیستم مراقبت های بهداشتی.

در سال 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما برای بازی گلف زمانی که دو وجود دارد موارد تایید شده ابتلا به ابولا در ایالات متحده است.

“او همچنین بسیاری از گلف وجود دارد بدون شک در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن در یک مصاحبه تلفنی با “فاکس و دوستان” برنامه که در آن میزبان بود اشاره کرد disapprovingly که اوباما انجام داده بود پس از 200 بار به عنوان رئیس جمهور در آن نقطه از شش سال به ریاست جمهوری.

“و هنگامی که شما رئیس جمهور شما مرتب می گویند مانند:” من قصد دارم به نوع آن را برای یک زن و شوهر از سال, و من قصد دارم به تمرکز واقعا کار’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“در زمان وجود دارد به بازی گلف, ما همه عاشق گلف وجود دارد به بازی و وجود دارد شما می توانید و آن را می فرستد سیگنال اشتباه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که طول بازدیدکننده داشته است خود را به خواص گلف حدود 250 بار در کمتر از چهار سال به عنوان رئیس جمهور با شواهدی که او در بازی گلف در حداقل 118 از این موارد با توجه به وب سایت TrumpGolfCount.com.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر سد در شنبه شب شامل زمخت توصیف زنان به عنوان برگ برنده دشمنان.

Retweeting یک حامی در جانشینی سریع تهمت لعنتی doctored تصاویر پلوسی و دو عکس از آبرامز به بیش از 80 میلیون پیروان توییتر. آبرامز که تحت بررسی است به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب بایدن به حال “بازدید هر رستوران بوفه در دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ گفت.

“برای محافظت از PolyGrip در طول این همه گیر ما توسعه 2 گزینه. با DJT گزینه او قادر خواهد بود به زبان و تنظیم دندان مصنوعی او بیشتر به راحتی” مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد نشان doctored تصاویر پلوسی, چهره, یک با یک “برگ برنده 2020” ماسک بر دهان او و دیگر با نوار چسب نقره ای مجرای. “با نوار مجرای او نمی خواهد بود قادر به نوشیدن مشروب الکلی در کار است. که آیا شما فکر می کنم او را ترجیح می دهید ؟ maga tcot kag,” کاربر توییتر John F. Stahl کرده ایم.

پلوسی را بارها و بارها گفت که او نمی نوشیدن الکل است.

Stahl توییتر مشخصات او را به عنوان یک بازنشسته tech اجرایی و محافظه کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به پایین از طریق حساب و ترجمه های متعدد Stahl توییتهایی که در ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دموکرات ها و رسانه های خبری و یا ابراز پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده است که نه بر اساس واقعیت که پست الکترونیکی-در رای گیری دعوت تقلب.

تهمت نیز توییتی حدس و گمان و تئوری های توطئه در مورد مرگ یک زن جوان که مشغول به کار برای آن Rep. جو Scarborough, R-Fla., در سال 2001. اسکاربورو در حال حاضر یک میزبان MSNBC که غالبا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بدون شواهد که Scarborough امر با ازدواج کارمند و که او ممکن است او را کشته است.

“تعداد زیادی از علاقه در این داستان در مورد جو روانی Scarborough. بنابراین یک جوان دونده ماراتن را فقط اتفاق افتاده است به ضعف در دفتر کار ضربه سر او روی میز و مرگ? من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر به این داستان از آن ، امر? آنچه در مورد این به اصطلاح محقق میشود ؟ خواندن داستان!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز توییتی در مارس 12 مورد مرگ میپرسند: “آیا او دور با قتل؟”

منتقدان پاسخ داد که تهمت بود callously اجبار خانواده به بطور منظم احساس مرگ او و نه برای اولین بار. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود در سال 2017 است که وجود دارد بیشتر به داستان.

در آن زمان پست افشا و خنثی تئوری های توطئه در اطراف مرگ لری Klausutis, 28.

مقامات مشخص شد که او پس از از دست دادن آگاهی از ریتم غیر طبیعی قلب و سقوط قابل توجه سر او. او کشف شده در اسکاربورو در فورت والتون بیچ در پشت او با سر او را در نزدیکی یک میز با توجه به یک سال 2001 گزارش پلیس.

که صدای درو انتقاد از برخی از محافظه کاران با تشکر. آدم Kinzinger R-Ill., به tweeting: “کاملا بی اساس توطئه است. فقط متوقف شود. جلوگیری از گسترش آن جلوگیری از ایجاد پارانویا. آن را به ما از بین ببرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا یکشنبه که هیدروکسی کلروکین است “فوق العاده ای بررسی بیحوصلگی حرف زدن” با وجود مطالعات نشان می دهد که این می تواند خطرناک باشد.

در یک سینکلر پخش مصاحبه تهمت سیاسی یک مطالعه از دانشگاه کلمبیا نشان می دهد که تا به حال دقیق اجتماعی فاصله گرفته یک هفته قبل از آن ایالات متحده می توانست مانع 36,000 coronavirus مرگ و میر از طریق اوایل مارس – حدود 40 درصد از مرگ و میر گزارش شده تا به امروز است.

“دانشگاه کلمبیا یک لیبرال ننگین موسسه به نوشتن که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این مصاحبه پخش یکشنبه. “من تو را دیدم که گزارش از دانشگاه کلمبیا و یک ننگ است که آنها را از راست به گروه کمی از مردم به آنها بگویید چه کاری انجام دهید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de