بنگلور: تاج پدیده در کارناتاکا است بسیار گرم دیگ در حال حاضر و مهار منطقه Padarayananapura در بنگالور گردند و لوله کشی بخار در حال حاضر.

بیش از 60 نفر پدید آمده از Padarayanapura مهار منطقه و مقامات تشدید آزمایش تصادفی در منطقه مشکل. Preferance است که با توجه به گروه های آسیب پذیر در خط مقدم __ پلیس, زنان باردار و شهروندان ارشد.

Padarayanapura در میان اولین بخش اعلام مهار منطقه و مهر و موم شده بود به طور کامل در ماه آوریل است. به دنبال این BBMP آغاز اولین مرحله از آزمایش تصادفی در مارس و به تازگی آغاز شده و فاز دوم آن. تا روز شنبه در این منطقه گزارش شده 64 موارد مثبت.

پلیس که شد ارسال شده در وظیفه در مهار منطقه خواسته شده است به نمونه های خود را برای تست. منابع از BBMP ادعا کرد که این انجام شده است به عنوان وجود دارد شانس بیشتری برای پلیس را دریافت کنید در حالی که حفاظت از checkposts و منینگ این منطقه است.

تا به امروز نزدیک به 500 تست انجام شده است و تا کنون اکثر آنها آمده اند منفی دادن نشانه ای است که گسترش ویروس تحت کنترل است.

از 198 بخش, 22 بخش را مهار مناطق و 116 فعال موارد است.

در ضمن کارناتاکا recordrd یک قرن از موارد مثبت بعد از ظهر سه شنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش به 2282. تا تاریخ بین مسافران از ماهاراشترا استفاده می شود به بالا با یک یا دو مورد از Tamilnadu. در حالی که 46 نفر از ماهاراشترا 21 بودند از Tamilnadu و 13 از Jharkhand.

از 100 مورد – 20 از نیلنگا, 14 از Yadagiri, 13 هر یک از Belagavi و حسن 11 از Davangere, 10 از بیدر, 5 از ویجیپورا, 3 هر یک از Udupi و Dakshin Kannada, 2 هر یک از بنگلور و کلار و هر یک از بگلکت, Chikkaballapura, شاپور و Ballari.

در دو مورد – یکی از بنگلور و Ballari مقامات هنوز ترسیم منبع عفونت است.

دو مورد از کلار و 7 مورد از Davangere آلوده شدند با مثبت بيماران است.

دولت بیش از همه است 1514 فعال موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de