Illustration for article titled Doja Cat Defends Herself Amidst Allegations of Racism, Self-Hate

عکس: اتان میلر (گتی ایماژ)

خوب, آن را کاملا آخر هفته برای دوجا گربه. رپر و خواننده باید احساس در بالای جهان به عنوان نه بیش از حد طولانی پیش او دستگیر او اولین شماره 1 آمار با آهنگ “می گویند تا” در کنار Nicki Minaj. اما اینترنت را به عنوان اینترنت می کند هنگامی که کسی محبوب و حفر کردن برخی از لحظات ناخوشایند از او گذشته.

تبلیغات

بحث به نظر می رسد به لگد کردن پس از Lana Del Rey را مسخره “وای بر من” Instagram توجه داشته باشید در مورد تمایل “ظریف” زنان برجسته در جنبش فمینیستی که به دست آورد خشم از شبکه جهانی وب با توجه به لانا نام-حذف زنان موفق از رنگ را به نقطه خود را. دوجا گربه بود که یکی از زنان ذکر شده در این نامه پاسخ در نظرات با نوشتن “باند غرق شده که dunker.” برخی تفسیر در حال حاضر حذف شده نظر به عنوان یکی از مثبت که متوقف نمی بسیاری دیگر از آینده برای دوجا و گذشته او اظهارات نژادپرستانه است.

تبلیغات

هر The Daily Dot, کلیپ های ضبط شده از این نیست “نیش” خواننده شرکت کننده در “نژادپرستانه incel” چت روم ساخته شده دور که در آن دوجا بود, صحبت کردن با مردان سفید ساخته شده است که جوک های نژادپرستانه در حالی که او خندید همراه است. او همچنین در این گزارش گفت: در این چت است که او نمی خواست به سیاه و سفید, اما مهم نیست بودن”،” (او را پدر آفریقای جنوبی زولو و مادر او یهودی-آمریکایی است.)

به مسائل بدتر او 2015 آهنگ “Dindu Nuffin” مطرح است که بسیاری به عنوان مسخره از قربانیان خشونت پلیس. زبان عامیانه “dindu nuffin” است که “به طور معمول مورد استفاده توسط نژادپرستان به بهم زدن سرگرم کننده در قربانیان خشونت پلیس و به طور همزمان کاهش آفریقایی-آمریکایی بومی فارسی می گوید:” روزانه نقطه. تقریبا تمام آخر هفته یک #DojaCatIsOverParty در زمان بیش از توییتر.

تبلیغات

“من استفاده از اتاق های چت عمومی به معاشرت از آنجایی که من یک کودک بود” 24 ساله نوشت: در اولین عذرخواهی. “من نباید شده اند در برخی از کسانی که در اتاق چت سایت اما من شخصا هرگز درگیر در هر نژادپرستانه مکالمات. من متاسفم برای هر کسی که من به جرم…من درک می کنم من تاثیر می گذارند و من با این همه بسیار جدی است.”

تبلیغات

او دنبال کرد و دو برابر را در یک Instagram Live جلسه روز دوشنبه بیان کرد که فیلم نیست “و حتی خود” و آنلاین نفرت یکی از دلایلی است که او باقی می ماند به دور از رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

“که گه لطمه می زند و احساسات من,” او می گوید در این ویدئو. “دیدن مردم برای من آمده است. دیدن مردم برای شخصیت من. درست مثل هر یک از شما بچه ها آن را نمی خواهد احساس خوبی به من جلوگیری از رسانه های اجتماعی. دوستان من در نگاه رسانه های اجتماعی و آنها به من گفتند که چه می گذرد.”

او در ادامه با اعلام او نمی نفرت خودش بحث در مورد هویت او و موی او که آیا او یک “raceplay طلسم” و TinyChat چت اتاق بودن “مضر” اما نه نژادپرست است. (“من آن را دیده ام و من می دانم که من بوده ام که بر اساس آن…اما این روایت که آن را سفید supremacist چت کاملا نادرست است.”)

تبلیغات

او همچنین اظهار داشت که او با استفاده از اصطلاح “dindu nuffin” در آهنگ به عنوان یک راه برای “تلنگر” مفهوم منفی به چیزی مثبت و آن را به وضوح کار نمی کند.

“شاید بدترین آهنگ در کل جهان است. خوب نیست lyrically از دست بدترین آهنگ از آلبوم در آهنگ حس را ندارد” او همچنان ادامه دارد. “من دیدن برخی از تفاسیر از شعر. بسیاری از آنها در اشتباه هستند. من می تواند بازنویسی متن ترانه برای شما بچه ها. من نمی دانم که چقدر مهم است اما اگر شما به من نیاز به من می. اما این آهنگ در صفر راه به هیچ وجه متصل به خشونت پلیس و یا ساندرا شیرین و مطلوب.

تبلیغات

من شخصا نمی توانم بگویم که هر یک از این شگفتی من است. در سال 2018 زمانی که دوجا گربه پشت سر هم بر روی صحنه با او ویروسی شوخی آهنگ “Mooo!,” گذشته ضد همجنس توییتهایی ظاهر و او به تو اکثر unapologetic عذرخواهی من تا کنون به عنوان خوانده شده.

تبلیغات

“من به نام یک زن و شوهر از مردم فا***ts زمانی که من در دبیرستان در سال 2015 به این معنا نیست سزاوار حمایت ؟” او در توییتر نوشت در یک سرعت-حذف پست. “من گفته ام فا***t حدود 15 هزار بار در زندگی من است. می کند گفت: fa***t معنی است که شما نفرت گی مردم ؟ آیا من همجنسگرا نفرت مردم ؟ من فکر نمی کنم من نفرت گی مردم. گی خوب است.” او نامیده می شد و سپس به عذرخواهی که من هنوز هم باور نمی کنم او به این معنی است.

چند bops برخی زیبا و دلفریب, موسیقی فیلم و unkept وعده نمایش مشاعره او را دنبال کرد و خانواده او ساخته شده یک ستاره تمام عیار. چگونه به سرعت همه ما را فراموش کرده ام که او شده است به ما نشان میدهد چگونه نابالغ و مشکل او این است که برای سال.

تبلیغات

من سوار دوجا گربه قطار از آنجا که تا کنون من فکر می کنم او یک راست تا دلقک. آن را به او را نه تنها به بحث در مورد در حال تغییر است اما برای قرار دادن کلمات خود را به عمل است. خواهیم دید که اگر او می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله