آتن — آمریکایی ها آماده شده به مناسبت روز یادبود شبیه هیچ دیگر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست سنتی, مراسم بزرگداشت, در حالی که در یونان به دنبال احیای آن بسیار مهم بخش گردشگری با بازگرداندن خدمات کشتی به آن محبوب جزایر دریای اژه.

مقامات ایالات متحده هشدار داد, ساحل را برانگیخت توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس که آلوده به 5.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 345,000 از جمله نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برداشته coronavirus وضعیت اضطراری در توکیو و چهار باقی مانده دیگر مناطق در روز دوشنبه اما گفت که نمی تواند به معنی پایان دادن به شیوع. او همچنین پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی جدید به ارزش حدود 100 تریلیون ین ($930 میلیارد دلار) به ارائه کمک های مالی برای همه گیر-آمار شرکت. که در بالای یک اولیه 117 تریلیون ین بسته است.

در شهر نیویورک تجلیل افتاده اعضای نظامی انجام خواهد شد با ماشین کاروان و مراسم این سال به جای رژه را مطابق با کروناویروس مستند محدودیت.

“این چیزی است که ما ناراحت اما ما درک می کنیم” گفت: ریموند Aalbue رئیس ایالات جانبازان نظامی از پادشاهان شهرستان که معمولا در یک رژه در بروکلین.

وجود دارد “هیچ دلیلی برای قرار دادن کسی در راه آسیب است,” او گفت: “این واقعا برش سریع به قلب همه جانبازان است.”

جانبازان همراه با ساکنان خانه سالمندان ساخته اند تا بخش قابل توجهی از کسانی که در ایالات متحده شیوع.

پس از دو روز از بازی گلف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی شده به روز یادبود حضور در Arlington National Cemetery, که در آن او خواهد شد و ذخیره کردن یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام و سپس سر به صحبت می کنند در یک قلعه تاریخی در بالتیمور.

شهردار بالتیمور برنارد C. “جک” جوان انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید گفت: شهرستان نمی توانیم هزینه های سفر می فرستد پیام اشتباه در مورد ماندن در خانه و احكام است.

کاخ سفید در ضمن سیلی ممنوعیت سفر در آمریکای لاتین پرجمعیت ترین کشور گفت: این امر انکار ورود به خارجی ها که اخیرا در برزیل. این ممنوعیت که طول می کشد تا اثر پنجشنبه صدق نمی کند به شهروندان ایالات متحده و یا حقوقی مقیم دائم. با بیش از 363,000 گزارش شده عفونت برزیل است دوم تنها به ایالات متحده آمریکا با وجود محدود تست.

یونان را کم COVID-19 عفونت رای دادن اجازه به دولت برای راه اندازی مجدد تابستان فصل تعطیلات سه هفته زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است. در علاوه بر این به از سرگیری کشتی جدید مسافری محدودیت های آن مجاز کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی تحت اجتماعی جدید فاصله قوانین. این همه البته به صورت یونانی گردشگران داخلی به عنوان گردشگران خارجی نمی رود تا پس از 15 ژوئن.

“ما را پیاده سازی دقیقا همان چیزی است که دولت به ما گفته است که هر آنچه که پزشکان به ما گفته اند اولین و مهمترین برای ایمنی از مشتریان ما” گفت: نفس Bairaktaris صاحب آتن رستوران بود که کاهش ظرفیت از 100 مشتریان به 30.

“بسیاری را به یونان و از آنجا که ما تا به حال کمترین تعداد مرگ و میر در مقایسه با کشورهای دیگر است. و خدا را شکر که,” او اضافه شده است.

یونان که تعطیل به سرعت تنها 171 اروپا را تقریبا 170,000 coronavirus مرگ و میر و بستگی به گردشگری برای 10 درصد از اقتصاد آن است.

سلیمان مانند Santorini, میکونوس, کورفو و ساموس عمده تساوی برای گردشگران شده اند اما عمدتا خارج از محدوده از اواخر ماه مارس زمانی که این کشور مستند اثر صورت گرفت.

سخت-آمار اسپانیا به یک نقطه عطف دوشنبه به عنوان نیمی از جمعیت — از جمله کسانی که در دو تا از بزرگترین شهرهای مادرید و بارسلونا بودند که در نهایت اجازه به جمع آوری البته در تعداد محدود. صندلی در فضای باز در کافه ها و رستوران ها نیز بازگشایی شد.

مادرید نوار قهوه صاحب روبرتو فرناندز گفت: خلق و خوی تلخ و شیرین بود.

“ما نیز کمی غمگین امروز که ما از دست داده اند و دو نفر از ما بیشتر سالمندان مشتریان به طور منظم” فرناندز گفت. “آنها را به استفاده از هر روز می آیند اما در حال حاضر آنها ما را ترک کرده اند.”

تسهیلات رفت و یک گام بیشتر در بقیه اسپانیا که در آن مردم می توانند در حال حاضر بازدید از سواحل و خانه های سالمندان و برگزاری مراسم عروسی. اسپانیا ثبت کرده است 28,700 ویروس مرگ و میر.

اما به عنوان مستند محدودیت شد نورد در سراسر اروپا و تازه شیوع گزارش شده در یک چک معدن زغال سنگ و هلندی کشتارگاه.

این Darkov معدن در نزدیکی جمهوری چک مرز با لهستان متوقف عملیات پس از 212 نفر — عمدتا کارگران و اعضای خانواده — آزمایش مثبت برای کوروناویروس. تست انجام شد 2,400 مردم است.

در همین حال شیوع در میان 657 نفر از کارکنان یک کارخانه فرآوری گوشت در هلند شهر Groenlo ریخته به آلمان است. مقامات هلندی روز دوشنبه گفت که 19 از 147 کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت در آلمان زندگی می کنند.

بعد از دیدن چند coronavirus خوشه در میان کارکنان کشتارگاه در آلمان ، دولت متعهد شده است برای سرکوب فقیر شرایط کار.

در روسیه عفونت صدر 350,000 — سوم بیشترین در جهان — به عنوان مقامات بهداشتی گزارش 9,000 موارد جدید و 92 جدید, مرگ و میر, آوردن کلی مرگ و میر به 3,633. روسیه اتهامات را رد میکند که در آن مرگ و میر است به طرز مشکوکی پایین و اصرار دارد که با توجه به آن موثر مهار اقدامات است.

که میلیون ها نفر از استرالیا بازگشت کودکان به مدرسه کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دانش آموزان و معلمان مجبور به رعایت یک پیام کلیدی: اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید.

“ما نه از جنگل است. ما باید برای هر روز را به عنوان آن می آید هر هفته به عنوان آن می آید و ما نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که Queenslanders ادامه خواهد داد برای مسطح کردن که منحنی” Palaszczuk گفت.

چینی رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه که بیش از 6.5 میلیون coronavirus آزمايشات انجام شده در شهر ووهان — کشور virus کانون — بیش از 10 روز دوره در یک پیشنهاد برای تست همه آن 11 میلیون نفر.

جدید COVID-19 موارد گزارش شده پس از 10 روز مبارزات انتخاباتی آغاز شده اگر چه برخی از افراد با علائم آزمایش مثبت است. بیش از 3 میلیون نفر تا به حال تست شده قبل از مبارزات انتخاباتی رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

آمریکا آخر هفته روز یادبود دیدم ده ها هزار نفر از آمریکایی ها سر به سواحل و پارک های رها به لرزش کردن برخی از محدودیت های همه گیر.

اما دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم. در منطقه تمپا در امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا جمعیت آنقدر بزرگ است که مقامات بسته پارکینگ برای جلوگیری از سیل. در میسوری مردم بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک.

مقامات در کالیفرنیا گفت: بسیاری از افراد بودند پوشش چهره خود را و نگه داشتن فاصله خود را به عنوان آنها جرأت. بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل شد و باز تنها برای شنا کردن در حال اجرا و فعالیت های دیگر نه آفتاب.

در نیویورک Orchard Beach in the Bronx, کودکان و نوجوانان بازی با اسباب بازی ها و مردم نشسته در صندلی تاشو پیچیده در ژاکت و ماسک.

“هوای تازه. فقط خوب برای لذت بردن از خارج از منزل گفت:” Danovan Clacken.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله