Chandrababu Naidu در AP پس از دو ماه در جشن تپه

ویجیاوادا: پایان دو ماه مستند در جشن هیلز اقامت در حیدرآباد TDP رئیس و رئیس سابق وزیر Chandrababu Naidu وارد آندرا پرادش در روز دوشنبه.

همراه با پسرش و TDP ملی, دبیر N Lokesh این TDP رئیس سفر در حیدرآباد-ویجیاوادا ملی بزرگراه برای رسیدن به محل اقامت خود در حومه ویجیاوادا.

هر چند Chandrababu Naidu برنامه ریزی شده بود به پرواز به ویساکاپاتنام به دیدار قربانیان LG پلیمرهای استایرن بخار, نشت, او تا به حال به تغییر برنامه های خود را به عنوان دولت اجازه نمی دهد پروازهای داخلی به هر فرودگاه واقع در آندرا پرادش.

زمانی که Chandrababu Naidu وارد آندرا پرادش در Garikapadu مرز بررسی ارسال نمرات مشتاق TDP کارگران و رهبران استقبال او. برگزاری TDP پرچم شعار و کادر کاملا نقض تمام اجتماعی فاصله هنجارها و jostled با یکدیگر برای گرفتن توجه خود را رهبر است.

TDP رئیس آمد و تحت انتقاد شدید از حکم YSR کنگره برای آنچه که از آن به عنوان استانداردهای دوگانه تمرین توسط Chandrababu Naidu. Naidu در موارد مختلف مورد انتقاد قانونگذاران حزب حاکم برای حرکت با مردم در گروه های اجتماعی نقض فاصله قوانین.

“بهتر است اگر Chandrababi Naidu خود توضیح می دهد که به مردم چگونه بسیاری از موارد باید رزرو در برابر او برای نقض دقیق Covid-19 مهار هنجارهای اعمال شده توسط این مرکز و دولت برای امنیت مردم گفت: دولت رئیس شلاق G Srikanth ردی.

رئیس سابق وزیر عینک ماسک و هر زمان که جمعیت متوقف کاروان او دست تکان دادند و در امضاء خود را سبک نشان دادن پیروزی ثبت نام بدون گرفتن از وسیله نقلیه. با تشکر از پرسنل امنیتی وجود دارد فاصله ایمن بین او و جمعیت مشتاق که زحمت به پوشیدن ماسک, افشای پرسنل امنیتی به خطر است.

ارشد رهبر حزب گفت: Deccan Chronicle که دستورالعمل های خاص داده شد و نه به جمع آوری در جاده ها است. در برخی از مکان های, جمعیت آمد و در جلوی کاروان و حرکت نمی کند تا Naidu آمد خودرو و استقبال آنها ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de