Waqyanawis: Covid باعث آشپز کمیاب اما در 10 Janpath به اشتراک گذاری مراقبت است

از دست رفته داخلی

دولت ممکن است شروع به باز کردن یک بیت اما coronavirus همه گیر ترساندن گرفتن تلفات سنگین در طبقه سیاسی. وزوز است که 10 Janpath است و بدون آن به طور منظم طبخ. ظاهرا غیر مسکونی داخلی کمک هستند را تشویق به آمدن و رفتن هر روز توسط VVIPs. راهول گاندی 12 Tuqlaq لین, اما به نظر می رسد که به طور منظم طبخ و این کسب و کار به عنوان معمول است. بعضی ها با یک چشم مشتاق حتی متوجه مواد غذایی اغلب پیدا کردن راه خود را از 12 Tuqlaq خط به 10 Janpath. در نهرو-گاندی خانواده آشپز شخصی و مسئولین لذت بردم احترام و توجه است. پس از 1977 شکست ایندیرا گاندی کوک چپ و او کاهش یافته است یک جایگزین ترس foul play با رقیب سیاسی. یک زن کنگره سیاستمدار است گفت: به کمک به او در کارهای خانه او بعدا رز به اشغال یک موقعیت مهم است.

فتنه در باشگاه ورزشی

همه این است که به خوبی در معتبر دهلی باشگاه ورزشی باشگاه. اتحادیه وزارت امور شرکت گزارش شده است که بررسی به امور آن است. به دلایل بهترین و شناخته شده برای خود شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) انتخاب دوره مستند به سرعت تحقیقات خود را از این باشگاه است. حدس و گمان وجود دارد که با سرعت ضروری بود چرا که یکی از وزارت babus می خواستم به پرش عضویت در صف; رد کرده و این او است که با استفاده از این مورد به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن راه خود را. اما آنچه که riling برخی از اعضای باشگاه است که بخشی از NCLT مورد برابر این باشگاه درخواست ظ در جدی بررسی تقلب در دفتر (SFIO) توسط هفت ناراضی اعضای باشگاه از جمله یک رئیس جمهور سابق و سابق وزیر حمل و نقل. پس از این شکایت بخشی از وصول پرونده برابر, باشگاه, باشگاه ورزشی sahebs احساس می کنم آن می تواند به تضعیف وزارت مورد به عنوان این است که در یک فرد انتقام گیری. این است آنچه که وصول هزینه های مالیات-پرداخت کننده پول در آنها بپرسید. به گفته آنها این باشگاه در حال حاضر آغاز تحقیقات داخلی به بسیاری از مسائل مطرح شده توسط MCA.

مستند گریز

این مستند در حال آمدن است در دستی برای وزرای دولت سابق در مادها پرادش سرمایه بوپال. وزرای سابق و در کمال نات دولت بودند سیلی اخراج اعلامیه توسط وزیر Shivraj سینگ Chouhan. کنگره رهبران شفاعت با Chouhan به آنها اجازه اقامت به عنوان سخت lockdown شرایط در بوپال که در راه انتقال از مقام خانه های ییلاقی. مهم انتخابات در 24 مونتاژ صندلی است که به علت در دولت است که باید تحمل در بقای Chouhan رژیم به عنوان BJP به حال محشور اکثریت با مقیاس بزرگ ترک و defections از کنگره است. Chouhan است بنابراین نشان دادن رحمت کمی نسبت به کنگره است.

دختر نیز افزایش می یابد

از نظر تعداد و قدرت سیاسی کنگره شماره چهار حزب سیاسی در, Uttar Pradesh, اما به لطف روحیه کمپین توسط پریانکا گاندی حزب بزرگ قدیمی است که به عنوان یک چالش به BJP و وزیر یوگی Adityanath. نگران ظهور کنگره ضد BJP احزاب مانند Bahujan Samaj و Samajwadi حزب را آغاز کرده اند که هدف قرار دادن Priyanka و کنگره به جای BJP. Mayawati, Akhilesh Yadav و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, تحریم یک ویدئو کنفرانس در نشست “ایران” مخالف بود که به نام مخالفت با نخست وزیر نارندرا مودی “مسخره” بسته اقتصادی و غفلت از متحده در طول coronavirus مستند. در حالی که Priyanka به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند در برابر BJP نه هر کنگره رهبر در اوتار پرادش با منشی خصوصی Sandeep سینگ. یک دانشجوی سابق اتحادیه رهبر Sandeep به تازگی به استقبال اختلاف زمانی که یک فایل صوتی و کلیپ از او به اتهام سوء استفاده حزب کارگران شروع به انجام دور در واتساپ گروه.

Kovind دوست من

وقتی بنگال ویران شد توسط طوفان Amphan رئیس Ram, Nath Kovind بود سریع به تماس وزیر Mamata بانرجی برای بیان نگرانی خود را. Mamata برخوردار گرم و صمیمی روابط با وقت در Rashtrapati بهون در حالی که او رابطه دوستانه با BJP-NDA رژیم ناهموار است. Oldtimers به یاد بیاورید که چگونه Mamata بود در میان چند تماس گیرنده هنگامی که Kovind گرفت و به عنوان رئیس جمهور در سال 2017, حتی در حالی که احزاب مخالف مانند کنگره بودند حفظ فاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de