Tipplers در پنج ایالت های جنوبی از Telangana, Andhra Pradesh, کارناتاکا, تامیل نادو و کرالا مشتاقانه در انتظار تحویل خانه از الکل به عنوان Zomato و Swiggy گسترش خدمات راه اندازی در, Jharkhand در هفته گذشته به Odisha امروز.

کمتر از یک هفته پس از قرار دادن ‘شراب مغازه ها’ در Jharkhand در آن پلت فرم Zomato گسترش به Bhubaneswar و به زودی تحویل به شهرهای دیگر مانند Rourkela, بلسر, بلنگیر, سمبلپور, Berhampur و کاتک. Swiggy گفت: آن شروع شد با Bhubaneswar و Rourkela و به زودی خدمت کاتک و Berhampur به عنوان به خوبی.

از جنوب جهت که الکل تحویل خدمات از برنامه ها گرفته اند و امید به مصرف کنندگان در پنج ایالت های جنوبی. در حالی که مشروب رسانه ها باز کرده اند در بسیاری از مکان در آندرا پرادش Telangana, کارناتاکا و تامیل نادو کرالا است که هنوز هم نگه داشتن.

دولت که بزرگترین منبع درآمد فروش الکل است اعمال محدودیت در باز کردن آن متعلق به دولت نوشیدنی Corporation (Bevco) رسانه های محتاط در مورد راه اندازی یک شکست به خود را با موفقیت ادامه مبارزه با COVID-19 همانطور که مردم به ناچار جمعیت شراب مغازه ها.

به اطراف مشکل کرالا در حال راه اندازی خود را Bevco برنامه به نام Bev Q. بر خلاف Swiggy و Zomato که ارائه تحویل خانه, Bev Q یک موبایل مجازی مدیریت صف برنامه را قادر خواهد ساخت که دولت برای بازگشایی مشروب رسانه ها در حالی که گرفتن عمومی به رعایت فیزیکی فاصله هنجارهای.

آن را حتی به تصویب تست گوگل, گزارش, گفت, هموار کردن راه برای برنامه ذکر شده برای دانلود در آندروید, بازی فروشگاه.

با این وجود tipplers می خواهم گزینه Swiggy و Zomato تحویل خانه.

چگونه یک کشور فروتن در مورد مشروب مجاز تحویل خانه

پس از مشروب مغازه ها در سراسر کشور تعطیل شدند که این مستند آغاز شد در 25 مارس به عنوان محدودیت کاسته شد به تازگی دادگاه عالی خواسته متحده در نظر گرفتن عدم تماس مستقیم و یا خرید و فروش آنلاین و تحویل خانه مشروب در طول مستند دوره برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در حساب از ازدحام در مغازه ها.

Zomato و Swiggy که در حال حاضر مواد غذایی شبکه تحویل در محل در سراسر کشور و سپس مشغول به کار با دولت مالیات غیر مستقیم بخش به کار کردن روش از تحویل خانه. برای اطمینان از انطباق با دستورالعمل های ایمنی و همچنین قوانین مربوط به مصرف الکل دو عامل بررسی هویت خریداران به تایید آنها زیر سن قانونی.

کاربران ملزم به ها یک مدرک شناسایی معتبر به اثبات نظم در برنامه های که بعد از تایید توسط مدیران در زمان تحویل سفارش. وجود دارد همچنین می تواند محدودیتی برای چگونه بسیاری از بطری می تواند خریداری Zomato گفت.

Swiggy گفت که همکاری با خرده فروشان مجاز پس از اعتبار سنجی خود گواهینامه و دیگر مدارک مورد نیاز به عنوان مشخص شده توسط دولت. آن را نیز یک گام بیشتر با گرفتن مشتریان به ها نه تنها معتبر دولتی ID بلکه یک عکاسی از خود است که این پلت فرم استفاده خواهد شد برای احراز هویت.

این شرکت با همکاری HyperVerge برای فعال کردن هوش مصنوعی-تشخیص چهره به صورت اجباری تایید سن و احراز هویت کاربر برای الکل تحویل آن گفت.

(با PTI ورودی)

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله