مایکل جردن است برخی از توضیح به انجام


Illustration for article titled Michael Jordan Has Some Explaining to Do

عکس: FRANCK نی لبک (خبرگزاری گتی ایماژ)

پس از ESPN آخرین رقص پخش شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث که آیا یا نه Michael Jordan درگیر شد در Isiah Thomas’ خروج از مسلما بزرگترین تیم بسکتبال تا کنون مونتاژ: 1992 المپیک تیم رویایی. اردن را حفظ کرده است و برای چندین دهه است که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با توماس ” حذف یک موضع او تصریح کرد: در آخرین رقص—در حالی که توماس ظهور کرده است تا در ورزش نشان می دهد پس از ورزش نشان می دهد که از اواخر اساسا تماس خود را Airness یک bold-faced liar.

تبلیغات

تا به حال هنوز هم این بوده است ’90s این احتمال وجود دارد که خود نهفته گوشت گاو را ام حل نشده باقی مانده است. اما به لطف تیم رویایی نوار با جک مک کالومپادکست جدید است که به بررسی “داستان واقعی” از سال 1992 المپیک تیم رویایی ما در حال حاضر شواهد بتن که بله اردن کاملا به حال همه چیز را به انجام با نگه داشتن توماس که تیم ملی.

در یک کلیپ از یک قسمت جدید از این تیم رویایی نوار است که گردش در رسانه های اجتماعی اردن در نوار اعتراف به این که او به میله و خار همان میله خار بود که در سال 1992 بازی های المپیک کمیته انتخاب و کسانی که به حمایت اردن اصرار که اردن تا به حال هیچ چیزی برای انجام با توماس’ حذف—اتمام حجت.

تبلیغات

“راد, خار, به نام من. من گفت: “میله, من نمی خواهد بازی اگر Isiah Thomas در این تیم است.’ او به من اطمینان,” اردن گفت. “او گفت:,” شما می دانید چه ؟ چاک [دلی] نمی خواهند Isiah. پس Isiah است که نمی تواند بخشی از تیم است.”

با توجه به ESPNهای صوتی گرفته شده است از مصاحبه ای که مک کالوم انجام شده در سال 2011—و آن را کامل در مورد چهره از داستان دروغ اردن گفت: در آخرین رقص.

“قبل از” 92 المپیک راد خار من می نامد و می گوید: “ما خیلی دوست دارم برای شما به در تیم رویایی’ اردن گفت: در docu-سری. “من می گویند که همه بازی؟’ او می گوید: “به چه معنا است؟’ من بگو که این همه بازی؟’ او می گوید: “خوب پسر شما در حال صحبت کردن در مورد و یا شما در حال فکر کردن در مورد او نخواهد بود،’

تبلیغات

اردن افزود: “من احترام Isiah Thomas’ استعداد. به نظر من بهترین پوینت گارد در تمام دوران است, Magic Johnson و درست پشت سر او است Isiah Thomas. مهم نیست که من چقدر از او متنفرم, من احترام خود را بازی. در حال حاضر آن را insinuated که من در مورد درخواست شد اما من هرگز انداخت نام او در آن وجود دارد.”

در یک ظاهر مارس در ESPN – <url> & Wingo, خار تبرئه خود Airness از هر گونه خطا و یا مقصر در تصمیم گیری برای حذف توماس از تیم رویایی فهرست.

تبلیغات

“هرگز وجود هر چیزی در گفتگو با [اردن] که تا به حال با Isiah Thomas دوره” خار در آن زمان گفت. “او گفت:,” من آن را انجام دهد.’ […] Isiah نام هرگز آمد که در طول مکالمه. و او هرگز عقب نشینی و گفت: او نمی خواست آن را انجام دهد از آن زمان به کسانی که از ما در NBA ،

او ادامه داد: “در حال حاضر در صورتی که در واقعیت اتفاق افتاده است و سپس آن اتفاق افتاده است با کسی دیگر; زیرا وقتی من به او صحبت کرد او به پایان رسید گفت: او قطعا آن را انجام دهد.”

تبلیغات

Welp.

نه اردن و نه توماس هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد جدید صوتی که ظاهر شده اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که شش بار قهرمان NBA شده است برخی از تبیین کنند.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de