فؤاد Reveiz جای پای خود را در بر داشت به عنوان یک NFL kicker با وایکینگ ها

یادداشت سردبیر: Columnists تراشه Scoggins جیم Souhan و پاتریک Reusse دوباره مردم از داستان از سال گذشته است. در دوم از شش بخش جیم چک در سابق Vikings کیکر فؤاد Reveiz.

در دسامبر. 20, سال 1992 وایکینگ ها ازمایش کرده استیلرز 3-0 در سه ماهه چهارم در پیتسبورگ. یک پیروزی خواهد ارسال وایکینگ ها به پلی آف.

تونی Dungy دفاع برگزار شد فؤاد Reveiz لگد دو زمینه اهداف و وایکینگ ها برنده NFC مرکزی. در سال 1994 Reveiz را طرفدار کاسه و برنده طرفدار فوتبال نویسندگان طلایی پا جایزه شاید اوج از 11 سال NFL حرفه ای.

به عنوان بخشی از مجموعه ای است که در آن استار تریبیون مشاوره گرفتن با علاقه داستان موضوعات من فکر Reveiz در بخشی به دلیل خونسردی و حرفه ای به عنوان یک فوتبالیست در بخشی به دلیل داستان زندگی خود را و در بخشی از آنجا که او خودش را به عنوان یکی از ارد و آینده بیشتر Vikings عصر خود را.

متولد در بوگوتا, کلمبیا خانواده اش نقل مکان کرد به میامی وقتی که او 11. یک دوست او را دیدم لگد زدن به توپ فوتبال و صحبت او را به تلاش فوتبال است. او دو راه در linebacker و بیمارستان و یک فوتبالیست.

با چند عمده دانشگاه های علاقه مند به او Reveiz برنامه ریزی برای حضور در junior college تا تنسی مربی جانی رشته های مربوط به خود را kickers’ اجرای برنامه در بهار ارائه شده Reveiz بورس تحصیلی فقط قبل از سقوط تمرین.

او انجام شده و به اندازه کافی در تنسی که دلفین ها پیش نویس او را در دور هفتم در سال 1985. پس از چهار سال در میامی Reveiz امضا شده با سن دیگو و قطع شد یک ماه به سال 1990 فصل است.

به عنوان وایکینگ ها آموخته اند که در سال های اخیر کیکر اجرای دمدمی و بی وفا هستند. وایکینگ ها امضا شده او را در نقطه کم از کار حرفه ای خود را و او رونق گرفت هرگز فراموش لگد زدن و زندگی او مشاوره دریافت در تنسی از دستیار مربی جورج Cafego.

“بزرگترین چیزی که نمی شد به یک معامله بزرگ از چیزهایی که” Reveiz گفت. “فقط خفه شو و آن را انجام. برای تلفن های موبایل ساده, دنیوی, اما وجود دارد مقدار زیادی از عمق به آن است. همه زندگی من است که به دنبال مشاوره. خفه شو. آن انجام می شود. ناله متوقف شود.

“همه دارندگان هر یک از آنها متنفر kickers. چرا که به عنوان به زودی به عنوان یک فوتبالیست از دست رفته, خوب, ‘دارنده نمی قرار دادن توپ در نقطه سمت راست و یا تکیه بیش از حد به سمت چپ یا راست و یا ثبت کردن چشم خود را و یا گذشت گاز است.’ آن بود که همیشه چیزی.

“هنگامی که من دارندگان من پرسید که چگونه من می خواستم توپ, من می خواهم به آنها بگویید که” آیا در مورد آن نگران باشید. این کار من را به پا زدن.”

Reveiz رقابت با سابق هکرها کیکر ادی گارسیا در طول سال 1985 اردوگاه های آموزشی. دیرین دلفین ها پشتیبان گیری کارفرمایی همین Strock شد دارنده. “هر زمان ادی گارسیا از دست رفته یک ضربه چمن بیش از حد بالا بود باد بیش از حد قوی بود. همین Strock متنفر است. من یاد گرفتم که سریع واقعی است.”

Reveiz زندگی خود را در کالج های قدیمی شهر ناکسویل, Tenn. خواسته های مورد علاقه خود را Vikings حافظه او را انتخاب نمی کند بازی برنده و پا زدن در پیتسبورگ اما وایکینگ ها بازی در برابر Green Bay.

“این fondest حافظه من است که قادر به بازی در برابر رخی سفید هنگامی که او با هکرها” Reveiz گفت. “او هم تیمی من در کالج و من و مجزا به یاد داشته باشید او چند بار فریاد در سراسر برای ما حاشیه, ‘برادر من شما را دوست دارم اما من که بعد از شما.’ او چیز دیگری بود. دوست عزیز.”

که دسامبر روز در پیتسبورگ وایکینگ ها غلبه یکی از شدیدترین صفحه اصلی-زمینه مزایا در فوتبال است. آینده وایکینگ گری اندرسون داده بود استیلرز سرب با سه ماهه دوم هدف زمینه. Reveiz ساخته ضربات 38 و 36 متری در سه ماهه چهارم و وایکینگها’ حاشیه آغاز شد.

“طرفداران بودند تا با صدای بلند شما نمی تواند بشنود هر چیزی در این زمینه” Reveiz گفت. “هری Newsome ما بود دارنده و من حتی نمی تواند او را بشنود. در سه ثانیه از آن رفت و از هیستری به سکوت مرده. توپ رفت و از طریق پیانو رویال و تنها چیزی که شما می توانید از گوش همه ناگهانی بود بچه ها ما فریاد و جیغ.

“است که یک احساس شگفت انگیز. اینها چیزهایی هستند که شما واقعا از دست که پیوند و آن زمان در رختکن با بچه ها خود را. این است که بی بها و شما همیشه نمی تواند آن را دریافت کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de