Ashok Chavan بستری در بمبئی pvt بیمارستان برای covid درمان

بمبئی: ماهاراشترا PWD وزیر و رئیس سابق وزیر Ashok Chavan که آزمایش مثبت برای coronavirus بود روز دوشنبه بستری در یک بیمارستان خصوصی در بمبئی. منتقل شد به بیمارستان شهرستان در یک قلب آمبولانس از ناندید.

با توجه به منابع وزیر پذیرفته شده است به نقض نبات بیمارستان. تصمیم به حرکت او به بمبئی آمد و پس از 61 سال veteral رهبر سطح اکسیژن شروع به نوسان. او با حضور در برخی از جلسات در هفته گذشته در بمبئی قبل از سفر بازگشت به خانه اش در منطقه Marathwada.

او دیده می شد تکان دادن در مردم به عنوان او سوار آمبولانس برای بمبئی از ناندید. مجوز برای یک آمبولانس هوایی گزارش نمی تواند تهیه می شود. وضعیت خود توضیح داده شده است که بدون علامت.

او دومین وزیر کابینه در ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت برای تست مثبت پس از وزیر مسکن Jitendra Awhad تشخیص داده شد در ماه گذشته.

در ضمن ماهاراشترا در روز دوشنبه گزارش داد 2,436 جدید Covid-19 موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 52,667. به طور کلی مرگ و میر در کشور رفته است با 60 از جمله 38 از بمبئی به 1,695. تعدادی از بهبود بیماران افزایش 1,186 در روز به 15,786.

از کل مرگ و میر 38 مرگ و میر ثبت شد در بمبئی 11 در پونا سه در Navi Mumbai دو هر در قهوهای مایل به زرد و شهرستان اورنگبد و در Solapur, Kalyan-Dombivali, رتنگیری. علاوه بر این, یک, مرگ یک بیهار مقیم در بمبئی رخ داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de