بمبئی: به عنوان ماجراجویی سیاسی بین دولت ماهاراشترا و راه آهن حاضر به مرگ هزاران نفر از مهاجران بودند و به دنبال راههای جایگزین را راه خود را از ماهاراشترا.

بسیاری از مهاجران دیده می شد جمع آوری و در یک زمین در Wadala انتظار برای اتوبوس به کشتی آنها را به ایستگاه راه آهن.

اتحادیه راه آهن وزیر Piyush Goyal توییتی که راه آهن برنامه ریزی شده بود 145 قطار برای پنج شنبه اما تنها 13 قطار می تواند اجرا تا 3.00 pm با توجه به کمبود مسافر.

راه آهن متهم دولت از ارائه جزئیات از مسافران به عنوان یک نتیجه است که بسیاری از Shramik قطار ویژه بود لغو شد.

“از این 41 قطار تنها در 39 قطار می تواند اجرا به مسافران نمی تواند به ارمغان آورد توسط مقامات محلی و این دو قطار تا به حال به لغو شود. پس از برنامه ریزی دقیق و تلاش پیگیر راه آهن بسیج منابع خود را در توجه بسیار کوتاه و آماده 145 Shramik قطار به ترک از ماهاراشترا در مه 26,” بیانیه صادر شده توسط راه آهن گفت.

“تا 12 ظهر 25 قطار برنامه ریزی شده بود از ماهاراشترا به اجرا اما هیچ عزیمت می تواند اتفاق می افتد به دلیل کمبود مسافر. شبانه روزی از اولین قطار تنها می تواند شروع در CSMT در ساعت 12: 30 pm ،

بیش از گذشته برای دولت و راه آهن تا به حال درگیر در جنگ لفظی با سابق وی از سوی مامورین که به راه آهن ارائه نشده قطار به اندازه کافی به دولت به کشتی مهاجران به ایالات مربوطه می باشند.

اما Goyal یکشنبه شب گفت که راه آهن بود آماده ارائه 125 Shramik قطار ویژه به دولت

“از آنجا که شما باید گفت که شما باید یک لیست آماده است که چرا من درخواست شما لطفا به ارائه همه اطلاعات را از کجا قطار اجرا خواهد شد لیست مسافران با توجه به قطار خود گواهی پزشکی و که در آن قطار برای رفتن به مدیر کل راه آهن مرکزی در ساعت آینده, به طوری که ما می توانیم برنامه ریزی زمان از قطار” او هنوز توییتی.

اظهار نظر در آن شیو سنا رهبر سانجی Raut روز دوشنبه توییتی “ماهاراشترا دولت به شما داده شده است یک لیست از کارگران که مایل به بازگشت به خانه. تنها درخواست این است که قطار باید رسیدن به ایستگاه به عنوان اعلام کرد در اوایل.”

در همین حال روز سه شنبه سنگین راش نیز دیده می شود در Dharavi یک covid-19 کانون به عنوان صدها نفر از migrnants ساخته شده راه خود را به Chatrapati شیواجی پایانه شهر را ترک کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله