کرالا Covid داستان موفقیت تحت تهدید به عنوان موارد جدید فوران

کوچی: کرالا افسانه Covid داستان موفقیت های آینده تحت فشار با توجه به بازگشت بومی از دیگر نقاط کشور و خارج از کشور.

هر چند این ارقام ممکن است صدای کم در مقایسه با زمانی که به شدت ضربه متحده مانند تامیل نادو یا ماهاراشترا دولت در حال حاضر در معرض موج سوم انتقال ویروس.

کرالا گزارش دو Covid مرگ و میر و 273 نفر در پنج روز گذشته با در نظر گرفتن مجموع تلفات به هفت و چوب خط حساب کردن از عفونت به 963. وجود 42 موارد جدید در روز جمعه و 62 بیشتر در روز شنبه. روز یکشنبه و 53 نفر تست مثبت و 49 روز دوشنبه. سهشنبه در صدر همه آن را با عنوان بسیاری از 67 مثبت است که بالاترین تک-بعد سنبله پس از شیوع ویروس گزارش شده در ماه ژانویه به پایان رسید.

این sequental جهش مثبت شکست سه ماه توالی آهسته افزایش می دهد با رایحه موارد پایین مرگ و میر بالا و میزان بازیابی. این عوامل کمک کرد تا دولت در تراز وسط قرار دارد این ویروس انتقال منحنی.

اما یک برگشت روند دیده شده است پس از هفته دوم ممکن است. این همزمان شد با ورود غیر مقیم Keralites از طریق راه آهن و جاده و آب و هوا راه از شدت ضربه مناطق قرمز.

روز یکشنبه 53-سال های بومی Wayanad که در بازگشت از دبی درگذشت در دولت کالج پزشکی بیمارستان کالیکوت. روز دوشنبه با 62 سال از دهرمدم در Kannur منطقه در برابر عفونت است.

در مجموع 133 نفر که در بازگشت از کشورهای خارجی باید آزمایش مثبت بسیاری از آنها پس از رسیدن از امارات متحده عربی. هر چند بسیاری از جدید موارد مثبت هستند NRKs بیش از 30 نفر قرارداد عفونت ویروس از طریق تماس با ما در چند روز. موارد وجود دارد که در آن منبع عفونت ناشناخته است. تعداد بهورزان گرفتن عفونت ویروس نیز در حال افزایش است. تعداد مهار مناطق و افراد تحت نظارت نیز در حال افزایش است. بیش از یک لاخ افراد در حال حاضر تحت انزوا در خانه و نهادی شده است.

وزیر Pinarayi Vijayan نامیده می شوند وضعیت بسیار نگران کننده است. “دولت در مواجهه با یک بحران عمیق وضعیت. هیچ ایده چگونه دور انتقال تشدید خواهد شد. اما با وجود این افزایش شدید در موارد جدید دولت نمی خواهد درها در شرح. دولت را لازم و اقدامات پیشگیرانه,” او اضافه شده است.

دولت شده است حفظ خانه سخت قرنطینه سیستم با به طور منظم نظارت کمک می کند که مقامات برای کنترل انتقال ویروس از طریق تماس با. به عنوان در هر تجدید نظر در دستورالعمل های قرنطینه تنها کسانی که یک اتاق جداگانه با توالت مرکز ارسال خواهد شد برای خانه قرنطینه. همه دیگران که بازگشت از دیگر ایالت ها و استان ها خواهد شد را انتخاب کنید نهادی قرنطینه و یا پرداخت شده است. چندین هتل و لژ را مرتب اتاق برای NRKs که از خارج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de