Coronavirus مستند مجموعه ای به تمدید شود تا ژوئن 15, گفتن, منابع

دهلی نو: به عنوان COVID-19 موارد همچنان به سنبله در سراسر کشور و هند به دست آورد 10 نقطه در میان همه گیر آمار سازمان ملل از مرکز است به احتمال زیاد به گسترش مستند تا 15 ژوئن.

منابع بسیار قرار داده شده گفت که با مستند 4.0 آینده به پایان on May 31, مرکز آموخته است به طور فعال با توجه به گزینه بیشتر گسترش آن توسط دو هفته دیگر.

دفتر نخست وزیر (PMO) به دنبال گزارش از کشورهای مختلف اقدامات انجام شده توسط آنها در طول مستند 4.0 (یعنی دوره بین 18 مه و مه 31) و پس از آن یک تماس نهایی در این موضوع.
منابع نشان داد که نخست وزیر ممکن است تشکیل جلسه با رئیس وزیران به بحث در مورد فرمت این زمان.

مستند 4.0 آغاز شده بود در 18 مه و برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 31, اما, با هند ضبط خوشه در COVID-19 موارد به خصوص در یک هفته گذشته این مرکز با وجود داشتن تا حدی باز هوایی و ریلی سفر است نه مشتاق به طور کامل حذف تمام محدودیت ها در یک بروید منبع در دانش نشان داد.

از 1,16,744 موارد آلوده در آوریل 21, تعداد COVID-19 موارد تا به حال شروع به پریدن کرد به 1,38,845 که در 24 مه در کشور است. مرگ و میر در هند عبور کرده 4,000 علامت با هند همچنین به دست آوردن تمایز مشکوک از ورود به 10 نقطه در میان بالا 10 COVID-19 سازمان ملل تحت تاثیر قرار.

تحت چنین سناریویی این مرکز است تمایل نسبت به اتخاذ محتاط رویکرد نسبت به دست زدن به این وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر. دولت است که از نزدیک نظارت بر وضعیت پس از آن را تا حدی باز هوا و ترافیک راه آهن.

به دولت داده شده است در دست تصمیم گیری در پروتکل خود را در مورد قرار دادن ورود مسافران هوایی تحت قرنطینه یا نه, چگونه, پاسخ به افتتاح هوایی و ریلی سفر تابه در چند روز آینده نیز ممکن است تحت تاثیر قرار دولت آینده حرکت می کند در مورد مستند, منابع اشاره کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de