درایو-از طریق دارو را کاهش می دهد COVID-19 ترس

کتی Schugel نیست پس نگران COVID-19 که او از ترس به راه رفتن را به او متخصص ،

حتی پس از Schugel قدردانی شانس برای جلوگیری از پزشکی ساختمان اداری — که در آن بیماران از انواع کلینیک های پیاده روی و سالن ها و فشار دکمه های آسانسور — به نفع ساده در دوران بارداری سفر در حالی که نشسته در ماشین خود را.

“فکر کمتر قرار گرفتن در معرض برطرف ذهن خود” Schugel, 37, از Lakeville گفت: قبل از رانندگی در منظقه مراقبت در اوایل این ماه در OBGYN متخصصان در Burnsville.

“ما مرتب کردن بر اساس زمان یک نشانه از خرده فروشی و رستوران خدمات” دکتر گفت: Regina چو یک متخصص در درمانگاه. “ما در حال ارائه به عنوان بسیاری از تماس های شخصی به عنوان ما می توانیم در حالی که هنوز در تلاش برای ارائه این لایه اضافی از حفاظت است.”

درمانگاه در سراسر شهرهای دوقلو در حال آزمایش با درایو-از طریق پزشکی برای بهتر رسیدن به بیماران زمانی که بسیاری از آنها دوری به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

قبل از رمان coronavirus آن را غیر معمول برای تست های تشخیصی ارائه می شود از طریق درایو در درمانگاه. در حال حاضر در طول سه ماه در خودرو تست امری عادی تبدیل شده است و پزشکان در حال تلاش برای گسترش این مفهوم به همه چیز از واکسن به فشار خون چک.

همه گیر سریع-دنبال نوآوری است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند که آنها در حال حاضر با توجه به عنوان بخشی از مبارزه هرگز پایان به مراقبت های بهداشتی مصرف کننده بیشتر دوستانه است. COVID-19 مجبور موضوع با ارائه درمانگاه با یک واقعیت دشوار: نگران بیماران دور ماندن. “من فکر می کنم مردم هنوز به اعصاب در مورد رفتن به هر نوع ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مرکز” آلن Baumgarten مستقل مراقبت های بهداشتی تحلیلگر در سنت لوئیس پارک ،

“این سیستم های بهداشتی ارائه دهندگان این نیاز به تلاش بسیاری از چیزهای مختلف است.” “بزرگترین مثال موج پزشکی از راه دور مجازی بازدیدکننده داشته است.”

مینیاپولیس-بر اساس Allina Health System گفت: در یک پرونده با دارندگان اوراق قرضه در این ماه است که 60 ٪ از تمام برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است درمانگاه در حال حاضر رخ می دهد از طریق آنلاین امن تصویری بازديد — 5,000 هر روز در حال حاضر در مقایسه با فقط 150 در هر روز قبل از همه گیر.

در طول ماه های مارس و آوریل فرویو سلامت سیستم میزبان بیش از 26 ، 000 بازدیدکننده داشته است به آن OnCare برنامه برای آنلاین تشخیص و درمان بیماری های جزئی. که بیش از سه 7000 بازدید در تمام 2019.

از طریق آن M بهداشت فرویو با نام تجاری مینیاپولیس مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان راه اندازی شد در ماه گذشته یک stand-alone آزمایشگاه فقط برای بیماران در معرض خطر که به طور ویژه آسیب پذیر به COVID-19. در حال حاضر نیز وجود دارد در مراقبت از خودرو برای بیماران به دنبال واکسن فشار خون چک و برخی دارو تزریق.

“بسیاری از مردم فقط می ترسم به مراقبت” گفت: Todd Gilbertson, مدیر آزمایشگاه خدمات.

فرویو سرعت نقل مکان کرد در ماه مارس به ایجاد درایو-از طریق COVID-19 تست بنابراین بیماران نمی خواهد که به داخل درمانگاه و مراقبان می تواند حفاظت از تجهیزات حفاظت شخصی. ماه گذشته نظام سلامت آغاز شده ارائه drive-مراقبت در درمانگاه در وودبری و بروکلین پارک.

بیماران مبتلا به درایو را به یک چادر بزرگ و پارک. بسته به خدمات آنها نشسته در پشت چرخ و یا در نزدیکی صندلی.

“در واقع ما برخی از روش های ایمنی در محل برای اطمینان حاصل شود اتومبیل خود را خاموش است — که بخشی از فرآیند ما گفت:” میشل Stevens-Brioschi معاون رئیس جمهور از مراقبت های اولیه.

چادر را فراهم می کند حریم خصوصی — شاید بیش از یک دفتر معمولی بازدید از بیماران نمی دیدن یکی دیگر در اتاق انتظار دکتر گفت: Jeffrey نورمن, یک پزشک است که معاون رئیس جمهور از عمل پزشکی برای مراقبت های اولیه. بیماران به نظر می رسد مانند آن از جمله یکی که سوار برای خدمات اعلام نشده بود و هدایت می شوید به نزدیکی درمانگاه به دلیل رانندگی در مراقبت نیاز به یک قرار ملاقات.

منظقه مراقبت و تغییرات دیگر به سادگی در واکنش به این لحظه.

“در بسیاری از ترس سراسر هیئت مدیره در حال حاضر برای بسیاری از دلایل مختلف در اطراف COVID,” نورمن گفت.

اما برخی از تغییرات می تواند چوب وی افزود: از آنجا که آنها در حال حاضر غلبه بر موانع است که اغلب بلوک ایده های جدید.

“پزشکی بسیار تغییر مخالف در تجربه من,” او گفت:.

در مارس کودکان, مینه سوتا بازسازی شبکه خود را از 12 اولیه-مراقبت کلینیک برای تعیین یک دفتر به عنوان جایی برای رفتن با کودکان بیمار و چهار نفر دیگر اختصاص داده شده به “خوبی” بازدیدکننده داشته است مانند کودکانی که به سادگی نیاز به واکسن. دیگر دفاتر تقسیم روز به متمایز دوره برای خوبی و بازدیدکننده داشته است بیمار گفت: دکتر جی جی چاولا, رئیس عمومی اطفال در کودکان مینه سوتا است.

ماه گذشته کلینیک برای بیماران سالم شروع به ارائه قرار ملاقات برای درایو کردن واکسن. متخصصان اطفال انجام می دهند همه چیز ممکن است چاولا گفت: برای کمک به کودکان اقامت فعلی در واکسیناسیون به دلیل ایمنسازی در حال از دست رفته با COVID-19.

“من فکر می کنم آن را ارائه می کند برخی از خانواده ها احساس امنیت را به باقی می ماند در فضای شخصی خود را در ماشین خود را” چاولا گفت. عامل دیگری: “کودکان نوپا لمس همه چیز است.”

این بیماری همه گیر “باعث شده است که همه ما به اصل دوباره نویسی مراقبت های بهداشتی و سوال هر central dogma که ما برگزار شد در مورد چگونه ما چیزهایی,” او گفت:.

در OBGYN متخصصان در Burnsville چو گفت: درایو-از طریق چک تنها برای زنان مبتلا به کم خطر حاملگی. آنها را به طور مستقیم در زیر یک پل هوایی برای حفاظت از. بیماران تكيه صندلی به عنوان پزشکان بررسی علائم حیاتی گوش دادن به ضربان قلب جنين و ارائه مشاوره.

در طول این دوره از یک زن بارداری منظقه قرار ملاقات با دیگر بازدیدکننده داشته است در داخل اصلی کلینیک زمانی که بیماران نیاز به سونوگرافی یا آزمایش خون.

زمانی که گروه پزشکی آمد تا با ایده آنها صحبت کردن در مورد چگونه به نگه داشتن بیماران از درمانگاه ها و تاخیر در مراقبت, Cho گفت: با توجه به COVID-19 خطرات.

“اما زنان است زمینه های مختلف در پزشکی,” او گفت:. “بیماران نمی خواهید برای به تاخیر انداختن مراقبت. ما احساس نمی راحت تاخیر در مراقبت. این بود که راه آنها هنوز هم می تواند خود را دریافت مراقبت های دوران بارداری, اما آن را در یک راه بیشتر انعطاف پذیر.”

بیماران نگران قرار گرفتن در معرض coronavirus چو گفت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نگران هستند آنها ممکن است در معرض بیماران. برای کسانی که به دلایل منظقه مراقبت حس می کند او گفت: حتی فکر آن را یک فرد نشانه ای از بار.

“من هرگز تصور ما خواهد بود ارائه این خدمات” چو گفت.

 

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de