در هفته آخر مارس, برخی, اخبار, گزارش ها حاکی است که coronavirus موارد ثبات در اوتار پرادش هند پرجمعیت ترین دولت است. تنها با 2,328 موارد تایید شده در مارس 1, به نظر می رسید به عنوان اگر, Uttar Pradesh بود قادر به نگه داشتن آن چوب خط حساب کردن تا حد زیادی تحت کنترل است.

اما روز بعد اول Shramik قطار حامل 700 عجیب و غریب کارگران مهمان رسیده Charbagh و سهوا راه اندازی یک جهش در Covid-19 مواردی است که همچنان تا به امروز. پس از مارس 1, Uttar Pradesh دیده است 179 درصد افزایش در موارد مثبت – از 2,328 به 6,497 موارد فقط در 25 روز.

گزارش از اوتار پرادش نشان می دهد که نمونه ای از بیش از 54000 عودت جمع آوری شده اند که 1,663 آزمایش مثبت است. این تقریبا ترجمه به بیش از 60 درصد از موارد در حال ترسیم به مهاجران که از ایالات مانند ماهاراشترا و گجرات – هر دو هند را بدترین آسیب دیده متحده است.

روند مشابه در دیگر ایالت های شرقی مانند بحار اوریسا و بنگال غربی. این کشورها هم ثبت نسبتا کمتر از موارد از لحاظ اقتصادی بهتر-خاموش همتایان مانند ماهاراشترا گجرات یا تامیل نادو قبل از مهاجرت غیرقانونی آغاز شد و در اوایل ممکن است.

بیهار که فقط تا به حال 466 موارد در مارس 1, در حال حاضر دارای بیش از 2800 مورد تأیید – افزایش تصاعدی از 615 درصد در کمتر از چهار هفته است. علاوه بر این تعداد دو برابر از 1,033 در 15 مه به 2,166 on May 22. با توجه به دولت مقامات دولتی کارگران مهمان از بازگشت از Covid-19 نقاط را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از کل موارد مثبت ثبت شده تا کنون. بیش از 1 ، 000 از کل موارد از کارگران مهمان از بازگشت از فقط سه متحده – ماهاراشترا دهلی نو و گجرات.

در حالی که این قابل درک است که این بهانه در طول مستند 3.0 منجر به گسترش ویروس در این دو کشور عمیق تر بررسی همچنین نشان می دهد یک sub-منطقه ای اختلاف.

غربی اوتار پرادش – از لحاظ اقتصادی بهتر از بقیه دولت در ابتدا این کانون عفونت است. با هجوم مهاجران از لحاظ اقتصادی عقب مانده شرقی, Uttar Pradesh شد کانون: با حداقل 40 درصد از موارد وجود دارد مربوط به مهاجران. علاوه بر این Basti یک شرقی تا منطقه است که در حال حاضر یک تاج کانون.

به طور مشابه فقیر مناطق شمالی بیهار مانند Madhubani, دربنگا, سیتمرهی, Purnea و غرب Champaran ثبت نکرده هر مورد تا آخرین روز از ماه آوریل است. اما هنگامی که کارگران مهمان شروع به وارد این منطقه ثبت شده یک چشمه در موارد مثبت.

این آشکار جهش در فقیر منطقه دو کشور می تواند مرتبط به این واقعیت آنها کمک می کند به شدت به بازار کار در مرفه غربی و جنوبی متحده است. دانشگاه هاروارد استاد سای Balakrishnan در اخیر دانشگاه هاروارد وبلاگ خود نوشت: “این راه دور سفر از پریشانی مهاجرت فاش فضایی ریفت. مناطق که اخراج پریشانی کار به صورت یک نوار در سمت شرقی این کشور کشش از مناطق فقیر از شمال بیهار و اوتار پرادش (مناطق هم مرز با نپال) به…Odisha.”

Odisha آماری است که یک مورد عجیب از افراط است. تا ماه مه 1, دولت ثبت شده بود فقط 154 مورد). Ganjam منطقه است که در حال حاضر بزرگترین کانون تا به حال صفر موارد تا زمانی که ممکن است 3. اما هنگامی که کارگران مهمان از گجرات شروع به بازگشت این منطقه به ثبت بیش از 200 مورد در کمتر از یک هفته. در آخرین سه هفته Ganjam ثبت 358 موارد است. قابل توجه دولت ثبت بزرگترین سنبله تا تاریخ روز دوشنبه هنگامی که 103 موارد تشخیص داده شد. نود و شش نفر از آنها کارگران میهمان. کشور ساحلی در حال حاضر 1,517 موارد تایید شده است که یک سیاه 885 درصد افزایش از ماه مه 1.

بیشتر شرق و غرب بنگال در حال حاضر توفان و گردباد Amphan است شاهد سه برابر افزایش در تعداد موارد مثبت از آغاز ماه است. دولت ثبت 404 درصد افزایش در تایید موارد – از 795 در مارس 1 به 4,009 در روز سه شنبه. در حالی که اولین Shramik قطار حامل بیش از یک هزار مهمان کارگران رسیده, West Bengal در مارس 5, معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به مهاجر عوامل است. با این وجود بنگال غربی به دست آورد بی توجه در رسانه ملی با توجه به ادامه شکاف بین مرکز و دولت بیش از این قطار ویژه.

میان سیاسی ‘tu-tu, mein-mein’, وضع اسفناک کارگران مهمان در ادامه به مشکلات وجدان از کشور هند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله