تنظیم کننده سابق لاک پشت نقب زن Ronnie Thompson انتظار تیم فوتبال به موفقیت

بیش از 30 سال پس از پایان فوتبال خود را حرفه ای در دانشگاه مینه سوتا, Ronnie Thompson باقی مانده برنامه پیشرو متهور. پسر او نقش گیرنده در تیم فعلی و پدر باقی مانده است یک تحلیلگر رادیو برای Gophers بازی.

به عنوان یک بازیکن سابق NFL اجرا می شود که یک سازمان غیر انتفاعی برنامه مشاوره و آثار به نمایندگی از NFL بازنشستگان در نیاز او views Gophers برنامه با یک حس واقع گرایی. او نا امید شده است سابق رژیم.

بنابراین زمانی که مینه سوتا استخدام P. J. Fleck به عنوان مربی تامپسون به خاطر مسلح کردن خود با شک و تردید سالم.

“من نا امید شده اند در بسیاری از مواقع از وایکینگ ها از دست دادن سوپر کاسه به لاک پشت نقب زن و زیان و دشوار فصول” تامپسون گفت. “زمانی که مربی Fleck در آمد و خود را در اولین کنفرانس مطبوعاتی من در زمان یک صندلی در عقب و گفت:” خوب این همه برای تلفن های موبایل خوب است, اما از آن آسان است برای برنده شدن در اولین کنفرانس مطبوعاتی.’

“شما می دانید ما در حال رفتن به تغییر فرهنگ ها و من فقط افزایش دستمزد و همه چیز فوق العاده است.’ اما او را به برخی از تصمیم گیری های دشوار و او را رفته و استخدام واقعا خوب است. و من هم لذت بردن از خود واقعی مربیگری.

“هنگامی که من برای اولین بار او را شنیده, من فکر کردم که او رفتن به پرتاب توپ 100 بار یک بازی است. شاید اختراع جدید جرم — ‘هر کس دیگری در جریان است با چهار wideouts — ما میخوایم با پنج!’ اما او بسیار مؤثر.”

تامپسون بسیاری از منافع و فرصت های شغلی ترک او را با یک مخلوط منحصر به فرد از احساسات در مورد فوتبال و زندگی در طول بیماری همه گیر. او خوشبین است Fleck را Gophers. او نگران است جسورانه گزینه های خود را در برنامه مشاوره برای بچه ها در معرض خطر. و او مشکل توسط NFL را بی تفاوتی نسبت به سابق بازیکنان با نیازهای شما.

در طول همه گیر تامپسون شنیده است Fleck صدای در کنفرانس تلفنی با پسرش واقعی ارشد گیرنده. تامپسون نیست دقیقا یک هلیکوپتر پدر و مادر ، او بیش از حد شلوغ است.

او همچنان رئیس جمهور از گزینه های جسورانه.

“ما یک در یک برنامه مشاوره و ما تا به حال به حرکت همه چیز در خط,” او گفت:. “آن را آهسته ما را به دلیل ما نمی توانیم به مردم است. شده اند وجود دارد, بی خوابی شبانه. اما مردم در جامعه را به شدت.”

تامپسون نیز در هیئت مدیره از فوتبال حرفه ای بازنشسته بازیکنان ارتباط که توصیف خود را به عنوان “اولین مستقل و دادگاه تاسیس بازنشسته NFL بازیکن سازمان” با هدف کمک به آلوم با درآمد, سلامت, رفاه و برنامه های آموزشی.

بیش از حد بسیاری از سابق NFL بازیکنان در تلاش برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت در حالی که لیگ حداقل قبل از همه گیر ساخته شده سود های عظیم.

“ما سعی می کنیم به یک قهرمان برای بازنشسته بازیکنان گفت:” تامپسون که بازی 60 بازی در پنج فصل با هکرها. “برخی از بازیکنان انجام می دهند و برخی از آنها در زیر پل. هدف ما این است به تلاش برای ارائه یک کمی از درآمد برای آن دسته از بازیکنان که آیا آن را از طریق صحبت کردن مباحث و یا ظاهر. ما با ارائه دندانپزشکی و چشم انداز برنامه به عنوان به خوبی. ما در حال تلاش برای ایجاد آگاهی بنابراین سابق بازیکنان می دانم این است که در دسترس به آنها.”

تامپسون اشاره کرد که لیگ اصلی بیس بال پرداخت حقوق بازنشستگی به اعضای سابق سیاه پوست لیگ.

“ما در تاریخ همتراز با NBA و لیگ اصلی بیس بال وقتی که می آید به حقوق بازنشستگی و مزایای” تامپسون گفت. “NFL باعث می شود پول دست مشت, اما بسیاری از بازیکنان نمی بینید چقدر سود برای کمک به ساخت لیگ.”

تامپسون انجام شده است خوب با این نسخهها کار برای یک مدت طولانی در شهرهای دوقلو و خیریه خم را به او می دهد یکی دیگر از دلایل میل Fleck.

“او در آموزش و دادن در جامعه” تامپسون گفت. “من فکر می کنم که نقش مهمی در ایجاد گرد و ورزشکاران است. شما نشستن با افراد مسن و یا کودکان و نوجوانان نیازمند و یا کمتر خوش شانس و شما باید یک فرصت به فروتنی و تواضع یکی از قدرتمند ترین ویژگی های شما می تواند به توسعه.”

می Gophers تبدیل به یک نیروگاه برنامه ؟ و اگر آنها می توانید آنها را نگه دارید Fleck?

“من فکر می کنم این برنامه می تواند حتی بالاتر پس از تماشای آن از نزدیک,” تامپسون گفت. “او را به انجام چیزهایی است که می تواند به نوبه خود یک برنامه مانند بری Alvarez را با Wisconsin.

“من فکر می کنم ما می توانیم نگه داشتن مربی Fleck, و همچنین. من یک دوست شخصی خود را, اما من فکر می کنم ما می توانیم نگه داشتن او را به دلیل سادگی وجود دارد به مقدار زیادی در اینجا در مینه سوتا است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net