دهلی نو: نیروی هوایی هند 18 اسکادران که لقب از مدافعان دره کشمیر برای اولین بار به زمین و عمل از سرینگر خواهد بود operationalised یک بار دیگر روز چهارشنبه در نیروی هوایی ایستگاه سولور نزدیکی Coimbatore.

اسکادران شرکت فعال داشت و در سال 1971 جنگ با پاکستان و تزئین شده بود با بالاترین شجاعت جایزه ‘Param ویر چاکرا’ اهدا شد به افسر پرواز Nirmal Jit سینگ Sekhon پس از مرگ.

رئیس Air کارکنان Air Chief Marshal RKS tony addison خواهد operationalise 18 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده ‘پرواز گلوله’. اسکادران مجهز خواهد شد با LCA Tejas FOC هواپیما و دوم خواهد شد IAF اسکادران پرواز LCA Tejas.

18 اسکادران تشکیل شد در 15 مارس سال 1965 با شعار ‘Teevra aur Nirbhaya” به معنی “سریع و بی باک’. اسکادران پرواز میگ 27 هواپیما قبل از آن تعداد اندود در 15 مارس 2016.

در IAF اصطلاحات یک اسکادران است که بیبهره از هواپیما است و نه بازنشسته شد اما ‘تعداد اندود’. این به این معنی است که اسکادران وجود دارد و می تواند احیا هنگامی که هواپیما در دسترس هستند.

اسکادران احیا شد در تاریخ 1 آوریل این سال در سولور. اسکادران ارائه شد با رئیس جمهور استاندارد در نوامبر 2015.

Tejas است که یک بومی نسل چهارم دم مرکب دلتا بال هواپیما. این هواپیما مجهز به پرواز با سیم کنترل پرواز و سیستم یکپارچه دیجیتال نجوم, رادار چند حالته و ساختار آن ساخته شده از مواد کامپوزیت است. آن است که سبک ترین و کوچکترین در آن گروه از نسل چهارم مافوق صوت هواپیمای جنگی.

افسانه ای 1971 مبارزه

در 14 دسامبر 1971 افسر پرواز Sekhon تا به حال در دفاع از این فرودگاه سرینگر از یک موج از شش پاکستان سابر هواپیما. او درگیر یک جفت از حمله به شهرهای کشور مراکش است. در این مبارزه که در گرفت او امن بازدید در یک هواپیما و مجموعه دیگر در آتش است. این زمان دیگر سابر هواپیما به کمک خود را سخت و فشرده اصحاب و افسر پرواز Sekhon را پشه بود دوباره تعدادشان کمتر از این زمان توسط چهار به یک است. حتی اگر به تنهایی پرواز افسر Sekhon درگیر دشمن در نابرابر مبارزه با. در مبارزه کرد که در بالای درخت قد او تقریبا برگزار شد خود شد اما در نهایت با غلبه بر وزن خالص تعداد. هواپیمای او سقوط کرد و او کشته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de